Erkek Spor Sweatshirt Modelleri

Toplam Ürün:18

adidas Z.N.E. Premium Mavi Erkek Sweatshirt IR5243
-%10
2,799.00₺ 2,519.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Flex II Half-zip Siyah Erkek Sweatshirt NF0A7ZBCJK31
-%10
1,999.00₺ 1,799.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

Erkek Spor Sweatshirt Modelleri

Erkek spor sweatshirt modelleri sana her mevsim konfor sağlayan ürünlerdir. Sportif tarzını havalı bir şekilde tamamlayan bu ürünler yıl boyu rahatlık sunar. Dilediğin renk ve modeli seçerek kendi stilini yaratabilirsin.

Dört Mevsim Konfor

Kış mevsiminde kalın giysiler soğuktan korunmaya yardımcı olur. Kazaklar, montlar, botlar, atkı ve bereler kış stillerinin parçalarıdır. Daha sportif tarzlar için sweatshirtler idealdir. Bu rahat giysiyi eşofmanlarınla ya da jeanlerinle kullanabilirsin. Kazak giymek sana göre değilse kalın modellerden alarak tişörtlerle giyebilirsin.

İlkbaharda havalar ısınmaya başlar. Yazdan önceki mevsim olduğu için kışın etkileri de hissedilir. Hava tam ısınmaz ama soğuk da değildir. Sweatshirtler bu geçiş için idealdir. Spor yelek ve ceketlerle şık sportif tarzlar yaratabilirsin. Güneşli günlerde hava yeterince sıcaksa kalın modelleri tek olarak da giyebilirsin.

Yaz mevsiminde genellikle ince giysiler tercih edilir. Şort ve tişört kombinleri en sık kullanılanlar arasındadır. Bu mevsimin başları ve sonları daha serin geçer. Tişörtler tek başına yeterli olmaz. Bu nedenle yardımcı bir giysi gerekir. Üzerindekilerle uyumlu renkte bir sweatshirt sana ihtiyacın olan konforu sağlar. Ayrıca stilini havalı bir şekilde tamamlamana yardımcı olur.

Sonbahar bir diğer geçiş mevsimidir. Yazın sıcak günleri sona erer, kış mevsimi öncesi serin günler başlar. Kalın giyinmek terletir, ince giyinirsen üşürsün. Bu mevsimde kendini iyi koruman gerekir. Tişörtlerini spor ceket ve yeleklerle giymek yeterince iyi koruma sağlamaz. Daha kalın montlar terlemene yol açabilir. Bu günlerde sweatshirtler en ideal giysilerdir. Hava koşullarına uygun diğer parçalarla sonbahar stilini tamamlayabilirsin.

Spor Yaparken Rahatlık

Performans odaklı giysilerde ön planda olan hareket sırasında sana konfor sağlamaktır. Farklı antrenman türlerine özel olarak tasarlanan birçok giysi mevcuttur. İnce, hafif, nefes alan yapıdaki bu giysiler seninle birlikte hareket eder. Performans giysilerinde esneklik önemli bir kriterdir. Kumaşın geçirgen ve nefes alan yapıda olması ise başka bir önemli özelliktir. Spor giyim koleksiyonlarındaki her giyside bu özellik bulunmaz. Antrenmanlar için özel olarak tasarlanan modellerde mevcuttur.

Günlük giyim için tasarlanan sweatshirtler daha kalın ve pamuklu kumaşlardan üretilir. Spor yaparken giymen için hazırlanan tasarımlar ise farklıdır. Bu modeller esnek ve incedir. Egzersiz yaparken hareketlerini özgür bırakır. Kollarını sıkmadan sarar ve seni kısıtlamaz.

Serin günlerde sabah koşularında ideal koruma için sweatshirt tercih edebilirsin. Ancak seçimini yaparken alacağın ürünün kumaşına dikkat etmelisin. Ürün, terletmeyen, nefes alan ve çabuk kuruyan yapıda bir kumaşa sahip olmalıdır. Egzersiz kaliteni arttıran özellikte kumaşlarla daha uzun süre spor yapabilirsin.

Fermuarlı seçenekler ceket gibidir. Bu modelleri diğer spor giysilerinle eşleştirmen daha rahat olur. Koşarken ya da açık havada antrenman yaparken tam boy fermuarlı modellerden giyebilirsin. Terlediğinde giysiyi üzerinden çıkarmana gerek olmaz. Fermuarı dilediğin kadar açabilirsin.

Tasarım Özellikleri

Sweatshirtlerin farklı ihtiyaçlara ve zevklere hitap eden modelleri mevcuttur. Spor yaparken giymek üzere tasarlananlar performans kumaşlarından üretilir. Gün içinde konfor sunmak için hazırlananlarda ise ağırlıklı olarak pamuklu kumaşlar kullanılır. Tasarım detaylarını belirleyen tek şey kumaş yapısı değildir.

Sweatshirt modelleri tam boy ya da yarım boy fermuarlı olabilir. Her ikisinin de kullanımı pratiktir. Tam boy fermuarlı olanları gerektiğinde spor ceket gibi kullanabilirsin. Yarım boy fermuarlı olanlarla havalı stiller yaratabilirsin.

Kapüşonlu modeller her dönem popülerdir. Stilini en iyi yansıtan renklerle sokak modasına uyan tarzlar hazırlayabilirsin. Kapüşon sevmeyenler için düz yakalı seçenekler mevcuttur. Sportif stiline uyan ideal parçaları seç ve tarzını öne çıkar.

Playsports ile İletişime Geç