TR
Tayt

YENİ ÜYELERE ÖZEL
YENİ ÜYELERE ÖZEL
YENİ ÜYELERE ÖZEL
YENİ ÜYELERE ÖZEL
YENİ ÜYELERE ÖZEL
YENİ ÜYELERE ÖZEL
YENİ ÜYELERE ÖZEL
YENİ ÜYELERE ÖZEL
YENİ ÜYELERE ÖZEL
STOKTA YOK
YENİ ÜYELERE ÖZEL

Tayt

Tayt modellerinin geniş renk seçenekleri arasından zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Spor tarzınıza yeni bir soluk getirmek için kısa ve uzun tayt, şort tayt, yüksek bel tayt gibi modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Yüksek bel taytların toparlayıcılık etkisinden yararlanarak olduğunuzdan daha fit görünmenizi sağlayabilirsiniz. Kadın tayt modelleri ile aktif hareket gerektiren durumlarda dahi konforlu ve sağlıklı şekilde performans gösterebilirsiniz. Dikişsiz ve hafif tayt modelleri ile antrenmanlarınızdan, sportif aktivitelerinizden daha fazla verim alırsınız. Farklı renk ve kumaş seçenekleri arasından stilinize ve kombinleyeceğiniz diğer parçalara göre seçim yapabilirsiniz. Koşuda, tempolu yürüyüşte, antrenmanda, yogada, fitnessda ve günlük yaşamda tayt modellerini kullanabilirsiniz. Tayt modelleri ile kendinizi rahat hissedeceğiniz günlük ve şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Tayt Modelleri Nelerdir?

Farklı renk ve desenlere sahip tayt modelleri ile işlevsel ve sportif kombinler yapabilirsiniz. Tayt modelleri ile hem yaz hem de kış aylarında sportif kombinler oluşturabilirsiniz. Nefes alabilen tayt modelleri ile üzerinizde büyük bir hafiflik hissedersiniz. Sürtünmeyi azaltan tayt modeli olduğu için titreşimi emer ve sportif aktivitelerinizi daha verimli geçirmenizi sağlar. Hem uzun hem de kısa süreli sportif aktivitelerinizde daha iyi performans göstermenize yardımcı olan ürünlerdir. Serin günlerdeki sportif aktivitelerinizde uzun tayt modelleri ile kombin yapabilirsiniz. Sıcak havalarda ise kısa tayt modelleri ile terlemeyeceğiniz kombinler oluşturabilirsiniz. Tahrişi önleyen dokuya sahip tayt modelleri ile spor branşınıza uygun konforlu kombinler oluşturabilirsiniz.

Tayt Çeşitleri Nelerdir?

Farklı tasarım özelliklerine sahip tayt çeşitleri arasında en fazla tercih edilen modelleri toparlayıcı taytlardır. Toparlayıcı tayt modelleri ile vücudunuzdaki fazlalıkları daha rahat gizleyebilirsiniz. Aynı zamanda vücudunuzu saran taytlar ile vücudunuzun daha kolay şekillenmesini de sağlayabilirsiniz. Yüksek bel tayt modelleri ile hem daha fit görünebilir hem de rahat spor kombinleri oluşturabilirsiniz. Tahrişi önleyen dokuya sahip oldukları için cildinize zarar vermeyen ve teri kolaylıkla vücudunuzdan atan modellerdir. Farklı tasarım seçenekleri bulunan tayt modelleri ile spor tarzınızı en trend tayt çeşitleri ile oluşturabilirsiniz. Spor tarzınızı yeniden oluşturarak farklı tayt modelleri ile dikkat çeken bir stil ortaya koyabilirsiniz. Vücut geliştirme gibi spor sürecinize olumlu etkisi bulunan taytlar ile daha esnek hareketler yapabilirsiniz.

Tayt Özellikleri Nelerdir?

Kadın tayt modelleri, bedeninizi kusurlu göstermeyecek, aksine bedeninizi toparlayacak şekilde tasarlanan ürünlerdir. Vücudunuzu toparlayan tayt modelleri yumuşak kumaştan tasarlanır. Dri-fit teknolojisine sahip kumaşlardır. Yoğun sportif aktivitelerden sonra bile cildinizin ve taytınızın kuru kalmasını sağlar. Taytların mikrofiber yapısı, terinizin hızlı şekilde buharlaşmasına yardımcı olur. Terinizin vücudunuzda eşit dağılım sergilemesini de vücudunuzun doğal serinleme sistemine yardımcı bir özelliktir. Kaliteli kumaşlardan tasarlanan tayt modellerini uzun süre deforme olmadan kullanabilirsiniz. Yenilikçi kumaşlardan elde edilen tayt modelleri oldukça dayanıklıdır. %100 pamuklu kumaşlara sahip tayt modelleri ile antrenmanlarınızı daha esnek hale getirebilirsiniz.

Tayt Modelleri Nasıl Seçilir?

Kullanışlı ve pratik parçalar oldukları için tayt kombinleri spor hayatının vazgeçilmezidir. Vücut yapınız ve kullanım amacınız için ideal taytı bularak daha rahat hareket edebilirsiniz. Ekstra rahat kullanım imkanı sağlayan tayt modelleri ile daha esnek hareketler yapabilirsiniz. Yüksek tempo gerektiren sporlarda dahi cildinizden nemi uzaklaştıran ve konforunuzu sağlayan özelliğe sahiptir. Gevşek ya da sıkı tutan tayt modellerinden ziyade vücudunuzu saran modelleri seçebilirsiniz. Tayt modelleri hem fit görünmenizi saplar hem de bacaklarınızın iç ve dış etmenlerden korunmasına yardımcı olur. Sadece sportif aktivitelerinizde değil, gündelik hayatınızda kendinizi rahat hissetmek istediğinizde de tayt modellerini tercih edebilirsiniz.

  • Bizi Takip Et
E-Bülten