Erkek Bot Modelleri

Toplam Ürün:4

The North Face Larimer Mid Waterproof Kahverengi Erkek Bot NF0A52RMSDE1
Yeni
-%10
6,599.00₺ 5,939.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Back-To Berkeley IV Textile WP Yeşil Erkek Bot NF0A8177OIK1
Yeni
-%10
5,999.00₺ 5,399.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Back-To Berkeley IV Textile WP Siyah Erkek Bot NF0A8177KY41
Yeni
-%10
5,999.00₺ 5,399.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

THE NORTH FACE Larimer Waterproof Mid Yeşil Erkek Bot  -NF0A52RMMY31
-%10
6,599.00₺ 5,939.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

Erkek Bot Modelleri ve Erkek Bot Çeşitleri

Montlar ve botlar kış mevsiminin önde gelen parçaları arasında yer alır. Soğuk ve yağışlı kış günlerinde koruma sağlayan bu iki parça aynı zamanda stilleri tamamlar. Erkek bot modelleri ve erkek bot çeşitleri arasından stiline en uygun olanları seç.

Yüksek Koruma Sağlayan Üstün Modeller

Yaz mevsimi sona erdiğinde terlik ve sandaletler kutularına kalkar. Sıcak havalar yerini serin ve yağışlı havalara bırakır. Mevsimdeki bu değişiklik giysilere de yansır. Sonbahardan itibaren ayaklarını hava şartlarından koruyan modellere geçiş yaparsın. Erkek bot modelleri bu mevsim itibariyle sık kullanılır.

Birçok spor ayakkabı dört mevsim giymeye uygun özelliktedir. Ancak çok azında outdoor modellerde de olan özellikler vardır. Botlar ise ıslak ve kaygan zeminlerde yüksek tutuş sağlar. Yağmurlu havalarda ayaklarını sudan korur.

Kış için özel dış taban yapısına sahip modellerde genellikle kaydırmazlığıyla bilinen kauçuk malzeme kullanılır. Kauçuk, araç lastiklerinde de kullanılan bir malzemedir. Tutuş kabiliyeti yüksektir. Botların dış tabanlarında tercih edilmesinin sebebi de budur. Karlı ya da yağmurlu zeminlerde kaymamayı sağlar.

Botların gün boyu konfor sunması için hafif ve nefes alan yapıya sahip olması gerekir. Gün içinde fazla hareket eden biriysen ayakların rahat olmalıdır. Kış mevsiminde bir yerden bir yere giderken doğru ayakkabılar seçmelisin. Nitelikli modeller seni hem soğuktan korur hem de adımlarını daha rahat atmanı sağlar.

İç taban yapısı ayak parmaklarını ve topuklarını koruyan nitelikte modellerle daha rahat edersin. Satın almadan önce araştırma yaparken incelediğin modellerde bu özelliği de arayabilirsin. İç taban konfor sunma açısından önemlidir.

Tasarımla İlgili Detaylar

Bir ürün almaya karar verdiğinde nasıl göründüğüne bakarsın. Teknik özellikleri ne kadar iyi olursa olsun estetik görünüm önemli bir kriterdir. Bazen rahatlık sunan modellerde iyi bir tasarım bulamazsın. Ancak her zaman böyle değildir.

Markalar artık tasarımlarını hem fonksiyonel hem de estetik şekilde yapmaktadır. Öyle ki, beğendiğin şık bir bot teknik özellikleriyle de öne çıkar. Bu modelleri hem pantolonlarınla hem de eşofmanlarına giyebilirsin.

Genellikle bilekte biten modeller eklem hareketlerini özgür bırakır. Daha yüksek modellerde rahat hareket etmen zordur. Çok fazla yürüyen biriysen bilek tasarımı kısa olan modellere bakmalısın. Daha uzun tasarımlar biraz daha kış stilini tamamlamak içindir. Fonksiyonellik ön planda olsun istiyorsan kısa modellerden alabilirsin.

Botlarda tasarımı tamamlayan farklı malzemeler kullanılır. Deri, sentetik deri ve tekstil sık kullanılan malzemelerdir. Bu malzemelerin her birinin farklı yönleri vardır. Sağlamlık, dayanıklılık ve rahatlık sunan modeller tüm ihtiyaçları karşılar.

Kış Stillerinin Tamamlayıcıları

Kış mevsiminde montların ve kazakların seni sıcak tutar. Aksesuarlarla görünümünü şıklaştırabilir ve farklı stiller yaratabilirsin. Montlarına uygun bere ve atkılar ideal kış aksesuarlarıdır. Aynı tonlarda eldivenler kullanabilirsin. Tüm kış stilini tamamlayan ise doğru seçilmiş botlardır.

Kalın kadife pantolonlar, kanvas kumaşlar ve eşofmanlar kış mevsiminin tercih edilen giysilerindendir. Kadife pantolonları gömlek ve hırkalarla tamamlayabilirsin. Kanvas kumaştan pantolonlar ise her mevsim rahatlık sunan modellerdir. Örgü kazaklarla, spor yeleklerle ve gömleklerle giyilebilir. İki kombini de düz renk ve sade modellerle eşleştirebilirsin. Bu stille hem işe gidebilirsin hem de sosyal buluşmalara katılabilirsin.

Tarzın daha da rahatlıktan yanaysa seçimlerini buna göre yapabilirsin. Eşofman takımları ya da tek eşofman altları gün boyu rahatlık sunar. Bu giysiler spor montlarla iyi durur. Görünümünü renkli alternatiflerle tamamlayabilirsin. Konforun ön planda olduğu sokak modasında uyumlu renklerle stilini öne çıkar.

Playsports ile İletişime Geç