Erkek Spor Atlet Modelleri

Toplam Ürün:0

Erkek Spor Atlet Modelleri

Erkek spor atlet modelleri hafif ve ince yapılarıyla birçok antrenman için idealdir. Spor salonunda ağırlık kaldırırken ya da koşarken rahatlık sunar. Eğer sportif bir yaşam biçimin varsa performans giysilerinin arasında spor atletler de yer almalıdır. Çünkü bu kullanışlı giysilerle hareketlerin daha özgür olur.

İdeal Antrenman Giysisi

Spor yapmayı seviyorsan farklı rutinlerin vardır. Ağırlıklı olarak fitness antrenmanlarını tercih ediyorsan ince giysilere ihtiyaç duyarsın. Spor salonunda antrenman yaparken kalın giyinmemen gerekir. Kapalı alanlar için spor atletler çok idealdir.

Performans kumaşından yapılan modeller daha çabuk kurur. Terlediğinde teri anında vücudundan uzaklaştıran yapıları sayesinde antrenmanına kesintisiz devam edebilirsin. Pamuklu seçeneklerle de rahat hareket edersin ancak performans koleksiyonlarındaki modeller kadar konforlu olmaz.

Spor atletler fitness antrenmanları haricinde takım oyunları için de iyi seçimdir. Basketbol, skor için kollarını kullandığın yüksek tempolu bir oyundur. Oyunda kollarını açıkta bırakan giysiler her zaman daha iyi performans sergilemeni sağlar. Hücum sırasında özgür olan kollarınla daha fazla sayı yapabilirsin. Spor atletler basketbol için idealdir. Basketbol formaları da kolsuz tasarımlara sahiptir.

Tenis de basketbol gibi kolların ön planda olduğu hareketli bir oyundur. Rakibinle maç yaparken korta daha iyi hakim olmak için spor atlet giyebilirsin. Şortların ve tenis ayakkabılarına uyumlu modeller sportif tarzını tamamlar ve performans desteği sunar.  

Yüksek tempolu sporlarda hafif ve esnek giysilerle daha rahat hareket edersin. Koşu, yürüyüş, futbol gibi spor branşlarında atletleri kullanabilirsin. Kollarını kısıtlamayan bu hafif giysi spor sırasında sana avantaj sağlar.

Serin sabahlarda koşuya çıkarken biraz daha kalın giyinmen gerekebilir. Bu durumda üzerine ince bir fermuarlı sweatshirt ya da spor bir yelek giyebilirsin. Vücut ısını korumaya yardımcı olan bu ürünler seni terletmez. Açık havada yaptığın her türlü sporda ihtiyaç duyduğun korumayı sağlar.

Yaz Mevsimi İçin Çekici Sportif Stiller

Yaz mevsimi birçok kişinin favorisidir. İnce ve hafif giysilerin sokağa çıkmak için yeterli olduğu aylarda giyinmek basittir. Şortlar ve tişörtler tüm sezonu rahat geçirmen için yeterlidir. Ekstra sıcak günler ve daha çekici stiller içinse atletleri kullanabilirsin.

Kolları açıkta bırakan yapıya sahip spor atletler gösterişli sportif tarzlar yaratabilir. Bronz tenini ön plana çıkaran açık renkler giyebilirsin. Bu renklere uygun şortlar ve spor ayakkabılarla istediğin görünümü yakalarsın. Serin gecelerde şortlar yeterli koruma sağlamaz. Bu yüzden eşofman altlarını ya da sevdiğin pantolonlarını giyebilirsin. Sweatshirtlerle stilini tamamlayabilirsin.

Plaja giderken mayo şortunu renkli atletlerle eşleştirebilirsin. Bu giysi sıcak günler için son derece idealdir. Plaj stiline uygun spor şapkalar daha havalı bir görünüm sağlar. Terlik ya da sandaletlerini de üzerindekilerle uyumlu renklerden seçerek sahilde stilini öne çıkarabilirsin. Güneş gözlüklerini ve koruyucu kremlerini yanına almayı unutma.

Yaka Tasarımları, Desenler ve Kumaş Türleri

Spor giysilerde farklı tasarım ayrıntıları yer alır. Bu şekilde her zevke ve ihtiyaca hitap eden koleksiyonlar hazırlanır. Spor giysiler hem sokak modasına uygun stiller yaratır hem performans desteği sağlar. İstediğin amaca göre ürün seçebilirsin.

Spor atletlerin yaka tasarımları farklıdır. Geniş bisiklet yakalar daha ince askılara sahiptir. Biraz daha açık olan bu modelleri yaz mevsiminde rahat kullanırsın. Diğer modellerde yaka daha kapalı, kollar daha kalındır. Bu modeller hem sportif stiller hem de antrenmanlar için idealdir.

Tasarımlarda düz renkler ya da renkli baskılar kullanılır. Sana hitap eden modeli seçerek farklı kombinler yaratabilirsin. Seçim yaparken ürünün kumaşını incelemeyi unutma. Spor için tasarlanan ürünlerle günlük modellerin kumaşları birbirinden farklı özelliktedir.

Playsports ile İletişime Geç