Kadın Spor Eşofman Altı Modelleri

Toplam Ürün:11

Kadın Eşofman Altı Modelleri ve Bayan Eşofman Altı

Spor ayakkabılar, tişörtler, taytlar ve eşofman altları sokak giyiminin başrol oyuncuları sayılabilir. Sportif stile sahipsen dolabındaki diğer giysilerle eşleştireceğin kadın eşofman altı modellerini incelemelisin. Birçok değişik kombinde kullanabileceğin bu giysi gün boyu rahatlık sağlar.

Sokak modası eskiden yalnızca gençlerle özdeşleşen bir kavramdı. Yetişkinler ve ileri yaştakiler daha klasik giyim tarzlarıyla gezerdi. Günümüzde ise durum farklı. Artık her yaştan insan rahat giyim akımını takip ediyor. Akımın bu kadar yaygın hale gelmesi şaşılacak bir durum değil. Rahatlık önemli bir kriter. İnsanlar işe giderken bile rahat giysilerle giymeyi tercih ediyor. Eşofman altıyla işe gitmek pek uygun olmasa da sokağa çıkarken şık stiller yaratabilirsin.

Yaz Mevsiminde Tişörtler ve Spor Atletlerle

Yazın ince ve rahat giysiler tercih edilir. Elbiselerini, eteklerini ve şortlarını spor ayakkabılarınla eşleştirip kullanabilirsin. Serin yaz gecelerinde ya da farklı stiller istediğinde eşofman altlarını giyebilirsin. Bu rahat giysiyle birçok havalı stil yaratabilirsin.

Kısa tişörtler ve crop üstler, spor atletler ve sweatshirtler sportif stillerin parçalarıdır. Bu parçaların her birinden farklı renk ve desenlere sahip olduğunda yapabileceğin kombinlerin sınırı yoktur. Renkli tişörtleri en sevdiğin eşofman altlarıyla birlikte giyebilirsin. Biraz daha çekici bir görünüm istiyorsan tişört yerine crop üstler ideal olur.

Crop üstler son birkaç yılın en gözde giysilerindendir. Kotlarla, şortlarla, eteklerle ve taytlarla iyi durur. Eşofman altlarıyla göz alıcı kombinler yaratabilirsin. En sevdiğin modelin üzerine ayakkabıların veya çantanla takım bir crop giyerek dans etmeye bile gidebilirsin. Uyumlu bir eşleştirme tüm sosyal ortamlarda stilini öne çıkarır.

Hafif Tempolu Sporlarda Konfor

Spor yaparken genellikle ince ve hafif giysiler giyilir. Çünkü bu özelliklere sahip giysiler çabuk kurur. Nefes alan yapıdadır. Ağırlık yapmaz. Hız kesmez. Terlediğinde teri vücudundan hemen uzaklaştırır ve performans desteği sunar. Ancak hafif tempolu sporlarda bu özellikler çok gerekli değildir.

Hafif tempolu yürüyüşler ve düşük yoğunlukta antrenmanlarda daha serbest giyinebilirsin. Sabah yürüyüşlerinde ya da şehir içinde yaptığın hafif tempolu koşularda eşofman altlarını kullanabilirsin. Bu rahat giysi hareketlerini kısıtlamaz.

Açık havada yaptığın diğer tüm spor türleri için bu parçayı tercih edebilirsin. Ancak yüksek yoğunluklu antrenman seviyelerinde pamuklu modeller pek ideal değildir. Pamuklu modeller terlediğinde ağırlaşır ve teri vücudundan uzaklaştıramaz. Yüksek tempolu bir koşuda hızını kesebilir. Basketbol gibi tempolu bir oyunda performansını olumsuz etkileyebilir. Bu tip spor türlerinde şort ya da taytlar daha iyi alternatiflerdir.

Tasarım, Kesim ve Renk Seçenekleri

Spor giysilerdeki tasarım ayrıntıları günlük giysilerde kullanılanlara benzer. Başka bir deyişle artık spor giysilerde de tasarıma önem verilir. Günümüzde sportif tarzların öne çıkması ve rahat giyimin moda olması bu tasarımlara yön vermektedir.

Gardıroplarda yer alan spor giysiler renkli ve göz alıcıdır. Eşofman altları eskiden siyah, gri ve lacivert gibi renklerle sınırlıyken şimdi rengarenktir. Siyah ve gri hala favori renkler arasındadır ancak tonlar farklıdır. Gri modellerin açık ve koyu tonları ve siyaha yakın seçenekleri vardır. Beyaz ve krem renkler bulabilirsin. Pembe tonlarını seviyorsan bu renklerde modeller de mevcuttur.

Eşofman altları farklı kesimlerde olur. Dar ve vücuda oturan modeller taytlardan biraz boldur. Bu modelleri spor yaparken de giyebilirsin. Dar kesimler kısa spor yeleklerle ve sweatshirtlerle iyi durur.

Daha geniş ve rahat modelleri seviyorsan bol kesim tasarımlar her sezon bulunabilir. Dökümlü bol kesimler daha çok günlük kullanım için idealdir. Bu modelleri dar tişörtlerle ve crop üstlerle giyebilirsin.

Playsports ile İletişime Geç