Erkek Spor Mont Modelleri

Toplam Ürün:12

The North Face Quest Siyah Erkek Mont NF00C302JK31
-%10
7,299.00₺ 6,569.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Circular Diablo Siyah Erkek Mont NF0A7ZIUKX71
Yeni
-%10
7,299.00₺ 6,569.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Quest Triclimate Siyah Erkek Mont NF0A3YFHJK31
Yeni
-%10
8,399.00₺ 7,559.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Pinecroft Triclimate Siyah Erkek Mont NF0A4M8EKX71
Yeni
-%10
9,499.00₺ 8,549.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Quest Insulated Siyah Erkek Mont NF00C302KY41
Yeni
-%10
6,449.90₺ 5,804.91₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Middle Cloud Insulated Yeşil Erkek Mont NF0A851ROTI1
Yeni
-%10
6,149.00₺ 5,534.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Middle Cloud Insulated Bej Erkek Mont NF0A851ROUF1
Yeni
-%10
6,149.00₺ 5,534.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

Erkek Spor Mont Modelleri

Montlar kış mevsiminin en önemli parçaları arasında yer alır. Seni soğuktan koruyan ve üşümene engel olan bu giysiler kış stilini de tamamlar. Erkek spor mont modelleri arasından sana en uygun tasarımla kış stilini yarat.

Kış Stillerinin Gözde Giysileri

Atkı ve bereler, kalın kazaklar ve botlar kış mevsiminin öne çıkan giysileridir. Soğuk günlerde açık havada konforlu şekilde vakit geçirmek için uygun modellere ihtiyaç duyarsın. Montlar soğuğu dışarıda tutar ve vücudunun sıcak kalmasını sağlar.

Kış mevsiminde sokakta vakit geçirmek pek tercih edilmez. Soğuk hava dışarıda geçirdiğin vaktin kalitesini etkiler. Özellikle üzerinde uygun giysiler yoksa daha da zorlanırsın. Ancak soğuğu hissetmeni engelleyen kıyafetler ve aksesuarlar sayesinde böyle olmaz. Uygun kış montuyla karlı havalarda da açık havada keyifli vakit geçirebilirsin.

Fazla sert bir iklimde yaşamıyorsan tercihin daha ince montlar olabilir. İnce modeller de sıcak tutar ve ılıman kışlar için idealdir. Ayrıca bu yapıdaki modelleri bahar aylarında da giyebilirsin.

İlkbaharda kışın etkisi henüz geçmemiş olur. Havalar tam ısınmadan önce iyi giyinmen gerekir. İnce spor montlar seni yeterince iyi korur. Dışarı çıkarken farklı stiller oluşturabilirsin. Sweatshirtler ve eşofman altları ideal hafta sonu giysileridir. Bu rahat kombinleri arkadaş buluşmalarında, açık hava yürüyüşlerinde kullanabilirsin. Özel bir davete gitmiyorsan tüm sosyal etkinlikler için ideal kombindir. Ara mevsimlerde ve kışın ılık günlerinde ince bir montla stilini tamamlayabilirsin.

Tasarım Ayrıntıları ve Renkler

Markalar spor giyim koleksiyonlarını oldukça renkli hazırlar. Spor tişörtler, sweatshirtler, eşofmanlar ve spor ayakkabılar rengarenktir. Ürünlerdeki çeşitlilik farklı zevklere sahip insanlara hitap etmek içindir. Eskiye göre çeşitleri artan dış giyim ürünleri de farklı çizgilerde ve renklerde tasarlanır. Stilini en iyi yansıtan modelleri bulman kolaydır.

Su Geçirmeyen Outdoor Ürünleri

Açık hava sporları için geliştirilen outdoor ürünleri teknik özelliklere sahiptir. Doğada karşılaşabileceğin farklı iklim koşullarına uygun özellikler sana konfor sağlar. Su geçirmez yapı bu grupta yer alan ürünlerin ortak özelliğidir. Soğuğu içeri almayan ve sıcağı içeride tutan özellik de doğada rahat vakit geçirmek için gereklidir.

Outdoor mont modelleri doğada uzun süre konforlu vakit geçirebileceğin niteliktedir. Satın almak istediğin üründe bu özellikleri istiyorsan içeriğine iyi bakmalısın. Bazı modeller karlı mekanlar için ideal koruma sağlar. Bazı modellerde ise tüm iklim koşulları için ideal özellikler vardır. Bu modeller uzun ve çift katmanlı olabilir. Aynı özelliklere sahip kısa tasarımlar da mevcuttur.

Günlük Modeller

Her gün giymek için tasarlanan modellerde daha az teknik detay olur. Outdoor ürünleri gibi su geçirmez özellik ya da soğuğa karşı ekstra destek yer almaz. Bununla birlikte bu modeller de soğuğu ve rüzgarı dışarıda tutacak yapıya sahiptir. Dolguları daha ince olan montların bazı modelleri su geçirmez yapıdadır.

Kapüşon Ayrıntısı

Kapüşon, dış giyim ürünlerinde sıklıkla yer alan bir tasarım detayıdır. Yağmurlu havalarda ya da sert rüzgarda ideal koruma sağlar. Berenin üzerine kapüşonu takarak daha konforlu bir açık hava deneyimi sağlayabilirsin. Bazı modellerde gizli kapüşon detayı vardır. Yağmurlu havalarda fermuarlı bölümü açıp kapüşonu kullanabilirsin. 

Playsports ile İletişime Geç