Erkek Forma Modelleri

Toplam Ürün:27

adidas FC Bayern İç Saha Maç Öncesi Kırmızı Erkek Forma HB5996
-%45
New Balance TS Performans Yeşil Erkek Forma TSM2215-TPG
-%55
New Balance TS Performans Kırmızı Erkek Forma TSM2215-RED
-%55
adidas Tiro Yeşil Erkek Forma IQ0894
-%20
adidas Squadra 21 Kırmızı Erkek Forma GN5722
-%25
adidas Tabela 23 Beyaz Erkek Forma IA9143
-%20
adidas Tabela 23 Kırmızı Erkek Forma HT6552
-%30
adidas Tiro 23 League Beyaz Erkek Forma HR4610
-%30
adidas Tiro 23 League Kırmızı Erkek Forma HT6128
-%30
adidas Striped 12 Kırmızı Erkek Forma GN7624
-%20
adidas Striped 12 Kırmızı Erkek Forma GV1381
-%20
adidas Tabela 23 Siyah Erkek Forma H44529
-%30
New Balance TS Performans Sarı Erkek Forma TSM2215-FRS
-%55
adidas Team Icon 23 Kırmızı Erkek Forma HT6551
-%30
adidas Team Icon 23 Beyaz Erkek Forma HR2630
-%30
New Balance TS Performans Mavi Erkek Forma TSM2215-SON
-%55
New Balance TS Performans Siyah Erkek Forma TSM2215-BK
-%55
adidas Squadra 21 Sarı Erkek Forma GN5728
-%10
adidas Tiro 23 League Siyah Erkek Forma HR4607
-%30
Adidas Team 19 Siyah Erkek Forma DW6896
-%25
New Balance TS Performans Beyaz Erkek Forma TSM2215-WT
-%55
New Balance TS Performans Yeşil Erkek Kaleci Forması TST2217-FRS
-%60
Adidas Team 19 Siyah Erkek Forma DW6894
-%25
Adidas Real Madrid 22-23 3rd Siyah Erkek Forma HI1656
-%15
adidas Team Icon 23 Siyah Erkek Forma HR2629
-%30
adidas Tiro 23 Competition Siyah Erkek Kolsuz Forma HK7636
-%15

Erkek Forma Modelleri

Hafif, nefes alan, esnek tasarıma sahip kumaşlar performans odaklı giysilerin tamamında kullanılır. Bu özelliklere sahip giysiler arasında formalar da yer alır. Erkek forma modelleri arasından dilediğin renk ve tasarımı seçebilirsin. Birçok spor branşında ihtiyaç duyduğun konforu bu giysilerle sağlayabilirsin. Son derece hafif olan bu spor giysi birçok egzersizde ideal seçimdir.

Spor Dallarının İdeal Giysisi

Basketbol, voleybol, futbol, hentbol gibi takım sporlarında oyuncular aynı performans giysilerini giyer. Bu giysiler şort ve tişört şeklinde tasarlanır. Tasarımda hareket etmeyi kolaylaştıran yapıdaki performans kumaşları kullanılır.

Takımların giydiği formalar farklı renklerde olur. İç saha ve dış sahada ayrı modeller kullanan takımlar milli maçlara da ayrı renklerle çıkar. Maç sırasında rakip takımla aynı renk ve benzer model giymemek önemlidir. Hakemlerim giydiği modeller de oyun içindeki renklerden farklı renklerde olmalıdır.

Futbol, formalarla özdeşleşen spor dallarından biridir. Takım taraftarları tuttukları takımın renklerini giymeyi severler. Bazı fanatik taraftarlarda hem iç saha hem de dış saha formaları mevcuttur. Çoğunlukla bunlardan birine beğendikleri oyuncuların numarasını ve kendi isimlerini yazdırırlar. Bazen her ikisinde de baskı olur. Futbol oyununda oyuncularla kaleciler ayrı renkleri giyer. Kalecilerin de iç saha ve deplasman için giydikleri renkler farklıdır.

Futbol Sahaları ya da Halı Saha Maçları İçin

Yeşil sahalarda futbol kulüplerinin tercihi olan formalar konfor ve birlik demektir. Futbol oyunu sırasında hareketlerini özgür bırakan yapıları vardır. İnce ve esnek oldukları için oyun esnasında konfor sağlarlar. Hafif ve nefes alan özellikleri sayesinde terlesen de hemen kururlar ve cildini rahatsız etmezler. Bu kullanışlı giysiler kesintisiz performans sergilemen için seni destekler. Giysilerini saha için uygun futbol ayakkabılarıyla beraber kullandığında oyundan daha fazla keyif alabilirsin.

Basketbol Maçı Yaparken İdeal Giysiler

Basketbol, yüksek tempolu ve yorucu bir takım oyunudur. Parke zeminde ya da sert yüzeylerde oynanan oyun için özel tabanlı ayakkabılar tasarlanır. Oyun kaliteni yükselten basketbol ayakkabılarında yastıklama özelliği yer alır. Darbe etkisini minimuma indiren özellikteki esnek tabanların tepki süresi kısadır. Yani zeminle temas ettikten kısa süre sonra eski haline döner. Oyun içinde her yöne seri şekilde hareket etmeni sağlar. Ancak basketbol ayakkabıları tek başlarına performansını destekleyemez. Giysilerin de önemlidir.

Formalar basketbol oynarken kullanabileceğin uygun giysilerdir. Kolsuz tasarımlar profesyonel basketbol liglerinde kullanılır. Hareketlerini özgür bırakan esnek yapıları sayesinde kollarını dilediğin gibi kullanabilirsin. Saha içinde daha hızlı olmanı sağlayan bu giysileri şortlarınla eşleştirebilirsin.

Koşarken Ekstra Konfor

Koşu, en etkili ve sağlıklı kardiyo egzersizlerinden biridir. Koşarken tüm kasların aktif hale gelir. Kan dolaşımın iyileşir, yağ yakma hızın artar. Bu esnada vücudunun hareketlerine uyumlu giysiler tercih etmelisin. Performans odaklı üretilen giysilerin tasarımında hafif ve çabuk kuruyan kumaşlar kullanılır. Bu kumaşların bir diğer özelliği de esnek ve dayanıklı olmalarıdır. Formalar bu kategoride yer alır. Koşarken şortlarının üzerinde uygun renkte formalar giyebilirsin. Ayağında da koşu ritmine uygun ayakkabılar olması önemlidir. Koşu ayakkabılarının tabanları özel teknolojiye sahiptir. Günlük modellerden farklı olarak ekstra konfor sağlar. Performans giysilerinle birlikte uygun ayakkabılar giyerek güzel bir koşu deneyimi yaşayabilirsin.

Tasarım Ayrıntıları

Günümüzde spor giyim koleksiyonları oldukça genişlemiş durumdadır. Spor yapmaktan hoşlanıyorsan muhtemelen dolabında birçok renkli performans giysisi vardır. Formalar da bu renkli ürünlerin arasına girebilecek giysilerdir. Bu pratik giysiler farklı zevklere hitap eden değişik renk ve desenlerde hazırlanır. Stiline en çok uyan renkleri seçebilirsin.

Yaka ve kol detayları diğer tasarım ayrıntılarıdır. Kısa kollu ve uzun kollu modeller arasından seçim yapabilirsin. Bisiklet yaka ya da V yaka tasarımlar mevcuttur. Hangi modeli daha rahat giyeceksen seçimini buna göre yapmalısın. Renkli seçeneklerden biri antrenmanların için sana gereken konforu sunar. Bunun yanında sportif stilini de öne çıkarır.

Bizimle İletişime Geç