TR

TAKIM SPORLARI

MAÇ GÜNÜ

İNCELE

ANTRENMAN

İNCELE

KAMP

İNCELE

EKİPMAN

İNCELE
İHTİYACINI SEÇ

NIKE GÜNLÜK GİYİM

İNCELE
SÜPER LİG TAKIMLARI
AVRUPA TAKIMLARI

MİLLİ TAKIM

İNCELE
ERKEK
KADIN
ÇOCUK
  • Takım Sporları
  • Satış Noktası
  • Bilgi ve Sipariş
  • 0850 305 84 93
  • E-Posta
  • destek@playsports.com.tr

Takım Sporları

Zevkinize hitap eden takım sporları ürünleri edinmek istiyorsanız, farklı renk ve model seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Takım sporlarına ilgi duyanlar, sporu bir yaşam stili haline getirmiş olanlar için üretilmiş takım sporları ürünleri farklı model seçeneklerine sahiptir. Giydiğinizde rahatsız hissetmeyeceğiniz, dayanıklı malzemelerden yapıldığı için uzun süre kullanabileceğiniz ürünler ile takım sporu yapabilirsiniz. Kullanmayı seçtiğiniz takım sporunda aradığınız işlevselliği sağlayacak ürünleri dolabınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. Formadan ayakkabıya kadar cinsiyetinize, sevdiğiniz markaya, size yakıştığını düşündüğünüz renge göre seçiminizi yapabilirsiniz. Takım sporunun kurallarına ve oynama şekillerine göre vazgeçilmeziniz haline gelecek malzemeler ile kazanma mücadelesi verebilirsiniz.

Takım Sporları Yaparken Nelere İhtiyaç Duyulur?

Takım sporu yaparken hem giyim tarzınızı yansıtan hem de koruyucu etkisi bulunan malzemelere ulaşabilirsiniz. Oyunun amacına hizmet eden kıyafetler ile takımınıza zafer kazandırabilirsiniz. Futbol, hentbol, beyzbol gibi takım sporlarında farklı renk ve model alternatifleri ile takım sporları eşofman çeşitlerini bulabilirsiniz. Galibiyetin getirdiği hazzı ve takım ruhunu yansıtan şık antrenman ve taraftar ürünlerini deneyebilirsiniz. Diz, dirsek ve bilek bölgelerinizi takım sporlarına yönelik üretilmiş özel aksesuarlar ile koruyabilirsiniz. Böylece spor aktivitelerinizi darbe almadan keyifle tamamlayabilirsiniz. Hareketlerinizi kısıtlamayan ürünler ile yüksek performans sergileyebilirsiniz.

Takım Spor Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Takım sporlarında bireysel olarak ya da takımınızla tepeden tırnağa aynı giyebileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Takım sporları forma çeşitleri ile maç günlerinde coşkunuzu yansıtabilirsiniz. Farklı markaların farklı renk seçeneklerine sahip ürünleri arasından zevkinize uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Kullanım sahalarına göre kumaşı, dayanıklılığı ve esnekliği en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Şort, forma, futbol çorabı gibi ürünler ile maç günleri daha keyifli hale getirilebilir. Takım sporları için özel üretilmiş ayakkabılar ile kemik ve eklemlere binen yük azaltılarak kuvvet dağılımı sağlanabilir. Eldiven ve çanta gibi aksesuarlar ile bir bütün olarak uyumlu spor kombini yaratılabilir. Soğuk kış günlerinde de spordan vazgeçmeyenler geniş beden seçeneklerine sahip mont ve yağmurlukları tercih edebilir.

Takım Sporları Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Takım sporlarında tercih edeceğiniz ürünler, kumaş yapısı itibari ile yenilikçi teknoloji ile üretilmişlerdir. Dayanıklılıklarının yüksek olmasının yanı sıra dri-fit özelliğine sahip ürünlerdir. Terinizi daha hızlı emen ve kumaşın yüzeyine dağıtmasıyla spor yaparken sağlığınızı korumanızı da sağlayan spor kıyafetleridir. Vücudunuzu sararken hareket özgürlüğünüzü de kısıtlamazlar. Esnek ve nefes alabilen kumaş seçenekleri vardır. Ürünlerin baskıları kaliteli olduğu için yıkama sonrasında deformasyon oluşmaz ve ürünler sizi hüsrana uğratmaz.

Daha sağlıklı ve keyifli şekilde spor faaliyetlerinizi sürdürmenizi sağlayan ürünler aynı zamanda spor türüne göre de özelleştirilmişlerdir. Takım sporları voleybol ürünlerinde kıyafetler vücudu sarar ve ayakkabılar da kauçuk tabana sahiptir. Futbol ürünleri olarak yaralanmalara karşı tekmelik ve tozluk, oyun biçimine uygun krampon seçenekleri sunulur. Futbolda ve basketbolda hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayacak özelliklere sahip formalar tercih edilir.

Takım Sporlarında Doğru Malzeme Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Takım sporlarında doğru kıyafet ve aksesuarlar tercih etmeniz, vücut sağlığınız açısından önemlidir. Kadın erkek ya da genç yaşlı fark etmeksizin aktivitelerinizin keyifli ve yaralanma olmadan tamamlanmasını doğru malzemeler ile sağlayabilirsiniz. Şık olduğu kadar işlevsel olan takım sporları malzemeleri ile sahada yeteneklerinizi daha rahat sergilersiniz. Teriniz üzerinizde kurumadığı için hastalanmazsınız. Koruyucu ekipmanlarla büyük yaralanmaların önüne geçersiniz. En önemlisi takım sporları yaparken doğru ürünün sağladığı esnekliği kullanarak daha başarılı bir oyun çıkartabilirsiniz. Konfor sağladığı kadar tarzınıza uygun şıklık yakalamanıza yardımcı malzemeler ile daha özgüvenli hissedebilirsiniz.

DEVAMINI OKU