Erkek Spor Şort Modelleri

Toplam Ürün:39

adidas Essentials 3-Stripes Siyah Erkek Şort IC9378
-%10
1,229.00₺ 1,106.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas Future Icons 3-Stripes Woven Siyah Erkek Şort IR9221
-%10
1,579.00₺ 1,421.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas Future Icons 3-Stripes Siyah Erkek Şort IN3312
-%10
1,579.00₺ 1,421.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas ALL SZN French Terry Siyah Erkek Şort IC9756
-%10
1,399.00₺ 1,259.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Exploration Regular Fit Siyah Erkek Şort NF0A8244JK31
-%10
2,799.00₺ 2,519.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

Erkek Spor Şort Modelleri

Sportif bir yaşam biçimine sahipsen dolabında birçok spor giysi bulunur. Bu giysiler farklı spor türleri için idealdir. Bazı parçalar ise tüm spor dallarında ve her ortamda giyilir. Spor şortlar bu giysilerden biridir. Erkek spor şort modelleri arasından ağırlıklı olarak yaptığın spora uygun olanları seçebilirsin.

Çeşitli Spor Dallarında İhtiyacın Olan Rahatlık

Şortlar birçok egzersiz türüne uygun yapıdadır. Mevsim fark etmeksizin kullanabileceğin bu giysi sana hareket özgürlüğü sağlar. Bu sebeple farklı antrenmanlar için uygun bir seçimdir. Diğer performans giysilerinle eşleştirerek keyifli bir şekilde spor yapabilirsin. Atlet ve tişörtlerinle uyumlu renkler seç. Spor ayakkabılarınla görünümünü tamamla ve spor yaparken de havalı görün.

Fitness Salonlarında Antrenman Yaparken

Şortlar bacaklarının hareketlerini kısıtlamayan giysilerdir. Eşofmanların aksine bacaklar açıkta kalır ve bu da eklemleri özgür bırakır. Bir fitness salonunda antrenman yaparken en fazla rahatlık sunan giysilerden sayılabilir. Ağırlık kaldırırken ya da çeşitli aletlerle çalışırken aradığın konforu bulursun. Hareketlerini serbest bırakarak performans desteği sağlar.

Basketbol Maçlarında

Basketbol oynarken sürekli koşman gerekir. Bacaklarını açıkta bırakan yapılarıyla şortlar bu spor için de idealdir. İki pota arasında gidip gelirken daha seri hareket edersin. Performans desteği açısından ideal giysilerdir.

Tenis Oynarken

Tenis, kort içinde devamlı aktif olduğun yüksek tempolu bir spordur. Ayaklarını ve bacaklarını devamlı kullanman gerekir. Oyun içinde iyi bir performans sergilemek için uygun giysiler tercih etmelisin. Oynadığın kortun türüne göre seçtiğin tenis ayakkabıları performans desteğinin en önemli kısmıdır. Spor atletler ve tişörtlerin yanında şortlar oyun içinde daha rahat etmeni sağlar. Seçtiğin kıyafetlerin tamamı oyun kaliteni belirler.

Futbol Sahalarında

Basketbol ve tenis kadar hareketli bir diğer oyun da futboldur. Futbol, oyun sahası geniş ve yüksek tempolu bir spordur. Saha içinde çok koşman ve hareket halinde olman gerekir. Kramponlar çim sahalar ve sentetik zeminler için ideal performans ayakkabılarıdır. Giysilerini de performans desteği sağlayacak modellerden seçmelisin. Şortlar diğer dallarda olduğu gibi futbol oyununda da istediğin desteği sağlar.

Kumaş ve Renk Detayları

Spor giyim koleksiyonlarında yer alan ürünler eskiye göre daha renkli ve eğlencelidir. Tasarım ayrıntıları ürün satın alırken önemli bir seçim kriteridir. Satın almak istediğin şortun renk ve cep ayrıntılarına bakabilirsin. Dolabındaki diğer performans giysileriyle uyumlu renklerden alabilirsin. Cepleri olan modeller eşyalarını taşıman için idealdir. Fermuarlı cepler eşyalarını daha iyi muhafaza eder.

Kumaş ayrıntısı seçimi etkileyen başka bir detaydır. Satın almaya karar verdiğin ürünün kumaşını iyi incelemelisin. Özellikle antrenman yaparken giyeceğin bir model arıyorsan kumaşın uygun özellikte olması önemlidir. Günlük kullanım için alacağın modellerde bu ayrıntıya bakmana gerek olmaz. Performans kumaşları antrenmanlarda giymek için gereklidir. Günlük hayatta normal kumaşlardan tasarlanan ürünleri tercih edebilirsin.

Playsports ile İletişime Geç