TR


Bileklik

Bu kategoride ürün bulunamadı !

Bileklik

Bileklik modelleri rahatlıkla kullanabileceğiniz ve maça daha fazla odaklanmanızı sağlayacak modellerdir. Uzun süre kullanım imkanı sağlayan dayanıklı parçalar olmaları ile antrenman ve maçlarınızda vazgeçilmeziniz olacak ürünlerden biridir. Bileklik modellerini profesyonel maçlarda takabileceğiniz gibi sadece kendinizi iyi hissetmek istediğiniz günlük yürüyüşlerinizde de bileklik çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Bileklik kadın ve erkek modelleri arasından tarzınıza en uygun renk ve tasarımı seçebilirsiniz. Bileğinizin ölçülerine göre şekil alan bileklik modelleri bileğinizi sarar. Aynı zamanda bileğinize rahatsızlık vermez ve terin kısa sürede emilmesini sağlar. Bu sayede sportif aktiviteleriniz sizin için daha keyifli geçmeye başlar. Daha odaklanmış şekilde bileklik modeliyle antrenman ya da maç yapmaya başlarsınız.

Bileklik Özellikleri Nelerdir?

Bileklikleri antrenmanlarınızda ve maçlarınızda çift taraflı olarak kullanabilirsiniz. Bileklik özellikleri bakımından esnek bir yapıdadır. Pamuk, naylon, polyester, kauçuk ve tayt malzemesi gibi içerikler ile esnek özelliğini kazandığı için bileğinize kolay uyumlanır. Deformasyonlara karşı oldukça dayanıklı bir üründür. Dri-fit teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan bir kumaşa sahiptir. Bu nedenle nemi ve teri kısa süre içerisinde vücudunuzdan uzaklaştırır ve ter sorunu yaşamazsınız. Buharlaşma kısa süre içerisinde olduğu için antrenmanlarınızda ve maçlarınızda konforlu vakit geçirirsiniz. Esnek yapısının hareket özgürlüğü sağlamasıyla beraber antrenmanlarınızda ve maçlarda tam performans gösterebilirsiniz.

Bileklik Modelleri Nelerdir?

Bileklik modelleri farklı renk, tarz ve ebatlara sahiptir. Hem erkek hem de kadın sporcuların tercih edecekleri modellerde bileklik çeşitleri bulabilirsiniz. Sportif aktivitelerinizi daha verimli şekilde yerine getirebilmek için performansınızı destekleyecek bileklik modelleri bulabilirsiniz. Formanızla ve spor kıyafetinizle uyum sağlayacak bileklik modelleri ile maç esnasında oldukça rahat olabilirsiniz. Spor ürünleri tasarlayan kaliteli markaların bileklik modelleri arasından tarzınıza uyan işlevsel modellerden birini seçebilirsiniz. Farklı kumaş seçenekleri sunuluyor olsa da kullanım alanınıza ve spor branşınıza göre size en fazla hareket alanı sağlayan özellikteki bileklik modelini bularak inceleyebilirsiniz. Çift taraflı kullanılabiliyor olması en büyük avantajlarından biri olan bileklik modelleri ile maçlarınızda daha yüksek performans gösterebilirsiniz.

Bileklik Çeşitleri Nelerdir?

Bileklik çeşitleri arasından hem zevkinize hem de kullanım amacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip bileklikler ile tarzınıza ufak bir dokunuş yapabilirsiniz. Farklı markaların özel tasarım bileklikleri ile kombininize değişik bir hava katabilirsiniz. Özellikle basketbol oynarken kullanılan bileklikler şıklığa katkı sağlaması kadar kadar işlevseldir de. Terin vücudunuzda birikmesinin önüne geçtiği için antrenmanlarınızda ve maçlarınızda ter sorunu yaşamazsınız. Sadece antrenman ve maçlarda değil, aynı zamanda günlük hayatınızda yapacağınız sportif kombinlerde de bileklikleri tercih edebilirsiniz. Bileklik modelleri makinede yıkanabilme özelliğine sahiptirler ve makinede yıkandıklarında yıpranmazlar. Bileklikleri yıkadıktan sonra ütü sürmenize ya da kuru temizlemeye göndermenize gerek olmadan havlu ile kurumasını sağlayabilirsiniz. Çabuk kuruma özelliğine sahip modellerdir.

Bileklik İşlevi Nedir?

Bileklik modelleri, antrenman ya da maç esnasında kazalara karşı korunmanızı sağlar. Bileğinizle ilgili sakatlanmalar yaşamadan daha emin hareketler yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca ellerinize doğru akan terin emilimini sağlaması da sportif aktivitelerinizde daha yüksek performans göstermenizi sağlar. İşlevsel olan bileklik modellerini havlu gibi kullanarak terinizi silebilme imkanınız da vardır. El bileklerinizde kullanabileceğiniz gibi ayak bileklerinizde de bileklik tercih edebilirsiniz. Ayak bileklerinizde kullandığınız bileklikler hem terinizi emer hem de kan dolaşımınızın hızlanmasını sağlar. Bileklik erkek ve kadın modelleri ile maçta daha rahat olur ve maça daha fazla odaklanabilirsiniz. Ter sorunu ile baş etmeniz gerekmediği için antrenman ve maç sürecini daha sağlıklı geçirebilirsiniz.

  • Bizi Takip Et
E-Bülten