Nike Spor Ürünleri

Toplam Ürün:147

Nike Spor Ürünleri ve Çeşitleri

Nike, birçok spor dalına özel ürünler tasarlar. Nike spor ürünleri ve çeşitleri arasından istediğin parçaları seçebilirsin. Markanın koleksiyonunda giysiler, spor ayakkabılar ve aksesuarlar yer alır. Ürünler günlük hayatta ve spor sırasında konfor sağlar; sporculara performans desteği sunar.

Nike Spor Ayakkabılar

Nike’ın kadın, erkek ve çocuklar için tasarladığı çok zengin bir spor ayakkabı koleksiyonu mevcuttur. Modeller arasından seçim yaparken detaylı bir filtre kullanman gerekir. Markanın performans odaklı ürettiği modellerin yanında oldukça geniş bir günlük ayakkabı koleksiyonu yer alır.

Günlük modeller birçok farklı kombinle kullanabileceğin rahat tasarımlardır. Sosyal hayatta veya işe giderken bu modelleri kullanabilirsin.

Performans odaklı modeller farklı spor dallarına özel olarak tasarlanır. Basketbol, futbol, koşu, tenis gibi sporlar başta olmak üzere birçok model mevcuttur. Nike, performans ayakkabılarının tasarımında sporcuların isteklerini ön planda tutar. Her spor dalının kendi karakterine özgün tasarımlar yapar.

Taban Yapıları

Nike, ayakkabılarının taban katmanlarında özel sistemler kullanır. Sporun türüne ve sporcunun ihtiyaçlarına özel tasarlanan bu sistemler konfor ve performans sağlar.

İç tabanlar ayaklara gereken yastıklama özelliğini sunar. Hareket halinde sürtünmeye bağlı oluşabilecek tahrişin önüne geçer. Orta tabanlar her spor seviyesine özel yastıklama sunar. Koşu ve basketbol gibi aktif sporlar için tasarlanan modellerde güçlü yastıklama gerekir. Darbe etkisini azaltan bu tabanlar hızlı tepki veren özelliktedir.

Dış tabanlar bastığın zemine ve oynadığın oyunun türüne göre kaydırmaz yapıya sahip tasarlanır. Günlük modellerde de tutuş özelliği yüksek dış tabanlar kullanılır.

Nike Spor Giyim Ürünleri

Nike’ın spor giyim ürünleri her yaştan kadın ve erkek kullanıcı için tasarlanır. Formalar, tişörtler, ceketler, eşofmanlar ve şortlar arasından tercih yapabilirsin. Dolabındaki diğer spor giysilerle uyumlu kombinler hazırlamak için ihtiyacın olanı belirlemen yeterlidir.

Nike tişörtler dört mevsim giyilen rahat ve kullanışlı ürünlerdir. Kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanan modelleri yılın her döneminde farklı şekillerde giymek mümkündür. Beğendiğin tişörtleri şortlarla, eşofmanlarla ve spor pantolonlarla eşleştirebilirsin.

Gün içinde rahatlık sunan eşofmanlar, hem spor yaparken hem de günlük yaşamda kullanılır. Serin bahar sabahlarında yürüyüşte ya da tatil günlerinde rahatlık için Nike eşofmanları tercih edebilirsin. Kullanışlı eşofmanların farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Yine dört mevsim konfor sunan bir başka ürün Nike ceketlerdir. Bu giysiyi yılın değişik zamanlarında farklı kombinlerde kullanabilirsin. Nike spor ceketler dışarıda spor yaparken ya da serin yaz akşamlarında ideal konfor sunar.

Nike Aksesuarlar

Nike, geniş spor giyim ürünlerinin yanında renkli bir aksesuar koleksiyonuna sahiptir. Spor çantalar, şapkalar, çoraplar ve suluklar, bu koleksiyonda yer alan parçalardan bazılarıdır.

Nike spor çantalar değişen boyutları, askı tasarımları ve stilleri ile farklı zevk ve ihtiyaçları karşılar. Göz alıcı ürünler arasından zevkine hitap eden modelleri seçebilirsin.

Nike’ın kullanışlı aksesuarları spor seanslarının kalitesini arttırır. Tek yapman gereken ürünleri incelemek ve ihtiyacın olanları seçmek.

Playsports ile İletişime Geç