Nike Futbol Modelleri

Toplam Ürün:13

Nike Futbol Ürünleri ve Çeşitleri

Nike futbol ürünleri ve çeşitleri yeşil sahalarda stilini konforla birleştirir. Formalar, futbol ayakkabıları ve rengarenk toplar arasından tarzına en uygun olanları seç ve oyuna başla. Favori oyununu oynarken Nike ürünleri sana ihtiyacın olan performans desteğini sağlar. Üstelik şık ve renkli modeller sayesinde hep göz alıcı görünürsün.

Nike Futbol Formaları

Rahatlık sunan hafif tasarımlarıyla Nike futbol formaları hareketli oyunlar için en ideal giysilerdir. Bu spor parçalar vücudunun hareketleriyle paralel olarak esner. Kollarını özgür bırakır ve rahat bir şekilde koşarsın.

Spor giyim eşyalarının büyük kısmında performans kumaşları kullanılır. Bu kumaşların ortak özelliği oldukça esnek ve dayanıklı olmalarıdır. Ayrıca hafif yapıya sahip oldukları için oyun içinde seni yormaz. Bu yapı ürünlerin çabuk kurumasını da sağlar. Yani terlediğinde teri vücudundan hızlıca uzaklaştıran özelliktedir.

Performans kumaşlarından üretilen formalar farklı tasarımlara sahiptir. Rengarenk modellerin yanında siyah ya da beyazın sadeliği de cezbedicidir. İki renkli modelleri incelemeyi unutmamalısın. Tercih yaparken kramponlarını ya da diğer spor giysilerini göz önünde bulundurmak yardımcı olabilir.

Nike Futbol Ayakkabısı ve Kramponlar

Nike’ın futbol modelleri arasında en göz alıcı olanlardan biri futbol ayakkabılarıdır. Swoosh birçok dünyaca ünlü yeşil saha yıldızının tercihidir. Nike, oyun dinamiğine uygun tasarımlarında konforu çekici stillerle birleştirir.

Modeller arasında tercih yaparken taban yapılarına dikkat etmelisin. Kramponların tabanlarındaki çivi yerleşimi oyun oynadığın zemine özel tasarlanır. Ürünlerin serilerinde belirtilen SG, FG, AG gibi kısaltmalar zemin türlerini simgeler. Örneğin SG, İngilizcede Soft Ground kelimelerinin kısaltmasıdır. Bu kelimeler dilimize yumuşak zemin olarak çevrilir. Çim zeminlerde bu modelleri giyebilirsin.

Krampon Tabanlarındaki Yerleşim Stili ve Kısaltmalar

SG- Soft Ground – Yumuşak zemin. Çim sahalar için tasarlanan modellerdir. Taban yapısı yüksek tutuş özelliğine sahiptir. Çimlerde kaymamanı sağlayan çiviler oyun içinde seri şekilde ve dengeli hareket etmen için idealdir.

FG – Firm Ground- Sert zemin. Sert yüzeye sahip sahalar içindir. Tutuş özelliği sağlayan krampon dişlerinin özelliği daha farklıdır. Bu modellerle zeminin etkisini daha az hissedersin. Oyun içinde dengede kalırsın ve daha aktif olursun.

AG – Artificial Ground – Yapay/suni çim. Halı sahalar için tasarlanan modellerdir. Güçlü tutuş özelliği oyun kaliteni arttırır.

TF- Astro Turf – Yapay çim kaplı zeminler için ideal modellerdir.

MG – Mult Ground – Çoklu zemin. Birçok farklı zemin türünde oyun oynayabilirsin.

Nike futbol ayakkabılarının üstün taban teknolojileri sana sahada ihtiyaç duyduğun tutuş ve dengeyi sağlar. Ayakkabıların üst bölümü ayaklarını ihtiyaç duyduğun şekilde sarar. Böylece daha güvenli hareket edersin. Saya bölümünde genellikle nefes alan örgü yapı tercih edilir. Bu yapı aynı zamanda ürünün hafif olmasını sağlar.

Nike Futbol Topları

Nike futbol topları yüksek tutuş özelliğine sahiptir. Topların daha dayanıklı olması için güçlü makine dikişleri kullanılır. Tasarımlarda yer alan renkler ürünlere fark edilir özellik kazandırır. Sahada oyun oynarken topu daha rahat takip edersin. Zeminle kontrast oluşturan renkler sayesinde dikkatin dağılmaz. Oyuna daha iyi adapte olursun ve performansın bölünmez. 

Playsports ile İletişime Geç