Erkek Terlik ve Sandalet Modelleri

Toplam Ürün:7

The North Face Base Camp Slide III Yeşil Erkek Terlik NF0A4T2RIYL1
-%10
1,799.00₺ 1,619.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Base Camp Slide III Sarı Erkek Terlik NF0A4T2RZU31
-%10
1,799.00₺ 1,619.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

The North Face Never Stop Cush Slide Siyah Erkek Terlik NF0A8A90KX71
-%10
1,999.00₺ 1,799.10₺

* Yeni üyelere özel sepette %10 indirim.

Erkek Terlik ve Sandalet Modelleri

Yaz geldiğinde ince giysiler tercih edilir. Mont ve ceketler kalkar, yerlerini tişörtler ve şortlar alır. Botlar ve kışlık ayakkabılar ise yerlerini terlik ve sandaletlere bırakır. Erkek terlik ve sandalet modelleri arasından stiline en uygun olanları seçebilirsin. Sıcak yaz günlerinde farklı tarzlar yaratmak için en iyi modelleri incele.

Yaz Mevsiminin En Rahat Parçaları

Dört mevsimin de ayrı güzellikleri vardır. Yaprakların döküldüğü sonbahar mevsimi yazdan kışa geçiştir. Özlediğin kıyafetlerine kavuşursun. Etrafta güzel fotoğraflar çekebilmek için harika manzaralar olur. Kışın kar yağarsa ortalık bembeyaz olur. Montun, atkın, beren ve botlarında dışarıda gezersin. İlkbahar ise havanın ısınmaya başladığı keyifli bir geçiştir. Dolabındaki kalın giysileri üst raflara kaldırırsın. Ve yaz, birçok insanın favori mevsimidir. Yalnızca birkaç parça giysiyle dışarı çıkmanın keyfi ayrıdır.

Yaz mevsiminde giyinmek çok basit ve eğlencelidir. Şort ve tişört kombinleri mevsimin en sık yapılan eşleştirmeleridir. Biraz daha şık görünmek istediğinde şortun üzerine gömlek giyebilirsin. Tüm bu kombinleri rahat bir şekilde tamamlayan alternatifler ise terlik ve sandaletlerdir. Ayaklarını açıkta bırakan modeller gün boyu konfor sunar.

Taban Özellikleri

Terlik ve sandaletlerin taban yapıları da tıpkı spor ayakkabılarınki gibi tasarlanır. Gün boyu rahat bir şekilde adım atmanı sağlayan özellikler gerekir. Aksi halde dilediğin konforu bulamazsın.

Dış tabanlarda kaymayan ve zemine iyi tutunan bir yapı gerekir. Bu modeller hafif olduğu için kaydırmaz özelliğe sahip olmaları şarttır. Ayrıca iç tabanlarda da yüksek tutuş gerekir. Çünkü ayağını tam sarmayan yapı nedeniyle hareketlerin ayakkabıdaki kadar rahat olmaz. Buna bir de kaygan iç tabanlar eklenirse dengen tamamen bozulur.

Hem terliklerde hem de sandaletlerde benzer özellikler aramalısın. Bu ürünlerin tasarım detaylarına inmeden önce konfor sunan ayrıntılarını incelemelisin. Adımlarını sağlama aldıktan sonra diğer kısma geçebilirsin.

Bazı modellere spor ayakkabı tabanları gibi yastıklama özelliği eklenir. Bu özelliğe sahip modelleri tüm gün rahatça giyebilirsin. Normalde terlik ve sandaletler uzun yürüyüşler için çok fazla uygun değildir. Sabah yürüyüşlerine çıkarken aklına ilk gelen terliklerini ya da sandaletlerini giymek olmaz. Yürüyüş için uygun tabanlara sahip yürüyüş ayakkabılarını tercih edersin. Ancak yastıklama özelliğine sahip bir terlikle uzun yürüyüşler yapabilirsin. Bu modeller yürüyüş parkurları için değilse de tüm gün şehirde turlamak için ideal konfor sunar.

Tasarım Detayları

Gün içinde ayaklarını rahat ettirecek teknik özellikleri seçtikten sonra tasarım ayrıntılarına bakabilirsin. Stilinle en iyi uyacak renk ve modeli tercih etmelisin. Kombin alternatiflerini çoğaltacak bir modelle daha farklı tarzlar yaratabilirsin.

Birçok terlik ve sandalet modelini plajlarda giyebilirsin. Ayrıca gün içinde şortların altında kullanabilirsin. Düz renkleri gece dışarı çıkarken gömlek şort kombinlerinle giyebilirsin. Bazı erkekler keten pantolonlar ve jeanlerle de sandalet kullanır. Seni yansıtan havalı stilin için uygun modelleri seçebilirsin. 

Playsports ile İletişime Geç