Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Toplam Ürün:27

adidas Activeride 2.0 Sport Slip-On Gri Çocuk Günlük Ayakkabı HP6039
-%15
adidas Adilette Pembe Çocuk Sandalet H06445
-%15
adidas Adilette Mavi Çocuk Sandalet H06444
-%15
adidas Advantage Court Two Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı GW6499
-%15
adidas x Disney AltaSwim Moana Mavi Çocuk Sandalet FZ6502
-%15
adidas x Disney AltaSwim Moana Mavi Çocuk Sandalet FZ6485
-%15
adidas RunFalcon 3 Sport Running Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı HP5842
-%15
adidas Grand Court 2.0 Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı GV6820
-%15
adidas Altaswim Mavi Çocuk Sandalet GV7797
-%20
adidas Tensaur Run 2.0 Mavi Çocuk Günlük Ayakkabı GZ5858
-%15
adidas Grand Court Hook and Loop Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı GY4768
-%20
adidas Grand Court 2.0 Tennis Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı GW6511
-%20
adidas Altaswim Beyaz Çocuk Sandalet H03776
-%15
Vans Ward V Pembe Çocuk Günlük Ayakkabı VN0A5HUJW0D1
-%20
adidas Grand Court Tennis Lace-Up Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı HP8909
-%20
adidas D.O.N. Issue 4 Siyah Çocuk Basketbol Ayakkabısı HQ3451
-%15
adidas Runfalcon 3.0 Sport Kırmızı Çocuk Günlük Ayakkabı HP5865
-%15
adidas Breaknet Elastic Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı HP8964
-%15
adidas Tensaur Run 2.0 Pembe Çocuk Günlük Ayakkabı GZ5854
-%15
adidas Grand Court 2.0 Tennis Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı GW6503
-%20
adidas Tensaur Run 2.0 Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı GZ5856
-%15
adidas Tensaur Sport Training Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı GW6456
-%15
adidas Nebzed Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı IG2886
-%20
1,549.00₺ 1,239.20₺

* Kasım Fırsatları sepette %20 indirim.

Vans Filmore Hi Vansguard Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı VN0A5HU9BA21
-%35
Vans Filmore Hi Zip Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı VN0A5HZFGL41
-%20
adidas RunFalcon 3 Sport Running Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı HP5839
-%15
Vans Ward Mid V Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı VN0A5HZ9BKP1
Yeni
-%20

Çocuk Spor Ayakkabı Modelleri

Çocuk spor ayakkabıları çocuğunuzun ayaklarının rahat olmasını sağlar. Farklı renk ve modellerde üretilen spor ayakkabılar miniklere konfor sunarken aynı zamanda stillerini tamamlar. Günün her saati ayaklarının rahat bir şekilde hareket etmesi için ona en uygun modeli seçin. Dolabındaki giysilerle, sırt çantasıyla ve montuyla uyan renkler daha çok hoşuna gidecektir.

Günlük Modeller

Günlük ayakkabılar ayağı konforlu şekilde saran rahat modellerdir. Çocuğunuz istediği gibi koşup oynar ve sizinle uzun şehir turları yapabilir. Giysileri ve çantasıyla uyumlu bir renk seçimi onun daha motive olmuş şekilde okula gitmesini sağlayabilir. Bunun yanında hafta sonları arkadaş buluşmalarına giderken şık görünmek isteyen çocuğunuza havalı bir model seçebilirsiniz.

Bazı çocuklar sade ve düz modelleri beğenirken bazıları daha hareketli ve cesur tasarımlardan hoşlanır. Bu nedenle seçimi çocuğunuza bırakmakta fayda vardır. Eğer doğru seçim yapamayacak kadar küçük bir çocuğunuz varsa onun yerine siz seçebilirsiniz. Ancak zevkleri ve stili oturmuş, ne istediğini bilen çocukların seçimi büyük ihtimalle kendilerine ait olacaktır.

Basketbol Oynarken

Basketbol, tüm dünyada en çok sevilen spor dallarından biridir. Her yaştan insan bu spora ilgi duyabilir. Basketbol sahaları hem okul bünyelerinde hem de halka açık alanlarda rahat erişilebilen yerlerdir. Çocuğunuz okul takımına seçilmiş olabilir. Ya da yalnızca hobi olarak basketbol oynamaktan keyif alıyor olabilir. Her iki durumda da bir çift basketbol ayakkabısı hoşuna gidecektir.

Basketbol, hareketli ve yüksek ritimli bir oyundur. Oyunun oynandığı zemin ve oyuncunun mevkii ayakkabının taban yapısının seçimini etkiler. Parke zeminler için tasarlanan modeller beton zeminlerde çok iyi tutuş sağlamayabilir.

Basketbol oynarken giyilmek üzere dizayn edilen modellerin bazıları bileği koruyacak özellikte yüksek olur. Genellikle taban yapıları esnek ve her yöne hareket edebilen nitelikte olmalıdır. Tabanın tepki süresi önemlidir çünkü oyun içinde atak yönü değişkendir. Bir oyuncu kendi sahasında defanstayken birden rakip potaya hücuma koşabilir. Topu kaptırarak aniden savunmaya geri koşabilir. Giydiği modelin tabanları bu manevraları karşılayacak özellikte olmalıdır.

Futbol Sahalarına Özel Modeller

Futbol da basketbol gibi tüm dünyada popüler olan bir spor dalıdır. Pek çok çocuk küçük yaştan itibaren futbol oynamaya ilgilidir. Özellikle evde futbol hayranı bir anne ya da baba varsa bu ilgi daha derindir.

Basketbol kadar olmasa da futbol da yüksek tempolu bir oyundur. Amatör düzeyde sokak futbolu hemen her zeminde oynanır. Fakat orijinali çim sahada oynanan oyun için özel futbol ayakkabıları gerekir. Bunlar, krampon olarak bilinen modellerdir. Çim sahada kaymayı engelleyen tabanlar hareket özgürlüğü sunar.

Kramponlar bilek hareketlerini kısıtlamayan ve koşarken zemine tutunarak dengeyi koruyan özelliktedir. Futbol oyunu esnasında çeviklik, hız ve denge gerekir. Bu özel futbol ayakkabılarıyla gerekenlerin tamamı sağlanır. Çocuklar çim ya da toprak sahada rahat koşabilirken topa da rahat vurabilir. Çivili tabanlara sahip özel kramponların amacı budur.

Futbola ilgi duyan çocuklar ve gençler için doğru ayakkabı seçimi önemlidir. Teknik özelliklere sahip bir ayakkabı kullanmak hem konfor sağlar hem de sakatlık riskini önler. Yanlış tabanlar zemine düzgün şekilde tutunamaz ve kaymaya sebep olur. Bu da beraberinde düşme ve incinme sorunlarını getirebilir. Ayrıca oyun kalitesi düşük olur.

Outdoor Ayakkabı

Outdoor ayakkabılar her tür hava koşuluna ve her zemine uygun niteliktedir. Uzun doğa yürüyüşlerini seviyorsanız çocuğunuz için de bir outdoor model almayı düşünün. Outdoor ürünler su geçirmez özellikte olur. Tabanları yüksek tutuş kabiliyetine sahiptir. Islak ve kaygan zeminlerde rahatça yürümeyi sağlar.

Bizimle İletişime Geç