Erkek Spor Şort Modelleri

Toplam Ürün:48

The North Face Ma Woven Antrasit Erkek Şort NF0A8571MN81
Yeni
-%28
New Balance Lifestyle Siyah Erkek Deniz Şortu MNS1325-BK
-%30
New Balance Lifestyle Yeşil Erkek Deniz Şortu MNS1323-GRN
-%30
New Balance Lifestyle Siyah Erkek Deniz Şortu MNS1323-BK
-%30
New Balance Lifestyle Gri Erkek Şort MNS1962-AG
-%55
New Balance Lifestyle Siyah Erkek Şort MNS1962-BK
-%55
New Balance Lifestyle Lacivert Erkek Şort - MPS1262-AVI
-%35
New Balance Lifestyle Gri Erkek Deniz Şortu MNS1325-AG
-%30
New Balance Lifestyle Siyah Erkek Şort MNS1322-BK
-%30
New Balance Lifestyle Gri Erkek Şort MNS1314-AG
-%30
New Balance Lifestyle Antrasit Erkek Şort - MNS1962-ANT
-%65
New Balance Lifestyle Siyah Erkek Şort MNS1962-BKW
-%35
New Balance Lifestyle Kırmızı Erkek Deniz Şortu MNS1325-RED
-%30
New Balance Koyu Gri Erkek Şort - MTS1962-CHC
-%65
New Balance Lifestyle Yeşil Erkek Deniz Şortu MNS1325-CHG
-%30
New Balance Lifestyle Siyah Erkek Şort MNS1314-BK
-%30
adidas  Aeroready Movement Siyah Erkek Şort HF7204
-%20
adidas Ergo Siyah Erkek Şort HS3310
-%25
New Balance Lifestyle Gri Erkek Şort MNS1322-AG
-%30
adidas New Z.N.E. Premium Mavi Erkek Şort IN5095
-%20
adidas New Z.N.E. Premium Siyah Erkek Şort IN5096
-%20
adidas Hiit Training Siyah Erkek Şort IM1103
-%20
New Balance TS Performans Kırmızı Erkek Şort TSS2205-RED
-%45
adidas Essentials French Terry 3-Stripes Siyah Erkek Şort IC9435
-%15
New Balance TS Performans Kırmızı Erkek Şort TSS2216-RED
-%50
Adidas Squadra 21 Beyaz Erkek Şort GN5770
-%10
Adidas Squadra 21 Gri Erkek Şort GN5777
-%10
Sayfa
2

Erkek Spor Şort Modelleri

Sportif bir yaşam biçimine sahipsen dolabında birçok spor giysi bulunur. Bu giysiler farklı spor türleri için idealdir. Bazı parçalar ise tüm spor dallarında ve her ortamda giyilir. Spor şortlar bu giysilerden biridir. Erkek spor şort modelleri arasından ağırlıklı olarak yaptığın spora uygun olanları seçebilirsin.

Çeşitli Spor Dallarında İhtiyacın Olan Rahatlık

Şortlar birçok egzersiz türüne uygun yapıdadır. Mevsim fark etmeksizin kullanabileceğin bu giysi sana hareket özgürlüğü sağlar. Bu sebeple farklı antrenmanlar için uygun bir seçimdir. Diğer performans giysilerinle eşleştirerek keyifli bir şekilde spor yapabilirsin. Atlet ve tişörtlerinle uyumlu renkler seç. Spor ayakkabılarınla görünümünü tamamla ve spor yaparken de havalı görün.

Fitness Salonlarında Antrenman Yaparken

Şortlar bacaklarının hareketlerini kısıtlamayan giysilerdir. Eşofmanların aksine bacaklar açıkta kalır ve bu da eklemleri özgür bırakır. Bir fitness salonunda antrenman yaparken en fazla rahatlık sunan giysilerden sayılabilir. Ağırlık kaldırırken ya da çeşitli aletlerle çalışırken aradığın konforu bulursun. Hareketlerini serbest bırakarak performans desteği sağlar.

Basketbol Maçlarında

Basketbol oynarken sürekli koşman gerekir. Bacaklarını açıkta bırakan yapılarıyla şortlar bu spor için de idealdir. İki pota arasında gidip gelirken daha seri hareket edersin. Performans desteği açısından ideal giysilerdir.

Tenis Oynarken

Tenis, kort içinde devamlı aktif olduğun yüksek tempolu bir spordur. Ayaklarını ve bacaklarını devamlı kullanman gerekir. Oyun içinde iyi bir performans sergilemek için uygun giysiler tercih etmelisin. Oynadığın kortun türüne göre seçtiğin tenis ayakkabıları performans desteğinin en önemli kısmıdır. Spor atletler ve tişörtlerin yanında şortlar oyun içinde daha rahat etmeni sağlar. Seçtiğin kıyafetlerin tamamı oyun kaliteni belirler.

Futbol Sahalarında

Basketbol ve tenis kadar hareketli bir diğer oyun da futboldur. Futbol, oyun sahası geniş ve yüksek tempolu bir spordur. Saha içinde çok koşman ve hareket halinde olman gerekir. Kramponlar çim sahalar ve sentetik zeminler için ideal performans ayakkabılarıdır. Giysilerini de performans desteği sağlayacak modellerden seçmelisin. Şortlar diğer dallarda olduğu gibi futbol oyununda da istediğin desteği sağlar.

Kumaş ve Renk Detayları

Spor giyim koleksiyonlarında yer alan ürünler eskiye göre daha renkli ve eğlencelidir. Tasarım ayrıntıları ürün satın alırken önemli bir seçim kriteridir. Satın almak istediğin şortun renk ve cep ayrıntılarına bakabilirsin. Dolabındaki diğer performans giysileriyle uyumlu renklerden alabilirsin. Cepleri olan modeller eşyalarını taşıman için idealdir. Fermuarlı cepler eşyalarını daha iyi muhafaza eder.

Kumaş ayrıntısı seçimi etkileyen başka bir detaydır. Satın almaya karar verdiğin ürünün kumaşını iyi incelemelisin. Özellikle antrenman yaparken giyeceğin bir model arıyorsan kumaşın uygun özellikte olması önemlidir. Günlük kullanım için alacağın modellerde bu ayrıntıya bakmana gerek olmaz. Performans kumaşları antrenmanlarda giymek için gereklidir. Günlük hayatta normal kumaşlardan tasarlanan ürünleri tercih edebilirsin.

Bizimle İletişime Geç