Çocuk Forma Modelleri

Toplam Ürün:0

Çocuk Forma Modelleri

Çocuklar küçük yaşlardan itibaren çeşitli spor müsabakalarına ilgi duymaya başlar. Çoğunlukla ailesinin takip ettiği branşlar ve takımlar onun da favorisi olur. Tüm dünyada futbol ve basketbol en çok izleyiciye sahip takım sporlarıdır. Küçük fanatikler ve çocuk sporcular için farklı çocuk forma modelleri tasarlanır.

Futbol Kulüplerinin Taraftarlarına Özel

Futbol kulüplerinin her biri dünyaca ünlü bir spor markasıyla sponsorluk anlaşması yapar. Bu marka anlaştığı kulübün tüm spor giysilerini hazırlar. Her sezon yeni bir koleksiyon satışa çıkar. Marka anlaşmaları büyük ölçüde sabit kalır. Ağırlıklı olarak Nike, adidas ve Puma ülkemizdeki büyük futbol kulüplerinin sponsorudur. Markaların koleksiyonlarında küçük taraftarlara özel modeller yer alır.

Çocuklar tuttukları takımın formasını giymekten büyük zevk alır. Özellikle futbolla ilgilenen çocuklar için takım amblemini taşımanın anlamı başkadır. Formaları tek üst olarak ya da şortuyla takım halinde alabilirsiniz. Çocuğunuza doğum gününde hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız takımının forması çok iyi bir fikirdir. Kimi zaman bu hediye fikri fanatik anne babalar için de idealdir. Çocukları bir takım tutmasa bile anne babaya jest olarak çocuklarına böyle bir hediye alabilirsiniz.

Futbol formaları isimsiz ve numarasız satılır. Satın aldıktan sonra üzerine çocuğunuzun ismini ve beğendiği futbolcunun numarasını yazdırabilirsiniz. Maç günlerini iple çekecek olan çocuğunuz ismini taşıyan takım formasını severek giyer. Galibiyet sonrasında ise hislerine gurur da eklenir. Üzerinde ismi yazılı çok sevdiği spor giysi ileride ona keyifli bir hatıra olacaktır.

Futbol kulüpleri koleksiyonlarını iç saha ve deplasmana özel olarak satışa sunar. Kaleci hayranları ve sahada kaleci mevkiinde oynayan küçük futbolseverler de unutulmaz. Ayrıca pek çok kulübün koleksiyonunda bebekler için de sevimli modeller yer alır. Futbolsever bir ailenin yeni doğan bebeğine hediye arıyorsanız bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Basketbol Tutkunları İçin Renkli Modeller

Futbol kadar popüler bir diğer spor dalı basketboldur. Her yıl milyonlarca kişi dünyada düzenlenen ulusal ve uluslararası turnuvaları izler. Şüphesiz basketbolun dünya çapında ünlenmesini sağlayan NBA, en çok izlenen ligdir. Amerika Birleşik Devletleri’nin profesyonel basketbol ligi, basketbolun en yetenekli oyuncularına ev sahipliği yapar. Bu oyuncuların oynadığı takımların formaları ise dünya çapında en çok satılan spor ürünleri arasındadır.

Basketbolla ilgilenen çocuklar Los Angeles Lakers, Chicago Bulls, Boston Celtics gibi efsane takımlara ilgi duyarlar. Basketbol takımları da futbol takımları gibi global spor markalarıyla anlaşma imzalar. Her sezon basketbol kulüplerinin yeni dönem formaları tasarlanır ve satışa çıkar. Takımların taraftarları için bu ürünler büyük önem taşır. Tuttuğu takımın ismini taşımak taraftarlar için anlamlıdır. Arkadaşlarıyla maç yaparken havalı bir NBA takımını göğsünde taşımak küçük oyunculara gurur verir.

Basketbol ülkemizde de sevilen bir spor dalıdır. Türk takımlarının başarısı tüm dünya tarafından bilinmektedir. Ülkemizdeki basketbol liginde yer alan takımlar çeşitli uluslararası turnuvalarda büyük başarılara imza atmıştır. Taraftar sayısı oldukça fazla olan takımların küçük izleyicileri de az değildir. Her ne kadar NBA takımları her çocuk için göz kamaştırıcı olsa da çocuklar ülke takımlarını da gururla destekler.

Çocuğunuza desteklediği takımın formasını alabilir ve üzerine ismini yazdırabilirsiniz. Basketbolla ilgilenen çocuklar için bu son derece keyifli olacaktır. Eğer evdeki performans şortları aldığınız ürünle uymuyorsa takımın şortunu da alabilirsiniz. Birçok marka sezon koleksiyonlarını ikili takım olarak satışa sunar. Birden fazla renk seçeneğiyle karşınıza çıkan ürünleri çocuğunuzun basketbol ayakkabılarına uyum sağlayacak şekilde seçebilirsiniz. Eğer hediye olarak almıyorsanız seçimi kendisine bırakarak onun daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Playsports ile İletişime Geç