Nike Erkek Kapüşonlu Modelleri

Toplam Ürün:0

Erkek Kapüşonlu Modelleri ve Çeşitleri

Dünyanın en büyük spor giyim markaları arasında yer alan Nike’ın spor giyim koleksiyonu oldukça renklidir. Sokak stillerinin öne çıkan parçalarını bu renkli koleksiyonda bulabilirsin. Erkek kapüşonlu modelleri ve çeşitleri arasından tarzını yansıtanları seç kendi özgün stilini yarat.  

Dört Mevsim Konfor Sunan Modeller

Spor giyim modası artık tüm dünyaya hakim. Yalnızca spor yaparken değil günlük yaşamda da spor giyim ürünleri tercih ediliyor. Bu nedenle bu akıma uyan birçok farklı tasarım bulabilirsin. Nike’ ın tasarımları arasından zevkine uygun olan modelleri dolabındaki diğer giysilerle eşleştirebilirsin.

Dört mevsim kullanabileceğin kapüşonlu sweatshirtleri serin yaz günlerinde ceket olarak giyebilirsin. Bahar mevsiminde de ideal koruma sağlayan bu giysileri tercih edebilirsin. Kışın ise montlarının içine giyerek soğuktan etkilenmeden dışarıda gezebilirsin.

Spor Yaparken ve Spordan Sonra

Nike, spor giyim ürünlerinin performans odaklı olanlarını özel kumaşlardan üretir. Bu kumaşlar dayanıklı, esnek, hafif ve nefes alan yapıdadır. Çabuk kuruma özelliğine sahip oldukları için farklı spor dalları için idealdir. Performans kumaşlarından yapılan spor sweatshirtleri açık hava antrenmanlarında giyebilirsin.

Eğer çok çabuk ısınıyorsan ve hemen terliyorsan antrenman sırasında ince giyinmelisin. Dış mekanda yaptığın antrenmanlarda spor atletler ya da tişörtler giyebilirsin. Ancak antrenmanın sona erdiğinde vücut ısını korumak için kapüşonlu bir model kullanabilirsin. Bu şekilde terli vücudun rüzgara ya da soğuğa maruz kalmaz. Hasta olma riskini önlemiş olursun.

Havalı Sportif Stiller Yaratmak İçin

Göz alıcı sokak stilleri oluşturmak için kapüşonlu modellerden yararlanabilirsin. Rahat giyim modasıyla birlikte artan çeşitlilik farklı spor stiller oluşturmanı kolaylaştırır. Dolabındaki giysilerle uyumlu parçalar seçerek kombinlerini çoğaltabilirsin.

Sıcak yaz günlerinde şortların konforuna kimse hayır demez. Şortlarını renkli sneakerlarınla ya da spor terliklerinle eşleştirebilirsin. Üzerine sevdiğin bir tişörtünü giydikten sonra stilinle uyumlu renklerden seçtiğin kapüşonlu bir model görünümünü tamamlar.

Bahar aylarında benzer kombinleri eşofman altlarınla, jeanlerinle ya da spor pantolonlarınla yapabilirsin. Spor ayakkabılarınla tamamladığın stilini spor yeleklerle ve şapkalarla renklendir. Şapka üzerine kapüşon takmak özellikle gençler arasında yaygın bir kullanımdır. Havalı bir görünüm sağlayan bu stili kendi giysilerinle yaratıp özgün stilini oluşturabilirsin.

Kış mevsiminde montlarının içine giyeceğin modeller ideal koruma sağlar. Şapkalarla yaratılan stili berelerle de yapabilirsin. Birçok farklı kombin deneyerek tarzını öne çıkar.

Tasarım Detayları

Nike, spor giyim ürünlerinde farklı kumaşlar kullanır. Eğer bir ürün özel bir spor dalı için tasarlanmışsa o ürün performans kumaşından üretilir. Performans kumaşları yüksek dayanıklılığa sahiptir, kolay kurur ve hafiftir.

Günlük kullanım için tasarlanan giysiler ağırlıklı olarak pamuklu kumaşlardan yapılır. Gün boyu konfor sağlayan bu modellerin tasarımında polar kumaşlara da yer verilir.

Fermuar, kapüşonlu üstlerde sıkça karşına çıkar. Fermuarlı modellerin iki türü vardır. Tam boy fermuarlı modelleri ceket olarak giyebilirsin. Yarım boy fermuarlı olanlar ise daha çok sweatshirt olarak kullanılır.

Bizimle İletişime Geç