Kadın Spor Mont Modelleri

Toplam Ürün:10

The North Face Quest Triclimate Siyah Kadın Mont NF0A3Y1IJK31
Yeni
-%10
8,399.00₺ 7,559.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Hyalite Down Beyaz Kadın Mont NF0A3Y4RN3N1
Yeni
-%10
9,499.00₺ 8,549.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Hyalite Down Siyah Kadın Mont NF0A3Y4RJK31
Yeni
-%10
9,499.00₺ 8,549.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Inlux Insulated Siyah Kadın Mont NF0A3K2JJK31
Yeni
-%10
9,499.00₺ 8,549.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Saikuru Beyaz Kadın Mont NF0A853NQ4C1
Yeni
-%10
8,599.00₺ 7,739.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

Kadın Spor Mont Modelleri ve Bayan Mont Çeşitleri

Kış mevsiminde günler soğuk ve yağışlı geçer. Bu pek de güneşli olmayan gri sezonda insanlar genellikle kat kat giyinir. İyi bir koruma özelliğine sahip montla çok kalın giyinmen gerekmez. Kadın spor mont modelleri arasından istediğin özelliklere sahip olanı seçebilirsin. Giysilerinle en iyi eşleşen ve botlarınla uyumlu renkler sokak stilini tamamlar.

En Soğuk Günler İçin

Eğer karasal iklimde yaşıyorsan kış mevsimi diğer yerlere göre biraz daha sert geçer. Üstüne üstlük bir de çok üşüyen bir yapın varsa soğuğu diğer herkesten fazla hissedersin. Bu durumda uygun giysiler tercih etmen gerekir. Sokağa çıkarken ne kadar kendini soğuktan korursan o kadar konforlu olursun.

Bazı markalar mont koleksiyonların soğuk ve karlı iklim koşullarına göre hazırlar. Bu özel ürünlerin yalıtım özelliği mevcuttur. Soğuk havayı belli bir dereceye kadar içeri almaz ve sıcak havayı içeride tutar. Su geçirmeyen bu ürünler seni sert rüzgarlardan ve yağışlı havalardan koruyacak donanıma sahiptir. Böyle bir montla dilediğin doğa yürüyüşünü yapabilir, saatlerce açık havada kalabilirsin. Tüm detaylara ek olarak bu modeller hafif ve nefes alan özelliktedir.

Kayak ya da snowboardla ilgileniyorsan kara ve soğuğa karşı uygun giysiler tercih etmen gerekir. Soğuk havayı dışarıda tutup sıcağı içeride koruyan sistemler birçok kar giysisinin tasarımında vardır. Montunun bu özelliklere sahip olması sana karda uzun süre vakit geçirme olanağı tanır.

Kış Stilinin Sıcak Parçaları

Spor montlar kışa girerken ve kış boyunca seni soğuğa karşı korur. Ayrıca birbirinden renkli modeller ve değişik tasarımlar stilini tamamlar. Dünya çapında akım haline gelen rahat giyim modasında çizgiler sadedir. Farklı spor tarzlar öne çıkar.

Sonbaharla birlikte başlayan serin ve yağışlı havalarda giysiler de iklime göre şekillenir. Spor ayakkabılar ve taytlar yılın her dönemi kombinlerin parçası olabilir. Eşofman altları ve jeanler de 12 ay farklı stillere eşlik eder. Spor montlar ise sportif tarzları öne çıkaran tamamlayıcı parçalardır. Soğuk havalarda seni ısıtan giysileri botların ve spor ayakkabılarınla uyumlu renklerden tercih edebilirsin. Böylece daha da havalı bir kış stili oluşturursun.

Tasarım Ayrıntıları

Sokak modası her yıl yeni renkler ve çizgilerle şekillenir. Stil ve rahatlığı bir arada sunan giysilerin birçoğunda fonksiyonellik de mevcuttur. Renkler, kesimler ve desenler farklı zevklere hitap edecek şekilde tasarlanır.

Mont modellerinin tasarımlarında da her zevke ve ihtiyaca hitap eden detaylar yer alır. Kısa ve ince modelleri pek fazla soğuk olmayan günlerde tercih edebilirsin. Kalın ve yalıtımlı olanlar sert ve yağışlı iklim koşulları için idealdir.

Kalın ya da ince dolgulu olanlardan zevkine uygun modeli tercih edebilirsin. Siyah, pembe, kırmızı, yeşil gibi farklı renklerden biri stilini tamamlar. Giysilerinle en uyumlu olanı seç ve kış stilini tamamla.

Playsports ile İletişime Geç