Nike Erkek Sweatshirt Modelleri

Toplam Ürün:1

Nike Erkek Sweatshirt Modelleri ve Çeşitleri

Rahat giyim modası günümüzde kadın erkek her yaştan insanın takip ettiği bir akımdır. Sokak stilinle öne çıkmak için dolabında belli parçalara yer vermelisin. Nike erkek sweatshirt modelleri ve çeşitleri bu parçalar arasındadır. Dolabındaki giysilerle uyum içinde olan modellerden seç ve özgün stilini hazırlamaya başla.

Mevsimi Olmayan Sportif Tarzlar

Spor ayakkabılar ve spor giyim ürünleri eskiden yalnızca spor yaparken giyilirdi. Bugün ise yılın tamamında ve günün her saatinde konfor sunan bir şıklık için kullanılıyor.

Nike erkek sweatshirt modellerini rahat tarzlar için farklı eşleştirmelerde kullanabilirsin. Bu zamansız giysiyi kullanmak için özel bir mevsim yoktur. Her sezon giysilerine eşlik eder.

Sıcak yaz günlerinde dışarı çıkarken yalnızca bir şort ve tişört yeterlidir. Ancak akşam serinliğinde üşüyebilirsin. Üzerindeki giysilerle uyumlu bir sweeatshirt ilerleyen saatlerde sana ihtiyacın olan konforu sağlar. Yanına aldığın model fermuarlı bir tasarımsa ceket gibi de kullanabilirsin.

Bahar mevsimleri yaza göre daha serin geçer. Güneşli havalarda tişörtler tek başlarına yeterli olabilir. Ancak açık havada otururken gölgede bir yerde sweatshirt konforu işine yarar. Bazı serin havalarda üzerine spor bir yelek ya da ince bir mont giymen gerekebilir.

Soğuk kış günlerinde kalın bir mont kullanıyorsan içine ince bir model giyebilirsin. Eğer ince bir montun varsa daha kalın bir sweatshirt tercihi ideal koruma sağlar. Kış stillerini bereler veya şapkalarla renklendirebilirsin. Spor ayakkabılar, botlar ve outdoor modeller görünümünü tamamlamak için kullanabileceğin alternatiflerdir.

Spor Yaparken

Spor yapmak için seçebileceğin birçok alan mevcut. Eğer bir fitness salonunda antrenman yapıyorsan ince giysiler tercih edersin. Ancak spor seansın sona erdiğinde üzerine daha kalın bir giysi giymen gerekir. Fermuarlı ya da kapüşonlu modelleri tercih edebilirsin.

Spor yapmak için açık havayı tercih ediyorsan her mevsim farklı giysiler kullanmalısın. Yaz aylarında kalın giysilere ihtiyacın yoktur. Ancak sabah serinliğinde terlediğinde kendini korumak için ince bir ceket fena olmaz. İnce ceket gibi kullanabileceğin Nike sweatshirt modellerine de bakabilirsin. Sonbaharda ve kışın açık havada Nike’ın performans serisinde yer alan sweatshirtlerden biri konforlu olmanı sağlar.

Tasarım Detayları

Dünyanın en büyük spor giyim markalarından biri olan Nike, koleksiyonlarını iki ayrı stilde hazırlar. Performans odaklı olan seriler ve günlük kullanım için hazırlanan seriler farklı kumaşlardan üretilir.

Performans odaklı modellerde kullanılan üstün kumaşlar hareketlerini özgür bırakan niteliktedir. Bu kumaşlardan yapılan modeller terletmez, nefes alır, hafiftir ve çabuk kurur. Bu serideki modelleri tüm spor aktivitelerinde kullanabilirsin.

Günlük kullanım için tasarlanan modeller ise gün içinde konfor sunar. Genellikle pamuklu kumaşlardan yapılan modelleri her zaman giyebilirsin.

Nike erkek sweeatshirt modellerinde kapüşon ve fermuar gibi tasarım detayları yer alabilir. Düz modelleri seviyorsan sade tasarımlardan seçim yapabilirsin

Playsports ile İletişime Geç