Nike Kadın Çanta Modelleri

Toplam Ürün:0

Nike Kadın Çanta Modelleri ve Çeşitleri

Çantalar, kadınların vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Tüm tarzlara uygun çanta modelleri mevcuttur. Sportif tarzlar için Nike kadın çanta modelleri ve çeşitlerini inceleyebilirsin. Bu çekici modeller sana spor yaparken, spor salonuna giderken ya da günlük hayatta rahatlık sunar.

Bel Çantaları

Bel çantaları günümüzde oldukça popülerdir. Kullanımlarının kolay olması, içine birçok eşya koyabilmek ve kullanırken ellerin serbest olması modeli cazip kılar. Ek olarak kendine has stili olan bir tasarımdır.

Ayarlanabilir askıları sayesinde farklı şekillerde takabilirsin. Belinde ya da omzunda taşıyabileceğin bel çantana değerli eşyalarını güvenle koyabilirsin.

Ellerin kullanımını kısıtlamadıkları için bu tasarımlar spor yaparken ideal kullanım sağlar.  Yürüyüşlerde, açık hava antrenmanlarında ya da fitness salonunda eşyalarını yanından ayırmana gerek olmaz. Benzer kolaylık günlük hayatta da vardır. Alışverişte ya da şehir turlarında ellerini özgür bırakan modelleri kullanabilirsin.

Sırt Çantaları

Genellikle birden fazla bölmeye sahip, oldukça kullanışlı modellerdir. Nike sırt çantalarının kullanım alanı çok geniştir. Günlük hayatta çok farklı yerlerde bu modellerin konforundan yararlanabilirsin.

Eğer öğrenciysen ders kitaplarını taşımak için daha iyi bir seçenek yoktur. Bunun yanında bilgisayar ya da tablet gibi elektronik eşyalarını da sırt çantana koyabilirsin. Ancak bunu yapmadan önce elindeki modelin özelliklerini bilmende fayda var. Elektronik ürünleri güvenle taşıman için güçlendirilmiş bir iç katman ideal olur. Ayrıca ürünün su geçirmez yapıda olması da yağmurlu günlerde işine yarar.

İçi doluyken omuzlara baskı yapmaması için askılara yastıklama özelliği eklenir. Bu detayı birçok modelde görebilirsin. Böylece eşyalarını daha rahat taşırsın. Sırt çantalarını kısa seyahatlerde ya da spor salonuna giderken de kullanabilirsin.

Spor Çantaları

Geniş iç hacimleriyle spor çantaları pek çok eşyanı alır. Fitness salonuna ya da yüzme antrenmanına giderken bu modelleri kullanabilirsin. İçinde ve dış yüzeyinde birden fazla fermuarlı bölme yer alabilir. Bu bölmeler farklı amaçlar içindir.

Fermuarlı küçük iç ceplerde kıymetli eşyalarını taşıyabilirsin. Daha geniş ve genellikle file olan ceplere nemli giysilerini koyabilirsin. Bazı modellerde ayakkabılar için ayrı bir bölme yer alır. Ayakkabılarını giysilerinle temas ettirmeden bağımsız bir şekilde taşımanı sağlayan bu bölmeler büyük kolaylık ve hijyen sağlar.

Yedek giysilerini, havlunu, raket, palet, gözlük gibi çeşitli spor malzemelerini spor çantanda rahatça taşıyabilirsin. Eğer farklı boyutlarda iç bölmelerin sayısı fazlaysa kozmetik ürünlerini de ayrı ayrı koyabilirsin.

Spor yapmayı sevenler ve profesyonel sporcular için tasarlanan bu modeller oldukça fonksiyoneldir. Geniş iç hacimlerini spor salonları haricinde kullanman mümkündür. Kısa seyahatlerde tüm eşyalarını, daha uzun tatillerde ise eşyalarının bir kısmını bu modellerde taşıyabilirsin.

Torba Çantalar

Bu minik ve işlevsel aksesuarlar günün her saatinde işine yarar. Günlük hayatta birçok eşyanı yanında taşıyabilirsin. Torba modelleri plajda ya da spor salonunda da kullanabilirsin.

Playsports ile İletişime Geç