Kadın Spor Şort Modelleri

Toplam Ürün:8

Kadın Spor Şort Çeşitleri ve Bayan Spor Şort Modelleri

Aktif bir yaşam stilini benimsemek sağlıklı olmanın şartlarından biridir. Yılın tüm zamanlarında farklı egzersizler yapabilirsin. Birçok spor dalından biri ya da birkaçıyla ilgilenebilirsin. İlgilendiğin branşa ve egzersiz türlerine göre giysiler seçmelisin. Spor şortlar antrenmanların ve spor türlerinin çoğu için idealdir.

Koşarken, Basketbol Oynarken, Tenis Kortlarında

Koşu sporu yüksek tempolu kardiyo egzersizlerinden biridir. Koşarken hızını kesmeyen giysiler ve koşu ayakkabıları yorulmadan daha çok mesafe gitmeni sağlar. Performans kumaşları ile tasarlanan giysiler bu amaca hitap eder. Koşarken giydiğin kıyafetlerin belli özelliklere sahip olmasına dikkat etmelisin. Hafif, nefes alan, esnek ve çabuk kuruyan giysiler koşu için idealdir. Şortlar da koşarken sana konfor sağlar. Eklemlerinin hareketleri serbest olur. Daha rahat hareket edersin.

Basketbol oldukça hareketli bir oyundur. Amaçlı bir koşu kadar yoğun olmasa da oyun içinde çok koşarsın. İki pota arasında gidip gelmeli oyun ciddi bir kondisyon gerektirir. Koşudaki gibi ince ve hafif giysiler performans desteği sağlar. Oyun içinde şort giyerek daha hızlı hareket edebilirsin.

Tenis oynarken de hareketlerini özgür bırakan giysiler seçmen gerekir. Raketi daha rahat kullanmak için spor atletler giyebilirsin. Oyun içinde kortta koşarken üzerindeki giysiler hafif ve hareketlerinle uyumlu olmalıdır. Şortlar tenis kortlarında da ideal giysilerdir.

Sabah Yürüyüşlerinde ve Gün İçinde


Yazın sabah yürüyüşlerinde ince ve hafif giysilerle daha rahat edersin. Pratik bir giysi olan şortları spor tişörtlerinle ve yürüyüş ayakkabılarınla eşleştirerek giyebilirsin. Tempolu şekilde adım atarken hareketlerin kısıtlanmaz. Ayrıca yazın sıcağından daha az etkilenirsin.

Şortlar yalnızca spor yaparken kullanabileceğin giysiler değildir. Günün her saatinde rahatça gezmek için giyebilirsin. Yaz mevsiminde terlik ve sandaletlerle farklı kombinler yapabilirsin. Spor ayakkabılarla eşleştirdiğin stilin tüm gün rahat olmanı sağlar. Saatlerce yürüyüp gezebilirsin. Bisikletle dolaşabilirsin. Çoğu zaman serin yaz geceleri için ince bir ceket giymen yeterli olacaktır. Şortunu dilediğin ince spor ceketle ya da sweatshirtle birlikte giyebilirsin. Dilersen spor bir şapkayla stilini daha da havalı bir şekilde tamamlayabilirsin.

Kumaşlar, Tasarım Detayları ve Renkler

Şortlar değişik zevkleri ve ihtiyaçları karşılamak için farklı tasarımlarda üretilir. Örneğin spor yapmak için tasarlanan bir modelde kumaş ağırlıklı olarak polyesterden olur. Polyester dayanıklı bir malzemedir. Hafif ve nefes alan yapısı sayesinde teri hızlıca vücuttan uzaklaştırır ve çabuk kurur. Performans odaklı giysilerin kumaşları büyük ölçüde polyesterdir. Bazen bu malzeme pamuklu kumaşlarla karıştırılarak kullanılabilir.

Günlük modellerde durum farklıdır. Giysinin amacı spor sırasında değil gün içinde konfor sağlamaktır. Bu nedenle bu ürünlerin yoğun aktivitelere uygun özelliklere sahip olması gerekmez. Gün içinde rahat hissettirmesi yeterlidir. Tamamen pamuklu kumaşlardan ya da polyester karışımlarından yapılabilir. Polyester malzeme giysilerin uzun ömürlü olmasını ve daha az kırışmasını sağlar.

Satın almayı düşündüğün modelde renk ve kumaştan başka bir de cep detayına bakabilirsin. Modellerin farklı cep tasarımları olabilir. Fermuarlı ya da düz ceplerden hoşuna giden seçeneği alabilirsin.

Playsports ile İletişime Geç