Nike Kadın Spor Giyim Ürünleri

Toplam Ürün:57

Nike Kadın Spor Giyim Ürünleri ve Çeşitleri

Nike kadın spor giyim ürünleri ve çeşitleri, spor yaparken stilinle konforu birleştirmeni sağlar. Fitness salonlarında ya da açık hava antrenmanlarında tarzını öne çıkaran ürünleri burada bulabilirsin. Dolabındaki diğer spor giysilere ve aksesuarlara en çok uyan modelleri seç ve antrenmanlarını renklendir.

Nike Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Nike, renkli ve zengin ayakkabı koleksiyonunu tasarlarken rahatlık kriterini en ön planda tutar. Ayakkabıların iç, orta ve dış tabanları hareketlerinle uyumlu şekilde hazırlanır. İç tabanlar hemen hemen tüm modellerde sürtünmeyi önleyen ve rahatlık sunan yastıklama özelliğine sahiptir. Orta taban katmanları ise spor türüne göre değişen kalınlıkta ve özelliktedir.

Orta taban kalınlığı basketbol serilerinde maksimum seviyededir. Nike basketbol ayakkabıları güçlü yastıklama özellikleriyle öne çıkar. Saha içinde daha rahat olmanı sağlayan bu yapı tenis veya fitnessta daha ince şekilde tasarlanır. Futbol sahalarında ise tasarım detayları dış tabana kayar.

Nike spor ayakkabıların dış tabanlarında tutuş özelliği kazandıran detaylar mevcuttur. Genellikle kauçukla tamamlanan son dış katman sağlam adımlar atmanı sağlar. Branşa özel tercih ettiğin modeller çim sahalarda, parke zeminde, toprak yollarda ihtiyacın olan konforu sunar.

Nike Kadın Spor Giyim Modelleri

Aktif bir spor hayatın varsa dolabında uygun performans giysileri mevcuttur. Eksik olanları tamamlamak veya stilini farklılaştırmak için Nike’ın kadın spor giyim modellerine bakabilirsin.

Formalar, tişörtler, eşofmanlar ve atletler bu kategoride bulabileceğin ürünlerden bazılarıdır. Performans desteği sunan özel kumaşlardan yapılan ürünlerle egzersiz konforunu arttırırsın. Rahatlığın ön planda olduğu giysilerse şık tasarım ayrıntıları da yer alır. Renkli stiller yakalamak için uygun modelleri seçmen yeterli.

Atletler yaz aylarında spor yaparken ideal seçimlerdir. Spor tişörtlerin hem kısa hem de uzun kollu olanları mevcuttur. Bu kullanışlı giysiyi yılın büyük bölümünde giyebilirsin. Sweatshirtler ve eşofmanlar ise serin günler için tercih edebileceğin parçalardır. Bu giysileri hem spor yaparken hem de rahat giyinmek istediğin günlerde kullanabilirsin.

Aksesuarlarda Nike İmzası

Spor aksesuarlar tamamlayıcı ürünlerdir ve bu parçalar oldukça fonksiyonel detaylara sahiptir. Taşıması kolay suluklar, antrenman kaliteni arttıran fitness eldivenleri ve saç bantları kategorinin öne çıkan ürünleridir.

Ellerinin kaymasını önleyen ve cildini koruyan fitness eldivenleri kolay giyilir. Parmaklarını serbest bırakan tasarımlarıyla hareketlerini kısıtlamaz. Bu kullanışlı minik aksesuar, fitness salonlarında aletlerle çalışırken daha konforlu olmanı sağlar.

Nike spor çantalar aksesuar kategorisinin en gözde ürünleri sayılabilir. Fonksiyonellikleriyle ön planda olan spor çantaları farklı şekillerde kullanabilirsin. Ellerinin tamamen serbest kalmasını sağlayan havalı bel çantaları geniş kullanım alanı sunar. Bu modelleri hem spor yaparken hem de günlük hayatta tercih edebilirsin. Spor salonlarına giderken kullanmak için farklı tasarımlar seçmelisin. Geniş iç hacmi olan omuz çantaları spor eşyaların için idealdir. Sırt çantalarını ise birçok farklı alanda kullanabilirsin.

Playsports ile İletişime Geç