TR


Mayo

Bu kategoride ürün bulunamadı !

Mayo

Mayo çeşitleri ile profesyonel ve amatör su sporu faaliyetlerinizde ihtiyacınız olan konforu sağlayabilirsiniz. Vücudunuzu toparlayan, vücudunuzun daha estetik görünmesini sağlayan kadın mayo çeşitleri ile su ve yaz sporları yapabilirsiniz. Vücudunuzu saran ve destekleyen mayo modelleri, su ve yaz sporlarında daha iyi performans göstermenizi sağlar. Tayt mayo, etekli mayo, toparlayıcı mayo gibi farklı modeller arasından ihtiyacınıza en uygun olanı belirleyebilirsiniz. Ayrıca tarzınıza göre geniş renk skalasından istediğiniz renk ve desendeki mayo modellerini de seçebilirsiniz. Su içerisinde daha hızlı olmanızı sağlayan mayo modelleri ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Vücut tipinize göre doğru mayo modelini seçerek vücudunuzdaki kusurları da gizleyebilirsiniz.

Mayo Modelleri Nelerdir?

Yüzme ve sörf gibi su sporları ile ilgilenmek için mayo modelleri arasından zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Şort mayo ve etekli mayo gibi farklı model seçenekleri bulunan bir parçadır. Profesyonel olarak su sporları ile uğraşıyor olmanız halinde, şortlu mayo modellerini tercih edebilirsiniz. Havuz ve deniz kenarında daha rahat hissetmek için şortlu veya etekli mayo modellerini kullanabilirsiniz. Performansınızı destekleyen mayo modelleri ile planlarınıza uygun spor deneyimi yaşayabilirsiniz. İçerisinde daha kolay hareket edebilmenizi sağlayan mayo modelleri, geniş renk skalasında seçenekler sunar. Tarzınıza uygun renk ve modelde mayoları inceleyerek dikkat çeken bir yaz görünümü yakalayabilirsiniz. Göğüs bölgenizin küçük olmasından şikayetçiyseniz straplez veya tek omuzlu mayoları tercih edebilirsiniz. Daha küçük görünmesini isterseniz koyu renkli mayo modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Mayo Özellikleri Nelerdir?

Kullanım amacınıza uygun tasarlanmış mayo modelleri arasından tarzınıza en fazla hitap edeni belirleyebilirsiniz. Vücudunuzu saran ve su içerisinde daha hızlı hareket etmenizi sağlayan kadın mayo çeşitleri, suyu iten kumaştan tasarlanır. Su tutmayan parçalar oldukları için denizden veya havuzdan çıktığınızda üzerinizde ağırlık hissetmezsiniz. Ayrıca yüzerken de vücudunuza ekstra yük binme durumu ile karşılaşmazsınız. İşlevsel mayo modelleri, sudan çıktıktan sonra kısa süre içerisinde kurur. Amatör veya profesyonel olarak su sporları ile ilgileniyor olmanız fark etmeksizin su içerisindeki hızınızı artıran bir kumaşa sahiptir. Kas gruplarınızı destekleyen bir mayo çeşidi olduğu için daha esnek hareket edebilmenizi sağlar.

Mayo Modelleri Kullanışlı Mıdır?

Farklı modellerde ve kullanım amacınıza göre farklı özelliklerde olan mayo çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kalitesi ile öne çıkmış spor markalarının mayo modelleri, yapılacak olan su sporuna göre belirli özellikler baz alınarak tasarlanır. Yüzücüyseniz klorlu suya dayanıklı mayo çeşitlerine göz atabilirsiniz. Rahatlığınız ön planda tutularak tasarlanan kullanışlı mayo modellerinde ekstra elastan lifler vardır. Kas ve uzuvlarınızın aynı anda çalışmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanan parçalardır. Mayolarda en fazla şikayet edilen koltuk altı bölgesinin rahatsız olma durumunu yaşamazsınız. Kolunuzun hareket kabiliyetini kısıtlamadan size hareket özgürlüğü sunan işlevsel modellerdir. Canlı ve dikkat çekici renklerdeki mayolar ile hem daha iyi performans gösterebilir hem de estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mayo Seçiminde Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Kadın mayo modelleri arasından vücut tipinize ve bedeninize uygun seçim yaptığınızda mayoların toparlayıcı etkilerinden yararlanabilirsiniz. Kalıbın yanı sıra renk ve desen olarak kendinize en fazla yakıştırdığınız mayo modelini seçerek şık bir görünüm sergileyebilirsiniz. Daha kilolu görünmeye ihtiyaç duyuyorsanız açık renk ve kilolarınızı saklamak istiyorsanız koyu renk mayo modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kullanışlı mayo tasarımları ile deniz, göl, havuz gibi farklı ortamlarda rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz. Zengin çeşitlere sahip olan mayo modelleri, farklı ortamlarda ve farklı su sporlarında yüksek performans göstermenize yardımcıdır.

  • Bizi Takip Et
E-Bülten