Erkek Spor İçlik Modelleri

Toplam Ürün:2

Erkek Spor İçlik Modelleri

Açık havada spor yaparken vücut ısını koruman gerekir. Sürekli hareket halinde olduğun durumda bile bunun için uygun giysiler giymelisin. İçlikler özellikle kış antrenmanlarında vücut ısını korumanı sağlayacak ideal giysilerdir. Erkek spor içlik modelleri arasından sana en uygun olanı seçip konforlu antrenmanlara başlayabilirsin.

Açık Havada Konforlu Spor

Koşu, futbol, doğa yürüyüşleri gibi sporlar genellikle açık havada yapılır. Her türlü iklim koşuluyla karşı karşıya kalabileceğin durumlarda uygun giysiler gerekir. Hafif, esnek ve nefes alan yapıdaki performans giysileri tüm bu sporlar için idealdir. Hareketlerini özgür bırakan ve daha az terleten kumaşlardan yapılan ürünler tercih etmelisin. Bu ürünler farklı koşullarda ideal konfor sağlar.

Çeşitli antrenman türleri için hazırlanan giysilerde performans kumaşları kullanılır. Ancak egzersiz sırasında hafiflik, esneklik ve nefes alan yapının dışında da ihtiyaçların olur. Özellikle açık havada spor yaparken gereken özellikler farklıdır. Açık havada hareket etmek kapalı alanda hareket etmekten farklıdır. Kaslarının tamamını çalıştırdıktan sonra belli süre hareketsiz kalırsan hemen soğursun. İçlikler bunun daha geç olmasını sağlar. Vücut ısını ideal seviyede tutan bu kullanışlı giysiyi birçok spor dalında giyebilirsin.

Futbol Oynarken

Futbol oyunu için açık havayı tercih edenlerden biriysen giysilerin de buna uyumlu olmalıdır. Şortlar ve formalar açık hava için yeterli olmayabilir. Eşofman altları ve sweatshirtler ise futbol gibi hareketli bir oyunda sana istediğin hızı sağlamaz. Dolayısıyla ince ve hafif giysiler giymelisin. Ancak dışarıda spor yaparken bu giysileri içliklerle destekleyebilirsin.

Profesyonel futbolcular soğuk günlerde sadece formalarıyla sahaya çıkmazlar. Hem üstlerinde hem de altlarında koruyucu içlik modelleri görürsün. Bunu oyun içinde performanslarının olumsuz etkilenmemesi için tercih ederler. Soğuk havalarda yalnızca formalarıyla sahaya çıkarlarsa diledikleri oyunu sergileyemezler.

Açık Havada Koşarken

Koşu, yüksek tempolu bir kardiyo egzersizidir. Koşu bandında, kapalı bir salonda ya da dışarıda koşabilirsin. Kapalı mekanlarda dilediğin kıyafetle koşman mümkündür. Ancak açık havada mevsime göre seçimler yapmalısın.

Sıcak yaz günlerinde vücut ısını korumak için ekstra giysilere gerek olmaz. Bahar aylarında dikkatli olmalısın çünkü bu aylar mevsim geçişleridir. Kış ise seçimlerinde en özenli olman gereken dönemdir. Spor giysilerini tamamlayan renkler seçersen hem performans desteği sağlayabilir hem sportif stilini öne çıkarabilirsin.

Tasarım Detayları

İçlikler farklı renklerde üretilir. Profesyonel bir sporcuysan formanla uyumlu renklerde modeller görünümünde bütünlük sağlar. Performansını destekleyen bu ürünler aynı zamanda sportif stilinle de uyumlu olur. Göz alıcı neon renklerin ön planda olduğu tasarımlardan spor giysilerine en çok uyanları seçebilirsin.

İçlik modelleri iki farklı tarzda üretilir. Kol hareketlerinin kısıtlanmasını istemediğin spor türleri için kısa kollu modellerden alabilirsin. Sert ve soğuk günlerdeki antrenmanlar için uzun kollu modellerden düşünebilirsin. Uzun kollu modeller açık havada spor yapmak için uygun koruma sağlar. Ayrıca doğa sporları ve kış etkinlikleri için de idealdir.

Playsports ile İletişime Geç