Çocuk Giyim Modelleri

Toplam Ürün:4

Çocuk Spor Giyim Modelleri

Spor giyinmek çocuğunuza gün içinde rahatlık sağlar. Pek çok spor giysi hemen hemen tüm günlük aktivitelerle uyumludur. Çocuk spor giyim modelleri arasından çocuğunuzun stiline ve karakterine uygun ürünleri inceleyin. Kıyafetleri hem stilini öne çıkarsın hem de özgürce hareket etmesini sağlasın.

Tişörtler, Atletler ve Sweatshirtler

Bu grupta yer alan ürünler kız çocukların da erkek çocukların da en sık kullandığı giysilerdir. Dört mevsim giyebilecekleri tişörtler, atletler ve sweatshirtler farklı kombinlerde yer alabilir. Renk renk eşleştirmeler çocuğunuza giyim zevki kazandırır.

Sezonun trend sweatshirtlerinden kız çocukların elbise, etek ve diğer giysileriyle eşleştirebileceği renkler seçebilirsiniz. Kotlar ve şortlarla giyebilecekleri renkleri de erkek çocuklar için tercih edebilirsiniz. Ya da seçimi sadece kendilerine bırakıp nasıl kombinler yarattıklarını inceleyebilirsiniz.

Tişörtler sadece yazın giyilen giysiler değildir. Tüm yıl boyunca kazakların ya da eşofmanların içinde kullanılabilir. Baharda dışarı çıkarken ince bir ceketle giyilebilir. Oldukça kullanışlı olan bu fonksiyonel giysi birçok farklı şekilde değerlendirilebilir. Pamuklu olanlar çocuklara gün boyu rahat ettirir. Performans kumaşından üretilen modeller ise spor yaparken rahatlık sunar. Hafif, çabuk kuruyan ve esnek yapıdaki kumaşlar çocuğunuzun spor yaparken özgür olmasını sağlar.

Atletler de tişörtler gibi 12 ay kullanılabilen giysilerdir. Çocuklar yazın atletleri tek olarak şortların ya da taytların üzerinde kullanabilir. Baharda sweatshirtlerle ya da eşofmanlarla birlikte giyebilir. Dört mevsim spor yaparken kullanabilir. Spor atletler son derece kullanışlı ve rahat giysilerdir. Pek çok şekilde kombinlenebilir.

Şortlar, Eşofman Takımları ve Eşofman Altları

Şortlar yaz kış giyilebilen spor giysilerdir. Eğer spor yapan bir çocuğunuz varsa 12 ay boyunca spor yaparken şort giyebilir. Basketbol oynarken, futbol maçı yaparken, tenis kortlarında ve birçok başka sporda şort rahatlık sağlar. Renk seçimini çocuğunuza bırakabilir ya da en çok kullandığı renklerden seçebilirsiniz.

Eşofman takımları her sezon çocukların favori giysileri arasında yer alır. Çocuk giyiminde rahatlık ön plandadır. Çocuklar hareket etmekten hoşlanır ve hareket ederken rahat olmayı severler. Eşofman takımları esnek ve hafif yapılarıyla onlara aradıkları rahatlığı sağlar. Bu ürünler tek üst ya da tek alt olarak kullanılabileceği gibi takım olarak da giyilebilir. Bu kısmı çocuğunuzun zevkine kalmıştır.

Eşofman takımlarının haricinde tek eşofman altlarından alarak zengin kombinler yaratabilirsiniz. Bu kullanışlı giysiler çocuğunuzun tişört ve sweatshirtleriyle uyum sağlar. Gün içinde rahatlık sunan eşofman altları hem kız hem de erkek çocuklar için idealdir. Farklı renk seçeneklerini değerlendirin. Çocuğunuzun diğer spor giysileriyle eşleşen ve ayakkabılarıyla uyumlu renkleri tercih ederek farklı stiller yaratın.

Ceket, Yelek ve Formalar

Çocuk spor giyim ürünleri arasında yer alan ceket ve yelekler tamamlayıcı niteliktedir. Bunlar, çocuğunuzun baharda ve serin yaz gecelerinde kullanabileceği ürünlerdir. Soğuk kış günlerinde ise ikinci kat olarak montların içine giyilebilirler.

Spor yelekler yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de kullanışlıdır. Mevsim geçişlerinde kalın giyinip terleme ya da ince giyinip üşüme sorunu vardır. Spor yelekler bu sorunu ortadan kaldıran ürünlerdir. Tişörtlerle, ince kazaklar ya da sweatshirtlerle birlikte giyilebilir. Çocuğunuz baharda bir doğum günü partisine giderken gömlek ya da elbise üzerine yelek giyebilir. Yaz akşamlarında dışarı çıkarken çocuğunuzun üşümemesi için yanınıza bir yelek alabilirsiniz.

Spor ceketler hem spor yaparken hem de günlük hayatta kullanılan ürünlerdir. İnce ve nefes alan yapıları sayesinde çocuklar hemen her mevsim bu ceketleri kullanabilir.

Formalar ise performans kumaşından üretilen hafif ve rahat ürünlerdir. Spor yaparken konfor sağlar. Sportif tarzı olan ve performans ürünlerini gün içinde de kullanan çocukların stiline uygundur.

Playsports ile İletişime Geç