TR

Kaleci Forma

Kaleci Forma

Kaleci forma modelleri ile maç günlerinde sahada daha rahat hareket edebilir ve takımınıza katkı sağlayabilirsiniz. Kaleci formalarını ister profesyonel maçlarınızda, ister amatör maçlarınızda, isterseniz de günlük hayatınızda tercih edebilirsiniz. Kalecilerin hareket özgürlüğü ve konforları düşünülerek tasarlanan kaleci forması modelleri ile maç gününde daha yüksek performans gösterebilirsiniz. Vücudunuzu saran kaleci formaları, kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar. Farklı renk ve modellere sahip olan kaleci forma tasarımları ile sahada performansınız kadar tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Kolay kullanabileceğiniz ve yıkayabileceğiniz işlevsel kaleci forma modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Maç ruhunu en iyi şekilde yansıtmanıza ve takım oyunu olan futbolda takımınızı öne çıkartmanıza yardımcı kaleci formaları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Farklı markaların kaleci forması tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Kaleci Forma Modelleri Nelerdir?

Hakemden ve diğer oyunculardan daha kolay ayırt edilebilmeniz adına, kaleci forması modelleri diğer formalara göre daha farklıdır. Uzaktan rahatlıkla fark edilmenizi sağlayan modellerdedir. Farklı renk ve model yelpazesindeki kaleci formaları arasından tarzınıza en uygun seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Yazlık ve kışlık kumaşlardan tasarlanmış olan kaleci formaları arasından tercihinizi mevsime göre yapabilirsiniz. Futbol oyununun kilit oyuncuları olan kalecilere özel tasarlanmış modelleri inceleyebilirsiniz. Maç gününde veya zorlu antrenmanlarınızda kaleci forma modelleriyle şık bir görüntü sergileyebilir ve kale içerisinde daha rahat hareket edebilirsiniz. Vücudunuzu saran likralı kumaşlardan tasarlanan kaleci formaları ile sahada hareket özgürlüğünü elde edebilirsiniz.

Kaleci Forma Çeşitleri Nelerdir?

Zevkinize, tarzınıza ve maçınızın ciddiyetine göre kaleci forması renkleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Diğer oyunculardan daha kolay ayırt edilebilmenizi sağlayan kaleci forması renkleri ile takım arkadaşlarınızın da sizi daha kolay fark etmelerini sağlayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz mevsime ve maçlarınızın yapıldığı bölgenin hava şartlarına göre kaleci forma modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kaleciler diğer futbolculara göre daha az hareket ettikleri için vücut ısınızı dengelemek amacıyla kış mevsiminde boyunlu kazağa benzeyen formaları seçebilirsiniz. Maçı sizin için hem daha keyifli hem de daha güvenli hale getirecek kombini kaleci formaları ile oluşturabilirsiniz. Kaleci forma çeşitleri ile daha aktif ve esnek şekilde hareket edebilirsiniz.

Kaleci Forma Özellikleri Nelerdir?

Dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan yapılan kaleci forma takımı ile daha başarılı bir maç ortaya koyabilirsiniz. Renk solması ya da deformasyon problemleri yaşamadan kaleci formalarını kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kaleci formalarınızı canlılığını ve parlaklığını kaybetmeden kullanabilirsiniz. Formanın kolay aşınabilecek bölgelerinde ek silikon kumaşların olduğunu ve bu nedenle dayanıklılıklarının yüksek olduğunu görebilirsiniz. Kaleci formaları diğer formalar gibi nefes alabilen kumaşlardan yapıldıkları için terleme sonrası nem ve ıslaklık hissi oldukça azdır. Hareket özgürlüğünün yanı sıra maç esnasında size maksimum konfor sağlayan formalardır. İster profesyonel maçlarınızda isterseniz amatör maçlarda kaleci formaları kullanabilirsiniz. Kaleci forması hafif kumaş yapısı nedeni ile üzerinizde ağırlık yapmaz ve maç esnasında sizi rahatsız etmez.

Kaleci Forma Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kaleci forma renkleri kadar mevsime göre forma seçimi de önemlidir. Kış mevsimlerinde uzun kollu kaleci forma modelleri ağırlıklı olarak tercih edilirken yaz mevsimlerinde kısa kollu olanlar seçilir. Maç gününde kaleci olarak göreviniz kaleyi korumak olduğu için dizlik ve dirseklik gibi aksesuarları da yanınızda bulundurmanız gereklidir. Farklı renk seçeneklerine sahip kaleci formaları arasından istediğiniz rengi seçebilir ve dizliklerinizi de formanıza uydurabilirsiniz. Amatör oyunlarınız için kaleci forması seçerken geniş renk skalası içerisinden kararınızı verebilirsiniz. Profesyonel oyunlarınızda ise izin verilen renklerdeki kaleci forma modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

  • Bizi Takip Et
E-Bülten