Çocuk Günlük Ayakkabı Modelleri

Toplam Ürün:5

Vans Ward Bej Çocuk Günlük Ayakkabı VN0A5HUBFS81
-%10
1,599.00₺ 1,439.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas Duramo Spider-Man Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı ID8049
-%10
1,749.00₺ 1,574.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

Vans Ward Siyah Çocuk Günlük Ayakkabı VN0A3TFWPIB1
-%10
1,599.00₺ 1,439.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

adidas Tensaur Sport Mickey Beyaz Çocuk Günlük Ayakkabı ID8011
-%10
1,399.00₺ 1,259.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

Çocuk Günlük Ayakkabı Modelleri

Çocuk günlük ayakkabı modelleri rengarenk ve göz alıcı tasarımlara sahiptir. Dünyaca ünlü markaların birçoğu en çok sattıkları modelleri çocuklar için de tasarlar. Çocuklar gün içinde rahatça gezebilecekleri bu ayakkabılarla diledikleri gibi hareket ederler.

Her yaş grubunun farklı ilgi alanları olsa da çocuklar genellikle oldukça hareketlidir. Günlük ayakkabılar onların bu hareketleriyle uyum sağlayacak özelliklere sahiptir. Esnek ve rahat tabanlar ayakları sıkmaz, her adımda onlara konfor sunar.

Dünya Markalarının Çocuk Modelleri

adidas, Nike, New Balance ve VANS gibi dünyaca ünlü spor giyim markalarının renkli çocuk modelleri vardır. Birçoğunun yetişkin grubundaki favori ürünleri çocuk koleksiyonlarında da popülerdir.

Örneğin, adidas’ın çok satan ve yıllardır popülerliğini yitirmeyen Stan Smith serisi çocuk kategorisinde büyük ilgi görmektedir. Farklı renk seçenekleri olan model hem kız hem de erkek çocuklara hitap eder. Markanın diğer iki ünlü serisi Superstar ve Advantage’ın da çocuk numaraları mevcuttur.

Yine dünyanın önde gelen spor giyim devlerinden Nike’ın da geniş bir çocuk koleksiyonu bulunmaktadır. Taban yapılarının teknik özellikleriyle öne çıkan modeller çocuğunuza ihtiyaç duyduğu rahatlığı sağlar.

Son yıllarda cazibesi artan spor markaları New Balance ve VANS, çocuklara değişik tasarımlar sunar. Modeller özgün çizgileriyle dikkat çeker.

Her çocuğun hoşuna gidecek ve zevkle giyeceği bir model bulabilirsiniz. Günlük giysileriyle ve sık kullandığı aksesuarlarıyla uyum sağlayacak bir modeli daha çok sevecektir. Genellikle seçimi çocukların kendisine bırakmakta fayda vardır. Bu şekilde en beğendiği ayakkabıyı giysileriyle eşleştirerek giyebilir. Çocuğunuza hediye alıyor olsanız bile kendi zevkinize değil, onunkine göre seçim yapmayı unutmayın.

Çocuğunuzla Uyumlu Giyinmek İster misiniz?  

Beğendiğiniz modelin aynısını çocuğunuzun da seveceğini düşünüyorsanız sevimli bir uyum yaratabilirsiniz. Tam tersi, çocuğunuzun sevdiği modelin yetişkin numarası varsa alabilir ve birlikte keyifle giyebilirsiniz.

Anne - kız, baba - oğul eşleşmesi olabileceği gibi anne - oğul ve baba -  kız eşleşmesi de yapabilirsiniz. Aynı renk almak zorunda olmadığınız için modelin aynı olması yeterli olacaktır. Rahatlığı kadar tasarım detaylarıyla da öne çıkan ikonik seriler hayalinizdeki stili yakalamanızı sağlar.

Eğlenceli Hediye Seçenekleri

Özel günlerde sevdiklerimize hediye seçmek zorlu ama zevkli bir süreçtir. Onlara orijinal, kullanışlı ve anlamlı bir hediye almak isteriz. Klişe hediye seçeneklerinden sıkıldıysanız aile içinde eğlenceli uyum yakalayan hediyeler ilginizi çekebilir.

Babalar günü için seçeceğiniz bir modelin küçük numarasını da çocuğunuza alarak özgün bir hediye yaratabilirsiniz. Aynı hediyeyi anneler günü için de planlayabilirsiniz. Yılbaşında ve doğum günlerinde de benzer hediye fikirlerini kullanabilirsiniz. Ancak çocuğunuz benzersiz olmayı tercih ediyorsa bu fikirden hoşlanmayabilir. O zaman seçiminizi sadece onun hoşuna gidecek tek bir çift ayakkabıdan yana kullanın. Günlük ayakkabı modelleri arasında birçok göz alıcı seçenek sizi bekliyor.

Playsports ile İletişime Geç