Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Fitness ürün seçiminin yanlış olması insan sağlığı açısından olumsuz etkiler yaratmaktadır. Fitness yaparken olası hastalıkları ya da sakatlanmaları önlemek amacıyla aşağıda yer alan ürünlerin seçimine dikkat edilmelidir.

Ayakkabı Seçimi

Ayaklar vücudun yükünü taşıdığı ve vücudumuzun dengesini korumaya çalıştığı için Fitness yaparken ayakkabı seçiminde çok fazla bol ya da dar ayakkabılar tercih edilmemelidir. Uygun olan ayakkabı ayakların tamamını saracak şekilde olandır. Ayak parmakları ile ayakkabı arasına belirli bir boşluk olması gerekmektedir. Bu boşluk ortalama 1 cm’dir. Müşterilerimizin ayak sağlığına büyük önem veren PlaySports olarak konforlu ayakkabı satışı yapmaktayız. Satışını yaptığımız ayakkabıların topuk kısmı yumuşak olup ayakları tamamen saran özelliği bulunmaktadır. Sitemizde erkek ve kadın spor ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Burada çeşitli marka seçenekleri ile birlikte uygun fiyatlarla Fitness ayakkabısına sahip olabilirsiniz.

Kıyafet Seçimi

Spor yapımında uygun kıyafet giyimi spor performansında olumlu etki olmaktadır. Özellikle Fitness yaparken hareketlerinizi engelleyen kıyafetleri tercih etmemeniz gerekmektedir. Bünyemizde satışını yaptığımız giysiler sizin nefes alıp vermenizi kolaylaştıran, terletmeyen ve hareketlerinizi özgür bir şekilde yapabilme imkânı tanıyan şekilde tasarlanmıştır.  Firmamızda yer alan markaların t-shirtlerini, taytlarını ve sweetshirstlerini rahatça kullanabilirsiniz.

Fitness’da Kullanılan Malzemelerin Seçimi

Fitness ürünlerinde kılık kıyafete dikkat edilmesiyle birlikte sporun kaliteli yapılabilmesi açısından sporda kullanılan malzemelerin de dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Vücudumuzda yer alan kasların düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamak için uygun ağırlıklar tercih edilmelidir. Kasların kapasitelerinin fazla zorlanması kaslarınızla ilgili sakatlıklara yol açmaktadır. Bunun yanı sıra kullanılan koşu bantlarının da size uygun olması gerekmektedir. Vücudunuzun metabolizmasına ve kalp sağlığınıza göre koşu bantlarının seviyeleri ayarlanmalıdır. Fitness’ın yapılması sırasında kullanılan egzersiz minderi sizi koruyacak seviyede olmalıdır.  Bunun yanı sıra firmamız tarafından satışı gerçekleşen atlama ipi ve step tahtası da Fitness’ınızın verimini arttırmasına yardımcı olacaktır.

Fitness’da Gereken Ürünler

Fitness yaparken spor esnasında bulundurulması gereken malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Spor Çantası: Spor çantası spor malzemelerinin taşınmasında kullanılmaktadır.
  • Saç Tokası ya da Bandı: Saçların terletmemesi ve hareketi engellememesi için gerekmektedir.
  • Su Matarası: Spor sırasında vücudun fazla su kaybetmesi sebebiyle bol bol su tüketilmelidir. Bu sebepten dolayı su matarası bulundurulması sağlık açısından gereklidir.
  • Havlu: Terin emilme işlemi için havlu kullanılmaktadır.
  • Yedek Kıyafet: Herhangi bir terleme ya da yaşanan ters durumlarda yedek kıyafete ihtiyaç duyulabilmektedir.

Fitness’a Uygun Spor Çantası Alımı

Fitness için çantalarda ağırlık taşıma kapasitesi yüksek olmalıdır. Bu sayede çantaya koyacağınız ürünler dayanıklı bir şekilde taşınmaktadır. Bunun yanı sıra kötü havalarda kullanılmak için çantaların dış yüzeyinin su geçirmez olması malzemelerin ıslanmasını engelleyecektir. Firmamızda aradığınız özellik ve kalitede çeşitli çanta seçeneklerini bulabilirsiniz.

Fitness Yapanlar İçin Havlu Tercihi

Fitness sırasında oluşan terlerde hastalık yaratacak bakteriler bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı spor anında havlu kullanılarak terin silinmesi bu bakterilerin oluşmasını engellemektedir. Havlu seçimlerinde kullanılan malzemelerin pamuklu olması önemlidir. Pamuklu havlular emici özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra bambudan yapılmış havlular da seçenekler arasında yer almaktadır. Bambu havluları ile yüzünüzü sildiğiniz zaman vücudunuzda serinleme hissi olacaktır. Spor sırasında kullanılan havluların çabuk kurumu özelliği de olmalıdır. Bu tür özellik olan havlularda ıslaklıktan dolayı nem ve mantar oluşumu engellenecektir. Fitness ürünleri arasında sağlık açısından önemli olan havluların boyutlarının büyük olması taşıma konusunda sizlere dezavantaj olacaktır. Bu sebepten dolayı daha kolay taşınabilir havlular tercih ediniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.