Çocuk Şort Modelleri

Toplam Ürün:0

Çocuk Şort Modelleri

Çocuklar hareketli bireylerdir. Gün içinde birçok aktivitenin içinde yer alırlar. Bazıları en az bir spor dalıyla ilgilidir. Hareket halindeyken giysilerin çocuğun hareketleriyle uyum içinde olması önemlidir. Çocuk şort modelleri aktif çocuklar için ideal giysilerdir.

Çocuklar şortları gün içinde rahat olmak için giyebilirler. Bunun dışında ilgilendikleri sporu yaparken bu rahat giysinin konforunu kullanabilirler.

Basketbol Oynarken

Basketbol hareketli bir takım oyunudur. Oyun içinde iki pota arasında sürekli koşmak gerekir. Performans desteği sağlayacak giysiler ve ayakkabılar giymek gerekir. Basketbol ayakkabıları oyuncunun seri hareketlerine uyum sağlayacak türden olmalıdır. Diğer giysiler de oyunun temposuyla uyumlu olursa çocuklar daha rahat bir maç çıkarabilirler.

Spor için üretilen giysilerin ortak özelliği hafif ve nefes alan yapıya sahip olmalarıdır. Çocuğunuz bu özellikte bir tişörtle maç yaparken daha az terler. Terlediği zaman da performans kumaşı sıvıyı teninden anında uzaklaştırır. Şortlar da benzer özellikte olmalıdır. Basketbol maçı sırasındaki seri hareketlerle uyumlu, terletmeyen modeller oyuncuların performansını olumlu etkiler.

Halı Sahada Veya Çim Sahada

Basketbol kadar olmasa da futbol da kondisyon isteyen hareketli bir oyundur. Saha içinde çok koşmak gerekir. Bu nedenle sahanın yapısına uygun giyinmek önemlidir. Futbol ayakkabıları hemen her zeminde top oynamak için idealdir.

Futbol oyunu sırasında çocuğunuz hareketlerini özgür bırakan giysiler seçmelidir. Terleyip ağırlaşan pamuklu kumaşlar yerine hafif ve nefes alan kumaşlara yönelin. Ona oyun ritmine uyum sağlayacak güzel bir şort alabilirsiniz.

Tenis Kortlarında

Dünya çapında en çok izlenen turnuvalarıyla tenis, dünyanın en popüler bireysel sporlarındandır. Yıldız oyuncuların kortlardaki mücadelesi beğeniyle takip edilir. Sizin çocuğunuzun idolü de bir kort yıldızıysa ve raketle yatıp kalkıyorsa gardırobundaki kıyafetler buna göredir.

Kız çocuklar tenis oynarken ağırlıklı olarak elbise ve etek tercih ederler. Antrenmanlar sırasında şort ve tayt kullansalar da erkekler kadar yaygın değildir. Erkek çocuklar ise kortlarda şort konforunu seçerler. Hangi mevsimde olursa olsun bu kullanışlı giysinin rahatlığını değişmezler.

Günlük Hayatta

Rahat giyinmek çocuklar için önemlidir. Gün boyu aktif olan minik bireylerin gardıropları hareketleriyle uyum sağlayacak parçalardan oluşmalıdır. Tişörtler, sweatshirtler, eşofman altları çocukların en rahat kullandığı giysiler arasındadır.

Kışın ve serin bahar günlerinde sokağa çıkarken daha çok Jean ve eşofman altı tercih edilir. Çünkü bu iki giysi soğuğa karşı koruma sağlar. Mevsim için ideal seçeneklerdir. Ancak yaz yaklaşırken havalar ısınmaya başlar. İşte o zaman daha ince giysilerin zamanı gelir. Ya da çocuğunuzun bu tercihlerini daha hoşgörüyle karşılayabilirsiniz. Nisan ayında şortla dışarı çıkmak isteği şubat ayındaki isteğinden daha kabul edilebilirdir.

Şortlar yaz mevsiminin en kullanışlı ürünlerindendir. Birçok farklı şekilde kullanılabilir. Bisiklete binerken, yürüyüş yaparken, akşamüzeri basketbol maçı yaparken, ya da arkadaş buluşmalarında şort giyilebilir. Çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun modelleri incelemeyi unutmayın.

Playsports ile İletişime Geç