Nike Erkek Çanta Modelleri

Toplam Ürün:0

Nike Erkek Çanta Modelleri ve Çeşitleri

Çantalar kadın, erkek her yaştan insan için kullanışlı aksesuarlardır. Nike erkek çanta modelleri ve çeşitleri gün içinde ve seyahatlerde eşyalarını rahatça taşımanı sağlar. Farklı boyutlardaki seçeneklerden ihtiyacın olanı seç ve istediğin eşyalarını yanında taşı.

Bel Çantaları

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen bel çantaları elleri serbest bırakan yapıya sahiptir. Küçük olmaları ve rahat taşınmaları sebebiyle çokça tercih edilen bir tasarımdır. Sportif stilini tamamlamak için bu tasarımlar arasından sevdiğin modeli seçebilirsin.

Bel çantalarının askıları ayarlanabilir yapıdadır. Bu şekilde bu modelleri iki türlü kullanabilirsin. Beline ya da omzuna takabileceğin özellikteki tasarımların içinde değerli eşyalarını taşıyabilirsin. Cep telefonu, cüzdan, anahtar gibi kişisel eşyaları taşımak için ideal olan modelleri yürüyüşlerde de kullanabilirsin. Ellerin tamamen serbest olacağı için hareketlerin kısıtlanmaz ve spora odaklanırsın.

Sırt Çantaları

Nike sırt çantaları geniş kullanım alanına sahiptir. Bu modelleri hem günlük hayatta, hem spor salonuna giderken kullanabilirsin. Ayrıca kısa seyahatlerde de işine yarar.

Spor salonuna giderken çok fazla eşya götürmüyorsan bu modellerin iç hacmi senin için yeterlidir. İçlerinde temiz giysiler, havlu, çorap, suluk ve spor ayakkabıların için yeteri kadar yer vardır. Spor giysilerine uyan renklerden tercih ederek sportif görünümünü tamamlayabilirsin.

Sırt çantaları genellikle birden fazla bölmeye sahiptir. Her bölmeye farklı eşyalar koyabilirsin. İç kısımda yer alan cepler küçük boyuttaki eşyalar için tasarlanır. Fermuar koruması eklenen bölmelere anahtar, bozuk para gibi minik parçalar koyabilirsin. Bazı modellerin yan taraflarında suluk ya da şişe koymak için file cepler mevcuttur. Bu cepler özellikle spor salonuna giderken işine yarar. İçine su şişeni yerleştirebilirsin.

Su geçirmez modeller açık havada değerli elektronik eşyaların için üstün koruma sağlar. Bu modellerin birçoğunda ekstra güçlendirilmiş katmanlar yer alır. Farklı yönlerden gelebilecek darbelere karşı koruma sağlayan bu katmanlar özellikle bilgisayar muhafaza etmek için idealdir.

Genellikle bu kullanışlı modellerin askılarına yastıklama özelliği eklenir. Omuzlarına yük bindiğinde baskıyı daha az hissetmeni sağlayan bu özellik sayesinde eşyalarını daha rahat taşırsın.

Spor Çantaları

Nike’ın geniş iç hacimli spor çantaları konforlu bir antrenman deneyimi sunar. Birden fazla bölme içeren modellerde eşyalarını kolaylıkla taşırsın. Spor ayakkabılarını, yedek giysilerini ve kozmetik ürünlerini ayrı ayrı yerleştirebilirsin. Birçok modelde nemli giysiler için hava alan file bölmeler mevcuttur.

Spor çantaları hem fitness salonları hem de yoga ve pilates stüdyoları için idealdir. Geniş yapıları sayesinde daha birçok antrenman türünde de kullanılabilirler. Örneğin yüzme sporuyla ilgileniyorsan yüzme antrenmanlarında kullandığın ekipmanı rahatlıkla taşıyabilirsin.

Bu fonksiyonel modeller spor seanslarının dışında seyahatlerde de işine yarar. Kısa tatillerde ihtiyacın olan tüm eşyalarını geniş bir modele yerleştirebilirsin.

Torba Çantalar

Plaja giderken ya da kısa antrenmanlar için tercih edebileceğin modellerden biri torba çantalardır. Oldukça kullanışlı olan torba modellerin içinde pek çok eşyanı taşıyabilirsin. Günlük hayatta da pratik kullanım sunar.

Playsports ile İletişime Geç