Kadın Spor Etek & Elbise Modelleri

Toplam Ürün:0

Kadın Spor Etek ve Elbise Ürünleri

Spor yapmayı yaşam stili haline getirdiğinde sağlıklı ve fit bir bedene sahip olursun. Sportif bir yaşam stiline sahip olduğunda ise dolabındaki giysiler buna uygun olmalıdır. Eğer spor yaparken de çekici görünmek istiyorsan kadın spor etek ve elbise ürünleri sana göre. Tayt ve şortlardan sıkıldığında bu iki giysiden biriyle farklı kombinler hazırlayabilirsin.

Spor Etekler

Spor etekler genellikle tenis kortlarıyla özdeşleşir. Tenis oynarken şık spor etekler giymek yaygın bir alışkanlıktır. Sen de bu oyunu seviyorsan sportif görünümünü dilediğin spor modelle renklendirebilirsin.

Etek dendiğinde akla şık kombinlerin klasik parçaları gelir. Ama birçok farklı tasarım vardır. Sadece kadınlara özel olan bu giysi değişik zevklere ve amaçlara hitap edecek şekilde tasarlanır. Yani ipek kumaştan dikilmiş şık bir modelin içinde tenis oynaman beklenmez. Tam tersi, pamuklu kumaştan yapılan spor bir modelle işe gitmen uygun olmaz.

Performans kumaşları egzersiz sırasında hareketlerin daha rahat olmasını sağlayan özellikte üretilir. Bu kumaşlar çok sık yıkanmaya dayanıklıdır. Çabuk kururlar ve uzun süre solmazlar. Esnek ve nefes alan yapıda olurlar. Bu kumaşlardan üretilen giysiler farklı spor branşlarında kullanılır. Spor etek modellerinin performans kumaşlarından üretilenleri de böyledir. Nefes alan ve çabuk kuruyan yapıları vardır. Bu modeller esnek oldukları için hareketlerini kısıtlamaz.

Spor yaparken giymek için aldığın bir modeli gün içinde de kullanabilirsin. Mevsime göre tişörtler ya da sweatshirtlerle eşleştirebileceğin etekler havalı görünmeni sağlar. Spor bir modelin altına günlük spor ayakkabılarını giyebilirsin.

Pamuklu kumaşlardan yapılan modeller sokak stili için ideal kombin parçalarıdır. Bu modelleri spor yaparken değil sosyal buluşmalarda ya da günün her saatinde giyebilirsin. Spor kesimler yazın terlik ve sandaletlerle iyi durur. İnce bir atlet ya da tişörtlerle birlikte giyebilirsin. Bahar mevsiminde renkli çoraplar ve spor botlarla farklı kombinler hazırlayabilirsin.

Spor Elbiseler

Elbiseler kadınların en sık kullandığı giysilerdendir. Kışın çizmeler ve botlarla, yazın spor ayakkabılar ve sandaletlerle giyilir. Tek parça bir giysi olan elbiselerle kombin yapmak basit ve eğlencelidir. Spor çizgilere sahip olan modelleri günün her saatinde giyebilirsin.

Kısa veya uzun çoraplarla yılın her mevsimi için uygun kombinler yapabilirsin. Yazın en rahat giyilen giysiler arasında elbiseler yer alır. Serin yaz gecelerinde spor yelekler ve ince ceketler ideal koruma sağlar. Yelek ya da ceket yerine elbisenle uyumlu bir sweatshirt de kullanabilirsin. Düz renk bir elbise giyiyorsan üzerinde desenli bir sweatshirt güzel duracaktır. Hareketli bir modelle çıktıysan düz ve sade bir ceket ya da sweatshirt stilini tamamlar.

Tasarım Ayrıntıları

Rahat giyim tarzını seviyorsan dolabındaki giysiler sana gün boyu konfor sağlayan özelliktedir. Ancak giysinin rahat olması tarz görünmeyeceği anlamına gelmez. Spor şıklık özelliği hemen her parçada bulunabilir. Taytlar, tişörtler, yelekler, eşofman altları ve sweatshirtler farklı tasarım ayrıntılarıyla üretilir. Etek ve elbiselerde de böyledir.

Sportif tarzını tamamlayan ve stilini öne çıkaran elbise ve etekler farklı kesimlerde olur. Bu giysilerde kısalıktan hoşlanıyorsan mini modeller sana göredir. Mini kesimler uzun renkli çoraplar ve spor ayakkabılarla iyi durur. Her iki giysinin de kısa boyları ve orta boyları mevcuttur.

Spor yaparken ya da gün içinde giyebileceğin bu giysilerin renkleri ve kesimleri farklı stiller yaratmanı sağlar. Dar kesimler daha çok günlük kullanım için idealdir. Esnek yapıda olanlarla rahat spor yapabilirsin.

Spor tarzını alışılmışın dışına çıkararak farklı görünmek istiyorsan etek ve elbiseler sana göredir. Seçimini yaparken giysiyi ağırlıklı olarak nerede giyeceğini düşün. Değişik ve göz alıcı sportif stiller için seçeneklerini belirle ve tarzını öne çıkar.

Playsports ile İletişime Geç