Nike Çocuk Spor Ürünleri

Toplam Ürün:6

Nike Çocuk Modelleri ve Çeşitleri

Dünyanın en büyük spor giyim markalarından Nike her yaştan insana konfor sağlayan ürünler tasarlar. Zengin ürün koleksiyonlarının içinde çocuklara özel tasarlanan seriler de yer alır. Nike çocuk modelleri ve çeşitleri arasından çocuklarınız için en güzel seçenekleri bulabilirsiniz.

Nike Çocuk Giyim Modelleri

Atletler, tişörtler ve şortlar çocukların rahatça giyip spor yapacağı kullanışlı ürünlerdir. Nike’n ıüstün performans kumaşları ürünlerin dayanıklı olmasını sağlar. Esneklik, nefes alan yapı ve kolay kuruma gibi özellikler ürün kalitesini yükseltir. Bu özellikler sayesinde Nike giysilerle çocuklarınızın antrenmanları daha konforlu geçer.

Spor atletler özellikle yaz aylarının tercihidir. Sıcak yaz günlerinde bu giysinin rahatlığını kullanmak sporun kalitesini arttırır. Atletlerin yapısı omuzları ve kolları serbest bırakır. Hareket özgürlüğü sağlar. Çocuğunuzun ilgilendiği spor dalında keyifle giyeceği birkaç renk atlete hayır demeyecektir.

Hem yaz ayları hem de senenin diğer günleri pratik kullanım sunan giysilerden biri spor tişörtlerdir. Nike spor tişörtler çocuğunuzun hem rahat hem de havalı olmasını sağlar. Spor yaparken ya da günlük hayatta giyebileceği bu kullanışlı parçalardan düşünmeden alabilirsiniz. Spor ayakkabıları ve diğer giysileriyle uyumu renkler seçmeniz yeterli.

Spor şortlar yaz aylarıyla özdeşleşse de kapalı spor alanları için de idealdir. Spor yaparken bacakların hareketlerini kısıtlamayan yapıları sayesinde oldukça rahat giysilerdir. Farklı şort modellerini tişörtler ve ayakkabılarla eşleştirerek değişik kombinler hazırlayabilirsiniz.

Nike Çocuk Kramponları

Futbol, her yaştan insan tarafından sevilerek izlenen ve oynanan popüler bir oyundur. Çocukların birçoğu küçük yaşlardan itibaren bu spora ilgi duyar. Nike’ın futbol koleksiyonunda küçük futbolseverler için renkli modeller yer alır.

Seçim yaparken çocuğunuzun sıklıkla futbol oynadığı zeminin türünü iyi bilmelisiniz. Çünkü futbol ayakkabılarının tabanları farklı zemin türlerine özel yapıda tasarlanır. Çocuğunuza alacağınız modelin çivi yapısı zemine uygun olmalıdır. Bunun için modelin adının içinde yer alan harfleri kullanabilirsiniz. Bu harfler zemin türlerinin İngilizce isimlerinin kısaltmalarıdır.

Örneğin SG harfleri, Soft Ground kelimelerinin baş harfleridir ve dilimize yumuşak zemin şeklinde geçer. Bu zeminler çim sahaları tanımlar. Çim sahalarda yüksek tutuş özelliğine sahip modeller seçmelisiniz.

Modellerin yanında görebileceğiniz diğer harfler ise AG, FG, IC, TF ve MG şeklindedir. Harfler sert zeminleri, suni zeminleri, çoklu zeminler ve kapalı sahaları simgeler.

Nike Çocuk Aksesuarları

Aksesuarlar çocuklarınızın konforunu arttıran ürünlerdir. Tamamlayıcı olarak tanımlanan bu parçalar hayatı kolaylaştırır.

Yanlarında pratik şekilde taşıyabilecekleri suluklar sayesinde çocuğunuz su ihtiyacını kısa sürede giderir. Spor yaparken yanında taşıdığı kendi özel suluğu arkadaşlarının sularıyla karışmaz.

Çantalar çocukların ihtiyaç duyduğu diğer kullanışlı aksesuarlardır. Antrenman günlerinde spor eşyalarını rahatça koyabileceğiniz Nike spor çantalardan alabilirsiniz. Çocuklar modellerin büyük bir kısmını günlük hayatta ve okulda da kullanabilir. Sırt çantaları ders kitaplarını taşımak için idealdir. Ayrıca bu çantalar kısa seyahatler ve okul gezileri için de oldukça kullanışlıdır.

Playsports ile İletişime Geç