0
TR
CAMPUS
0

TERLİK

Bu kategoride ürün bulunamadı !

Terlik

Terlik modelleri ile ayak sağlığınızı riske atmadan hem günlük hayatınızda hem de sporda giyecek ürün buluyorsunuz. Özellikle yaz aylarının en kullanışlı ürünlerinden biridir. Terlik kadın ve erkekler için olmak üzere farklı tasarım seçeneklerine sahiptir. Hafif tasarımlara sahip olduğu için vücuda ağırlık bindirmez. Bu sayede ayağınızda rahatsızlık hissetmez ve enerjinizi aktivitelerinizde doğru alana göndermeye başlarsınız. Su ile temas edildiğinde ağırlaşmayan bir yapıya sahiptir. Özel dokusu sayesinde ister günlük hayatınızda isterseniz de su sporlarında terlikleri kullanabilirsiniz. Zengin renk seçeneklerine sahip terlik modelleri arasından kombininiz ile en uyumlu olanı bulabilirsiniz. Rahatlık sağlayan, işlevsel özelliği bulunan terlik modelleri ile en zorlu sporlarda bile maksimum performans gösterebilmeniz mümkündür.

Terlik Modelleri Nelerdir?

Terlik modelleri, ayak sağlığınızı koruyabilmeye yönelik tasarlanmıştır. Düz tabanlı ve topuklu terlik modelleri vardır. Daha rahat olmak istediğiniz günlük kombinlerinizde düz tabanlı terlikleri tercih edebilirsiniz. Daha uzun ya da şık görünmek istediğiniz kombinlerinizde ise topuklu terlikleri seçebilirsiniz. Deri ve farklı malzemelerden yapılmış terlik modellerini inceleyebilirsiniz. Terliklerinizi kullanacağınız alana göre yapıldığı malzemeye karar verebilirsiniz. Günlük, spor, üstten bantlı, parmak arası, arkadan bağlamalı terlikler gibi çok sayıda model içerisinden kullanım amacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Kaymaz ve kalın tabanlı modeller ile sportif aktivitelerinizi daha rahat yürütebilirsiniz. Tüm zeminlerde ayağınızın rahat etmesini sağlayacak modeller ile terlikleriniz size engel olmadan spor yapabilirsiniz.

Terlik Çeşitleri Nelerdir?

Terlik çeşitleri, su sporları ve doğa yürüyüşleri gibi aktiviteler için özel olarak tasarlanır. Yüzme için özel olarak üretilen terlik çeşitleri ise ayağınıza sabitlenebilen ve su içerisindeyken ayağınızdan düşürme tehlikenizin olmadığı modellerdir. Terlik çeşitleri oluşturulurken markalar performansınızı ve sağlığınızı baz almıştır. Performansınızın düşmemesi ve sakatlanma riski yaşamamanız için buna yönelik terlik çeşitleri oluşturulmuştur. Hafif yapıları ile engebeli zeminleri dahi kolaylıkla aşmanızı amaçlayan modellerdir. Günlük terlik modellerinin yanı sıra plaj terlikleri de vardır. Yapacağınız aktiviteye iç dizaynı ve topukları ile en uygun olan terlik çeşidini belirleyebilirsiniz.

Terlik Özellikleri Nelerdir?

Kaliteli üretimi hedefleyen terlik markaları, kullanım amacınıza göre belirli kriterlere dikkat ederek farklı terlikler tasarlar. Terlikler ile engebeli, kaygan ve sert zeminlerde sorunsuz şekilde hareket edebilme özgürlüğünüz vardır. Aynı zamanda terlikler dayanıklı malzemelerden üretildikleri için uzun süre deforme olmadan kullanabilmeniz mümkündür. Ayak sağlığınız göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünlerdir. Korumalı ve ayağınıza tam oturan modellerdir. Yaşanabilecek olası kazaların önüne geçebilmek için ıslak zeminde kaymama özelliği vardır. Antibakteriyel malzemeden üretilmiş olan terlikler, ter ve koku önleyici oldukları için ayağınız kokmaz. Hafif ve esnek malzemeden tasarlanan ürünlerdir. Ortopedik tabana sahip ürünler oldukları için vücut ağırlığınızı dengeli şekilde dağıtır ve size konfor sunar.

Terlik Suya Dayanıklı Mı?

Terlik modelleri suya dayanıklıdır. Terlikler suya maruz kaldıklarında renklerinde ya da formlarında olumsuz anlamda bir değişim görülmez. Terliklerin yüzeylerinde deformasyon olmaz. Su ile temas eden terlikler kısa süre içerisinde kururlar. Seçtiğiniz terlik modelinin yapıldığı malzeme, suya dayanıklılık özelliği üzerinde belirleyicidir. Ancak özellikle deniz ve kum tatillerinin vazgeçilmezi olan terlik modelleri suya dayanıklı bir malzemeden yapılır. Ayak mantarı ya da sakatlanma gibi riskler terlik ile en aza indirilir. Terlik erkek ve kadınlar için geniş renk skalasına ve farklı tasarımlara sahiptir. Ancak her tasarımda konforu yakalamanız ve su sporlarını yaparken zorlanmamanız amaçlanmıştır. Denizde, havuzda veya su ile temas edebileceği herhangi bir yerde suya dayanıklı terliklerinizi kullanabilirsiniz.

  • Bizi Takip Et
E-Bülten
Whatsapp Destek Hattı x İletişime Geçmek Için Hemen Tıklayınız. Hafta İçi 09:00 - 18:00 Tıklayınız