0
TR
CAMPUS
0

Pro İçlik

Bu kategoride ürün bulunamadı !

Pro İçlik

Pro içlik modelleri ile kışın çetin soğuklarında bile maçlarınızı en iyi performansınızla oynamaya devam edebilirsiniz. Vücudunuzu tamamen saran modeller olmaları sebebi ile maçlarınızda hareket özgürlüğünüz kısıtlanmaz. Kaliteli markaların pro içlik modellerini tercih ederek uzun yıllar boyunca kış aylarını sizin için verimli hale getirebilirsiniz. Kadın ve erkek pro içlik modelleri arasından istediğiniz rengi seçebilirsiniz. İşlevsel ve kullanışlı bir ürün olan pro içlik ile sportif aktivitelerinize daha fazla odaklanabilir ve daha enerjik hissedebilirsiniz. Maç günlerinde hava şartlarını ya da üşüyüp üşümeyeceğinizi düşünmek zorunda kalmadan sahada kendinizi göstermeye devam edebilirsiniz. Pro içlik modelleri ile dinamik takım oyunlarında vücudunuzda kuruluk ve ferahlık hissi varken sahada daha keyifli şekilde oynamaya devam edersiniz.

Pro İçlik Özellikleri Nelerdir?

Kumaşından kesimine kadar farklı özellikleri bulunan pro termal içlik modelleri, formalarınızın altına giyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Maç gününde havaların soğuk olması ya da sadece antrenman yapacak olmanız halinde, pro içlikleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller vücut sıcaklığınızı dengede tutar. Üşüme hissine odaklanmak zorunda kalmadan maç günü en iyi performansınızı gösterebilirsiniz. Hafif kumaşlardan üretilmiş ürünler oldukları için maç esnasında formanızın altında kalabalık hissi yaratmazlar. Ayrıca tasarlanırken en çok terleyen stratejik noktaları belirlenmiş ürünlerdir. Bu nedenle antrenman sonrasında en fazla terlemenin olduğu bölgeler bile kısa süre içerisinde kurur ve sizi rahatsız etmez. Maç süresince çok hareketli olsanız bile içlikler konfor hissi verirler.

Pro İçlik Modelleri Nelerdir?

Uzun ve kısa kollu olarak tasarlanan üst pro içlik modelleri, geniş renk skalası ile size sunulur. Yaka olarak da bisiklet ve V yaka gibi çok sayıda modeli bulunan üst içlikleri istediğiniz renk kombinasyonu ile kullanabilirsiniz. Profesyonel ya da amatör sporcu olmanız fark etmeksizin geniş model seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Alt pro içlik modelleri de sıcaklık hassasiyeti baz alınarak tasarlanmıştır. Tayt şeklinde tasarlanan bu modeller likralı, elastan, poliamit ve polyester kumaşlar ile üretilerek size rahatlık sunarlar. Vücudu saran bu ürünlerin hem uzun hem de kısa olarak tasarlanmış modelleri vardır.

Pro İçlik Çeşitleri Nelerdir?

Beden ölçülerinize uyumlu pro içlik çeşitleri ile maç esnasında maç odaklı şekilde performans gösterebilirsiniz. Hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan ve sizi rahatsız etmeyen bu modeller, cildinizi de tahriş etmezler. Terleme ve sıcaklık düzeyini dengeleyerek size aradığınız konforu sunarlar. Nefes alabilen kumaşa sahip bu ürünler ile maç süresince konforu hissetmenizi sağlar. Dokusu yumuşak olduğu için sürtünme sebebiyle tahriş gibi durumlar yaşamazsınız. Kış aylarının sert geçtiği bir yerde yaşıyorsanız, pro içlikler sayesinde hava şartları hiçbir zaman sizin için engel teşkil etmez. Pro içlikler ile hava şartları ne olursa olsun antrenmanlarınızı aksatmadan spor aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Çoğunlukla renkli tasarımlara sahip olan pro içliklerin düz ve sade tasarımlarını da bulabilirsiniz.

Pro İçlik Sporcular İçin Kullanışlı Mıdır?

Sporcu pro içlik modelleri ile havalar soğuk olsa bile antrenmanlarınıza devam edebilir ve kendinizi spor branşınızda geliştirebilirsiniz. Kas yapınıza destek veren, vücudunuzu saran ve sizi terletmeyen pro içlikler oldukça kullanışlıdır. Kaliteli spor ürünleri üretimi yapan markaların pro içlik modellerini inceleyebilirsiniz. Forma içerisine giyildiği için içlikler hareket esnekliğine engel gibi düşünülse de tam aksine size hareket özgürlüğü sağlarlar. Sporcuların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış ürünlerdir. Spor aktivitelerini daha verimli şekilde gerçekleştirmeniz için şartları size uygun hale getirir. Bu sayede antrenmanlarda ya da maç günlerinde sadece sportif aktivitelerinize odaklanırsınız.

  • Bizi Takip Et
E-Bülten
Whatsapp Destek Hattı x İletişime Geçmek Için Hemen Tıklayınız. Hafta İçi 09:00 - 18:00 Tıklayınız