TR
NIKE Legend Beyaz Çocuk Forma - AJ1010-102

Nike

AJ1010-102
  • NIKE Legend Beyaz Çocuk Forma - AJ1010-102

-%45 Stokta Yok
  • 194.90₺
  • 107.20₺

Nike Legend Beyaz Çocuk Forma-AJ1010-102 modeli, erkek çocuklarınızın spor aktivitelerinde ve günlük olarak kullanımını sağlayabilmeleri adına tasarlanmıştır. Rahat ve ergonomik kalıp özelliklerine sahip olan forma, çocuklarınızın tüm hareketlerine rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Kullanım sırasında gerçekleştirecekleri hareketler sırasında, kasılma gibi rahatsız edici durumların meydana gelmesine müsaade etmez. Farklı dikiş tekniğine sahip olan omuz kısımları, çocukların özgürce hareket edebilmelerine destek vermektedir.

  • Formanın V yaka tasarımı, çocukların formayı rahat bir şekilde giyip çıkartabilmelerine imkan sağlamaktadır. 

  • Özel kumaş yapısına sahip olan forma, kullanım sırasında gerçekleştirilen hareketlerde terlemenin meydana gelmesini minimum seviyelere indirmiştir.

  • Sade ve şık bir tasarıma sahip olan formada yer alan file yapılar, formanın sadeliğine hareket katmaktadır.

  • Kol altında ve omuz kısmında yer alan file yapı, düzenli bir hava akışının gerçekleşebilmesine imkan sunmaktadır. Bu sayede, çocuklarınızın cilt yapılarına da koruma sağlamaktadır.

  • Kullanımı tercih edilen kumaş, Dri-fit teknolojisine sahiptir. Bu teknolojik özellik sayesinde, çocuklarınızın terlemesi gibi durumlarda ter, hızlı bir şekilde cilt yapısından uzaklaştırılır ve kuruluk sağlanır.

  • Spor aktivitelerini gerçekleştirirken formanın kullanımının sağlanması, çocuklarınızın daha rahat hareket edilmesine imkan sağlarken aynı zamanda, sürekli kuruluk sağlayarak dikkatlerinin dağılmasını da engellemektedir.

Çocuk forma modeli, kullanıma bağlı olarak herhangi bir deformasyon sorunu yaşanmasına neden olmaz. Uzun yıllar kullanım sağlayabileceğiniz dayanıklı kumaş yapısına ve dikiş sistemlerine sahiptir. Çamaşır makinasında yıkanabilir özelliğe sahip olması ile kullanıma bağlı olarak kirlenmesi durumunda kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Yıkama sonrası hızlı kuruma gerçekleştirebilen kumaşı ile kısa bir süre sonra tekrar kullanım sağlanmasına imkan sunar. Farklı beden seçeneklerine sahip olan bu forma ile çocuklarınız için uygun beden seçeneğini rahatlıkla bulabilmenize de imkan sunulmaktadır.
İade şartları nelerdir?

-          Satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde iadeni göndermelisin.

-          Ürünün orijinal kutusu ve ambalajı zarar görmemiş, etiketi sökülmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.

-          Daha fazla detaya İade ve Değişim Koşulları   

( https://playsports.com.tr/garanti-ve-iade-kosullari ) linkinden ulaşabilirsin.

İadeyi nasıl yapabilirsin?

-          Hesabım sayfasına gir.

-          Siparişlerim alanına tıkla. Ardından Ürün İade butonuna tıkla.

-          İade etmek istediğin ürün ya da ürünleri seç. Hemen altındaki İade nedeni alanından seçimini yap. İstersen, açıklama kısmına detay yaz.

-          En altta yer alan Gönder butonuna tıklayarak adımları tamamla.

-          Ücretsiz iade etmek istiyorsan, 622862742 no’lu Yurtiçi Kargo iade kodunu kargo teslimatında şubeye bildirilmek üzere not al.

-          İade  edilecek ürünlerle birlikte faturasını ve doldurulmuş iade talep formunu tek bir pakete koyup en yakın Yurtiçi kargo şubesine götür ya da adresinden kuryeye teslim et.

        Adresinden teslimat yapmak için Yurtiçi Kargo'nun 444 99 99 numaralı telefonunu 09.00-11:00 saat aralığında arayarak kurye talep edebilirsin ya da aşağıdaki linke tıklayarak Yurtiçi Kargo-Kurye çağır formunu doldurup talep oluşturabilirsin.

        Bu hizmet kargo firmasının yoğunluğuna bağlı değişkenlik gösterebilir. 

        https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/kurye-cagir

Değişim :

- Kişiye özel üretim olmayan ve kullanılmayan ürünün rengi ya da bedeninde değişim talep edebilirsin.

Peki değişim nasıl yapılır?

-          İade alanında yazılı adımlar burada da geçerlidir. Aynı şekilde tamamla. 

-          Yapacağın tek farklı işlem, İade nedeni açıklama kısmında Değişim’i seçmek ve iade edeceğin ürünün yerine almak istediğin ürünün bedenini, rengini Açıklama alanına yazmak.

-          Ürünle birlikte yollanan İade formunu doldur. Almak istediğin ürünün beden ve renk detaylarını burada da belirt. Ürünü, iade formu, fatura ve iade kodu ile Yurtiçi Kargo’ya teslim et.

-          Olur da istediğin ürün kalmazsa para iadesi yapılarak iade prosedürleri uygulanır.

 

Not : İade işlemini  Playsports Tekstil A.Ş. olarak belirtip

İade adresi: Akse Mah. 550.Sk. Ç-6 Depo Zemin Kat 41420 Çayırova-KOCAELİ  yazabilirsin. 


Henüz yorum yazan olmadı. İlk siz olmak ister misiniz?

Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir !
  • Bizi Takip Et
E-Bülten