Kadın Spor Atlet Modelleri

Toplam Ürün:4

adidas Future Icons 3-Stripes Mor Kadın Atlet IS3636
-%10
1,229.00₺ 1,106.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

Kadın Spor Atlet Ürünleri ve Bayan Spor Atlet

Sportif bir yaşam stiline sahipsen dolabındaki giysiler de buna göredir. Performans kumaşlarından üretilen spor giysiler yılın her dönemi konfor sağlar. Şortlar, taytlar, tişörtler ve sporcu sütyenleri en sık kullanılan spor giysilerdendir. Kadın spor atlet ürünleri yaz mevsiminde ve yüksek yoğunluktaki antrenmanlarda giymek için idealdir.

Açık Havada Spor Yaparken

Farklı spor dalları için performans kumaşlarından üretilen giysiler kullanmak konfor sağlar. Özellikle yaptığın spor dalına göre seçtiğin spor ayakkabılar performansını doğrudan etkiler. Örneğin basketbol sahaları için tasarlanan ayakkabılarda tepki süresi hızlı olan orta tabanlar tercih edilir. Aynı zamanda ayakkabıda her yöne hareket kabiliyeti gerekir. Giysilerde tam olarak bu kadar teknik ayrıntı olmasa kumaşın özellikleri ve tasarım önemlidir.

Koşu en yüksek tempolu kardiyo antrenmanları arasında yer alır. Koşarken bedeninin hareketlerini serbest bırakan giysiler tercih edersin. Hızını kesmeyen ve terledikçe ağırlaşmayan giysiler kullanmak performansını yükseltir. Spor atletler özellikle sıcak havalar için son derece ideal giysilerdir. Kol hareketlerini kısıtlamaz, temponu bozmaz, terletmez ve vücudunu özgür bırakır.

Açık havada yapılan sporlar arasında tenis, basketbol ve voleybol sıralanabilir. Eğer bu spor dallarından biriyle ilgileniyorsan ağırlıklı olarak performans giysileri kullanıyor olabilirsin. Çünkü bu sporların her biri seri hareket etmeni gerektirir. Yüksek ritimli ve çok koştuğun oyunlardır. Eğer hafif ve esnek kumaşlar tercih etmezsen oyun içi performansın olumsuz yönde etkilenir. Spor atletler bu oyunlar için idealdir. Hareketlerini özgür bırakır, kollarını kısıtlamaz.

Spor Salonunda Ya Da Yoga Stüdyosunda

Fitness ya da yoga ile ilgilenenler genellikle bir spor salonu ya da stüdyoya gitmeyi tercih eder. Salon ve stüdyolarda ısıtma sistemi olur. Üzerine hareketlerin verdiği vücut ısısı eklenince bu ortamlarda ince giyinmen gerekir. Kalın tişörtler ya da spor ceketler salonlar ve stüdyolar için ideal değildir.

Sen de fitness salonunda veya yoga stüdyosunda vakit geçiriyorsan ince giysilere sahip olman gerekir. Performans odaklı üretilen giysiler kapalı ortamlarda rahat etmeni sağlar. Hareketlerini kısıtlamayan bu özel modellerle daha az terlersin. Ayrıca terlesen de giysi hemen kurur.

Performans kumaşlarının temel özellikleri:

Spor giyim markalarının spor dalları için özel olarak hazırladığı koleksiyonlar vardır. Bu koleksiyonlarda yer alan ürünler farklı antrenman türlerinde giyilebilir. Kumaşların genellikle ortak özellikleri vardır. Performans kumaşları:

  • Hafif yapıda olur
  • Terleme durumunda teri vücuttan hemen uzaklaştırır ve çabucak kurur
  • Hareketlerle uyumlu şekilde esner
  • Koku yapmaz

Performans kumaşından tasarlanan spor atletler birçok açıdan antrenmanlarını daha konforlu hale getirir.

Tasarım Ayrıntıları

Spor giysiler sana performans desteği ve rahatlık sunarken sportif stilini öne çıkarmana da yardımcı olur. Artık tüm dünya hareketli yaşam stilini benimsemeye başladığı için spor giysi çeşitleri oldukça fazladır. Tasarımcılar hareketlerini kolaylaştıran, yaptığın sporu daha konforlu hale getiren kıyafetlerin görsel detaylarına da önem verilir. En sevdiğin taytlarını renkli atletlerle eşleştirebilirsin. Spor atletlerin cazip bir özelliği de onları yılın her döneminde rahatça kullanabilmendir. Yazın şortların üzerine tek atlet giyebilirsin. Baharda spor ceketler ya da fermuarlı sweatshirtlerle kombinler yapabilirsin. Her mevsim sezonun favori renklerinden farklı sportif tarzlar oluşturabilirsin. Spor atletler hem kullanışlı hem de çekici giysilerdir. Tarzını öne çıkaran değişik kombinlerle spor yaparken de şık görünebilirsin.

Playsports ile İletişime Geç