Kadın Spor Tayt Modelleri

Toplam Ürün:19

adidas Launge Ribbed Biker Siyah Kadın Tayt IR8786
-%10
1,299.00₺ 1,169.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas Lounge Ribbed Siyah Kadın Tayt IP2281
-%10
1,849.00₺ 1,664.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas Future Icons 3-Stripes Mor Kadın Tayt IS3611
-%10
1,499.00₺ 1,349.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas Future Icons 3-Stripes Siyah Kadın Tayt IP1570
-%10
1,719.00₺ 1,547.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Flex High Rise 7-8 Regular Siyah Kadın Tayt NF0A87JQJK31
-%10
1,649.00₺ 1,484.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Flex Short Regular Fit Siyah Kadın Tayt NF0A87JUJK31
-%10
1,499.00₺ 1,349.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas All Me Essentials Mavi Kadın Tayt IT9091
-%10
1,579.00₺ 1,421.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Mountain Athletics Mor Kadın Tayt NF0A856ILCI1
-%10
2,099.00₺ 1,889.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas All Me Essentials Yeşil Kadın Tayt IT9140
-%10
1,579.00₺ 1,421.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas x Farm Rio Mavi Kadın Tayt IQ4508
-%10
1,749.00₺ 1,574.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

Kadın Spor Tayt Modelleri ve Bayan Tayt Çeşitleri

Sportif bir yaşam stilini benimseyenler için performans giysilerinin yeri ayrıdır. Sen de spor yapmaktan hoşlanıyorsan dolabındaki kıyafetlerin bir bölümü antrenmanlarına uygun özelliktedir. Sporcu sütyenleri, atletler, tişörtler ve şortlar farklı egzersiz türleri için idealdir. Kadın spor tayt modelleri de değişik tasarım ayrıntılarıyla farklı branşlarda konfor sağlar.

Koşu İçin Uygun Modeller

Koşu, en nitelikli kardiyo antrenmanları arasında yer alır. Yılın her dönemi dışarıda koşabilirsin. Mahallendeki koşu yolunda ya da deniz kenarında keyifli koşular yapabilirsin. Bu hareketli sporda ihtiyacın olan en temel parça koşu ayakkabılarıdır. Giysilerin de hareketlerinle uyumlu özellikte olmalıdır.

Spor taytların bazıları basınçlı özelliktedir. Koşarken kan dolaşımını hızlandırır, daha kolay ısınmanı sağlar. Kaslarını koruyan bu yapı performansına destek olur. Koşu için olan modellerde file detaylar yer alabilir. File bölümler giysinin nefes alabilirliğini arttırır.

Koşarken kullandığın modelin belinin yüksek olması avantaj sağlar. Yüksek kesimli taytlar bedenine oturur ve kaymaz. Bu şekilde koşu sırasında yalnızca hareketlerine konsantre olursun.   

Yoga, Fitness ve Diğer Sporlara Uygun Modeller

Vücudu saran esnek yapılarıyla taytlar hareket halindeyken konfor sağlar. Bu nedenle birçok spor türü sırasında kendine uygun modeli kullanabilirsin. Yoga ve pilates sırasında çok sıkı olmayan kesimleri tercih etmelisin. Fitness antrenmanlarında da ideal sıkılıkta modeller ve belini saran kesimlerle rahat olursun.

Vücudun daha rahat hareket etmesine olanak tanıyan yapılarıyla spor giysiler antrenman performansını arttırır. Farklı teknolojilerle donatılan parçalar genellikle hafif ve nefes alan özelliktedir. Spor taytlara eklenen detaylar da hareket sırasındaki konforunu arttıracak niteliktedir.

Yıl Boyu Geniş Kullanım Alanı

Rahat giyim ya da diğer ismiyle sokak modası, dünyadaki popüler akımlardan biridir. Gün boyu rahat bir şekilde gezmeni sağlayan bu modaya uymak için sportif kombinler yeterlidir. Spor ayakkabıların ve botların tamamlayıcı olduğu bu kombinlerde kadın spor tayt modelleri önemli yere sahiptir. Dolabındaki giysilerle uyumlu birkaç farklı tayt, sokak stilini daha havalı hale getirir.

Sokak stilleri ağırlıklı olarak rahat spor giysilerden oluşur. Klasik giyinmeyi seven kadınlar da uygun renklerin ve modellerin birleşimiyle kendi sokak tarzlarını yaratabilir. Düz renk parçalar bu konuda başarılı yardımcılardır. Siyah renkteki modelleri birçok farklı stilde kullanabilirsin.

Yılın her döneminde konfor sağlamak üzere üretilen günlük modellerde performans detayları gerekmez. Başka deyişle günlük olanlarda çabuk kuruyan yapı ya da basınçlı özellik gerekmez. Bu modellerde pamuklu kumaşlar da kullanılır.

Taytları yazın crop üstlerle, baharda ince ceketlerle, kışın montlarla giyebilirsin. Mevsimsiz sayılan bu kullanışlı giysi ile sayısız kombin hazırlayabilirsin.

Tasarım ve Kesim

Taytların kullanım amacına göre farklı detayları mevcuttur. Performans ürünleri arasında yer alan modellerde hafif ve dayanıklı polyester kumaşlar tercih edilir. Hareket özgürlüğü sağlayan bu kumaş yapısı ter tutmaz. Hızlı kurur. Kolay kolay deforme olmaz. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Antrenman sonrasında giysilerin yıkanması gerekir. Bu kumaşlar sık yıkanmaya dayanıklıdır.

Marka logosu, yansıtıcı parçalar ve file detaylar giysiye eklenen tasarım ayrıntılarıdır. Marka logosu ürünü daha havalı gösterir ve yansıtıcı parçalar gece spor yaparken koruma sağlar. File detaylar kumaşın hava alma özelliğini arttır. Aynı zamanda tasarımı hareketlendirir.

Taytlar farklı bel yüksekliklerine ve paça boylarına sahiptir. Düşük ve normal bel kesimleri günlük kullanım için rahattır. Koşu gibi aktif sporlarda belini tam saran ve vücudundan kayıp gitmeyen modeller idealdir. Modellerin boyları ise bilekte biten, tam boy ve capri boy olarak değişir. Bir de kısa kesimli bisikletçi taytları mevcuttur. Bu modeller hem spor yaparken hem gün içinde kullanım içindir. Rengarenk ve farklı boylardaki modeller arasından stilini en iyi yansıtanı seç ve farklı tarzlar yarat.

Playsports ile İletişime Geç