New Balance Gri Unisex Omuz Çantası  -NBBP230-MOP
New Balance Gri Unisex Omuz Çantası  -NBBP230-MOP

New Balance Gri Unisex Omuz Çantası -NBBP230-MOP

399.00₺

Stokta Yok


New Balance Gri Unisex Omuz Çantası -NBBP230-MOP, spor salonlarına giderken kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz bir genişliğe sahiptir. Tüm spor ekipmanlarınızı rahatlıkla yerleştirerek yanınızda taşıyabilirsiniz. Dilerseniz seyahatleriniz içinde kullanım sağlayabilirsiniz. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip çanta, spor bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra oldukça şıktır. Yumuşak dokusu ve fermuarlı bölmeleri ile konforlu bir kullanım sağlamanıza imkan sunmaktadır. Çantanın sahip olduğu model, kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Spor ve seyahatlerinizde kullanım sağlayabileceğiniz gibi dilerseniz günlük olarak da kullanım sağlayabilirsiniz.

  • Çantanın iç kısmında, özel olarak ayakkabı koyabileceğiniz bir bölme yer almaktadır.

  • Çantanın içerisinde yer alan fermuarlı bölüme kıyafetlerinizi ya da farklı kişiler eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirmeniz için başka bir göz daha yer almaktadır.

  • Çantanın arka kısmında, erişim kolaylığı sağlayan bir bölme daha yer almaktadır. Çantanın geniş saklama alanı ile kullanıcılara oldukça fazla bir kullanım alanı sağlamaktadır.

  • Elde taşımanıza yarayan kulplarının yanı sıra, çapraz olarak takarak kullanım sağlayabilmenize imkan sunan askısı bulunmaktadır. Askı takılıp çıkartılabilen özelliğe sahip olup, elde taşımalar sırasında yer kaplamaması adına çıkartabilirsiniz.

  • Çantanın dayanıklı kumaş yapısı, tüm eşyalarınızı taşıyabilecek özelliğe sahiptir.

Unisex omuz çantası ile eşyalarınızı yanınızda taşımanız olukça kolay olacaktır. Askıların kullanımı, elinizi ve omuz kısmınızı acıtmaz. Sağlam dikiş yapısı ve özel kumaş tasarımı ile oldukça uzun ömürlü bir kullanım deneyimine sahip olmanıza imkan sağlar. Tüm kıyafetleriniz ile uyumlu bir şekilde kullanmanıza imkan sağlayan, sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Leke tutmayan kumaş özelliği aynı zamanda, kolaylıkla temizlenebilir özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile kullanıcılara temizleme konusunda da oldukça pratiklik sağlamaktadır. Kendiniz ve sevdiğiniz kişiler için kolaylıkla temin ederek, kullanım sağlamaya başlayabilirsiniz.


900 TL üzeri kargo ücretsiz

Ücretsiz Teslimat Fırsatı

%100 orjinal ürün garantisi

Lisanslı Orjinal Ürünler ve Koleksiyonlar

3d güvenli alışveriş

Kredi/Banka Kartıyla Güvenli Alışveriş İmaknı

kolay ve hızlı iade

30 Gün İade Süresi

Playsports ile İletişime Geç