Nike Erkek Eşofman ve Pantolon Modelleri

Toplam Ürün:6

Nike Erkek Eşofman ve Pantolon Modelleri

Spor giyim tarzı günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. Gün boyu rahat olmanı sağlayan rahat giysiler hem spor yaparken hem de günlük yaşamında konfor sunar. Nike erkek eşofman ve pantolon modelleri arasından seçim yaparak sportif stilini öne çıkarabilirsin. Beğendiğin modelleri spor ayakkabılarına eşleştirerek tarzını tamamla.

Nike Erkek Eşofman ve Pantolonların Özellikleri

Nike, spor giyim dünyasına yön veren öncü bir markadır. Markanın dünya çapında üne sahip olmasını sağlayan ise ürünlerini sürekli geliştirmesi ve yenilemesidir. Her sezon farklı tasarımlarla karşımıza çıkan tasarımlar kullanıcıların isteklerine göre şekillendirilir. Çoğu zaman bunun için profesyonel atletlerle çalışan Nike, rahatlık ve performansa fazlasıyla önem verir.

Eşofmanlar ve spor pantolonlar esnek yapılarıyla sana aradığın konforu sağlar. Açık hava antrenmanlarında bu modelleri giyebilirsin. Hafif, nefes alan ve destekleyici yapıları sayesinde vücudunu sıkmadan sarar.

File Paneller

Nike, eşofmanlarında ve pantolonlarında genellikle performans kumaşlarını kullanır. Bu kumaşlar esnek, dayanıklı, kolay kırışmayan özelliktedir. Çabuk kuruyan ve nefes alan kumaşlardan yapılan giysiler antrenmanlarında aradığın rahatlığı sunar.

Performans ürünlerinde kullanılan bu özel kumaşlar kimi zaman file panellerle desteklenir. Genellikle diz bölümüne ya da bileklere eklenen parçalar giysinin daha iyi hava almasını sağlar. Hareket halindeyken daha az terlersin. Cildin daha iyi nefes alır. Böylece daha konforlu olursun.

Elastik Bel Bandı

Eşofmanlarda ve pantolonlarda rahatlığı arttıran bir başka detay ürünlerin bel tasarımıdır. Elastik bel bandı eklenen modeller seni sıkmaz. Hareketlerinin daha özgür olmasını sağlar. Spor yaparken yalnızca antrenmanınaa odaklanırsın. Giysilerin üzerine kusursuz şekilde oturur ve dikkatin dağılmaz.

Kombinasyon Önerileri

Nike erkek eşofman ve pantolon modelleri geniş kullanım alanına sahiptir. Son derece rahat ve bir o kadar şık olan bu giysileri farklı şekillerde kullanabilirsin.

Swoosh detayıyla daha havalı hale gelen modeller spor salonlarında çarpıcı stillere eşlik eder. Koyu renkleri kontrast tonlarla birleştirerek dinamik bir tarz yakalayabilirsin. Tam tersi, benzer renkleri kombinleyerek sade ve çekici bir stil yaratabilirsin. Bu kombinler hem fitness salonlarında hem de açık havada spor yaparken idealdir. Kullandığın diğer spor aksesuarlarla stilini renklendirebilirsin. Fitness eldivenleri ya da saç bantları fonksiyonel tamamlayıcılardır.

Gün içinde spor harici aktivitelerde rahat giyinmeyi seviyorsan sportif stilini yansıtan kombinler yaratman basittir. Mevsime göre değişik giysi grupları kullanarak farklı eşleştirmeler yapabilirsin. Yaz mevsiminde günlük spor ayakkabıların ve atletlerinle renkli görünümler yaratabilirsin.

Kışın outdoor ayakkabıların ya da botlarınla kombinleri yenileyerek eğlenceli ve rahat eşleştirmeler hazırlayabilirsin. Spor ceketler, sweatshirtler ve yeleklerle harika kış stilleri ortaya çıkabilir. Bu stilleri renkli şapkalar, eldivenler ve berelerle tamamlayabilirsin.   

Playsports ile İletişime Geç