TR
New Balance 520 Gri Kadın Koşu Ayakkabısı -W520LP7

New Balance

W520LP7
  • New Balance 520 Gri Kadın Koşu Ayakkabısı -W520LP7

-%35
  • 1,299.00₺
  • 844.40₺

Numara / Beden *

New Balance 520 Gri Kadın Koşu Ayakkabısı-W520LP7 modeli, kadınların doğal ayak yapıları ve anatomileri göz önüne alınarak üretilmiştir. Kullanım sırasında ayaklara sağladığı konfor ile ayaklarınızın bugüne kadar hiç rahat etmediğini fark edeceksiniz. Koşu antrenmanlarınız sırasında kullanım sağlayabileceğiniz gibi günlük olarak da kullanım sağlanmasına imkan sunan bir tasarıma sahiptir. Özellikle ayak tabanı rahatsızlıklarına sahip kadınların, tedavi süreçlerini hızlandırmak için rahatlıkla tercih edebilecekleri bir modeldir.

  • Ayakkabıların fileli yapısı, ayakkabının kullanımı sırasında ayakların hava almasına imkan sunmaktadır. Bu sayede, ayakların terlemesini ve buna bağlı olarak meydana gelebilen ayak kokusunun önüne geçilmektedir. Aynı zamanda, ayakların ferah ve kuru kalması da bu özellik sayesinde gerçekleştirmektedir.

  • Yüksek taban yapısı aynı zamanda esnek bir tasarıma sahiptir. Böylelikle, ayakların tüm hareketlerine rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir.

  • Özel olarak tasarlanan burun yapısı, ayak parmaklarının ayakkabı içerisinde rahat etmesini sağlarken aynı zamanda, çarpma ve darbelere karşıda korumaktadır.

  • Ayakkabının sahip olduğu alt taban, özel topuk desteklerine sahiptir. Bu özelliği ile koşu sırasında ayakların rahat etmesine imkan sunarken, ağrı hissinin meydana gelmesini de engellemektedir.

  • Ayakkabının iç tabanları, ayak tabanında yer alan basınç noktalarını desteklemektedir. Konforlu bir yapıya sahip olan iç tabanlar, her adımda ayakların rahat etmesine olanak sunmaktadır.

  • Sağlam ve sistematik bağcık sistemi, ayakkabının ayakları tam olarak kavramasını sağlayarak, ayak hareketlerine hızlı bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Kadın koşu ayakkabısı; yıpranma, aşınma ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Özel kumaşı ve alt tabanı ile farklı birçok arazi koşuluna rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Esnek yapısı, kullanımlara bağlı olarak kırılma gibi istenmeyen deformasyon sorunlarının meydana gelmesini de engellemektedir. Uzun yıllar sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanım sağlayabileceğiniz bu modeli, hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. 
İade şartları nelerdir?

-          Satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde iadeni göndermelisin.

-          Ürünün orijinal kutusu ve ambalajı zarar görmemiş, etiketi sökülmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.

-          Daha fazla detaya İade ve Değişim Koşulları   

( https://playsports.com.tr/garanti-ve-iade-kosullari ) linkinden ulaşabilirsin.

İadeyi nasıl yapabilirsin?

-          Hesabım sayfasına gir.

-          Siparişlerim alanına tıkla. Ardından Ürün İade butonuna tıkla.

-          İade etmek istediğin ürün ya da ürünleri seç. Hemen altındaki İade nedeni alanından seçimini yap. İstersen, açıklama kısmına detay yaz.

-          En altta yer alan Gönder butonuna tıklayarak adımları tamamla.

-          Ücretsiz iade etmek istiyorsan, 622862742 no’lu Yurtiçi Kargo iade kodunu kargo teslimatında şubeye bildirilmek üzere not al.

-          İade  edilecek ürünlerle birlikte faturasını ve doldurulmuş iade talep formunu tek bir pakete koyup en yakın Yurtiçi kargo şubesine götür ya da adresinden kuryeye teslim et.

        Adresinden teslimat yapmak için Yurtiçi Kargo'nun 444 99 99 numaralı telefonunu 09.00-11:00 saat aralığında arayarak kurye talep edebilirsin ya da aşağıdaki linke tıklayarak Yurtiçi Kargo-Kurye çağır formunu doldurup talep oluşturabilirsin.

        Bu hizmet kargo firmasının yoğunluğuna bağlı değişkenlik gösterebilir. 

        https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/kurye-cagir

Değişim :

- Kişiye özel üretim olmayan ve kullanılmayan ürünün rengi ya da bedeninde değişim talep edebilirsin.

Peki değişim nasıl yapılır?

-          İade alanında yazılı adımlar burada da geçerlidir. Aynı şekilde tamamla. 

-          Yapacağın tek farklı işlem, İade nedeni açıklama kısmında Değişim’i seçmek ve iade edeceğin ürünün yerine almak istediğin ürünün bedenini, rengini Açıklama alanına yazmak.

-          Ürünle birlikte yollanan İade formunu doldur. Almak istediğin ürünün beden ve renk detaylarını burada da belirt. Ürünü, iade formu, fatura ve iade kodu ile Yurtiçi Kargo’ya teslim et.

-          Olur da istediğin ürün kalmazsa para iadesi yapılarak iade prosedürleri uygulanır.

 

Not : İade işlemini  Playsports Tekstil A.Ş. olarak belirtip

İade adresi: Akse Mah. 550.Sk. Ç-6 Depo Zemin Kat 41420 Çayırova-KOCAELİ  yazabilirsin. 


Henüz yorum yazan olmadı. İlk siz olmak ister misiniz?

Yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir !
  • Bizi Takip Et
E-Bülten