Nike Kadın Eşofman - Pantolon Modelleri

Toplam Ürün:3

Nike Kadın Eşofman – Pantolon Modelleri ve Çeşitleri

Spor giyim akımı tüm dünyada takip ediliyor. Sportif tarzların öne çıkan giysileri arasında yer alan eşofman altları hiç olmadıkları kadar popüler. Nike kadın eşofman – pantolon modelleri ve çeşitleri kendi tarzını yaratman için seni bekliyor. Farklı kombin seçenekleri için dolabındaki giysilerle en çok uyan modeller arasından seçim yapabilirsin.

Havalı Tarzlar

Eşofman altlarını rengarenk tişörtler ve spor ayakkabılarla eşleştirerek havalı tarzlar yaratabilirsin. Senenin her döneminde giyebileceğin bu kullanışlı modeller çok moda. Görünümünü renkli aksesuarlarla tamamlayıp stilini öne çıkarabilirsin.

Yaz aylarında şortlar ve etekler favori giysilerdir. Ancak serin yaz geceleri ve sahil yürüyüşleri için eşofman altlarının konforunu kullanabilirsin. Bu giysiler hem serin havalarda rahat etmeni hem de tarzını öne çıkarmanı sağlar.

Bahar mevsiminde güneşli havalarda eşofman altlarını crop üstlerle ve atletlerle eşleştirebilirsin. Üzerine bir kot ceket ya da ince bir yelek alabilirsin. Sokak şıklığı için kullanabileceğin birçok stil var.

Kış stilleri için kalın kazaklar ve sweatshirtler ideal parçalardır. Eşofman altlarını bu giysilerle kombinleyebilirsin. Bereler ve atkılar kış stillerinin renkli aksesuarlarıdır. Bu aksesuarlar hareketli ve eğlenceli bir görünüm sağlarken seni soğuktan da korur. Montların, spor ayakkabıların ve de botlarınla uyumlu renkler seçerek göz alıcı kış stilleri yakalayabilirsin.

Spor Yaparken Konfor Sağlayan Tasarımlar

Nike, koleksiyonunda yer alan ürünleri rahatlık odaklı tasarlar. Giysilerin tamamı gün boyu konfor sağlayan niteliktedir. Performans serisinde yer alan ürünler ise spor yaparken kullanılmak üzere tasarlanan giysilerdir.

Nike eşofman altlarının performans serisinde yer alan modellerini her spor dalında kullanabilirsin. Bu giysiler birçok egzersiz türünde ve spor dalında ideal konfor sunar. Bacaklarını sıkmadan sarar ve hareketlerinin özgür olmasını sağlar.

Fitness Salonlarında

Kapalı mekanda antrenman yaparken ince giysiler giymen yeterlidir. Eşofman altlarını spor atletlerle ve tişörtlerle eşleştirebilirsin. Esnek yapıları sayesinde tüm egzersizleri rahat bir şekilde tamamlarsın.

Salon antrenmanları farklı yoğunlukta olur. Kondisyon bisikleti ve yürüyüş bandı gibi aletlerde sık vakit geçiriyorsan eşofman altları ideal seçimdir. Daha yoğun aktiviteler için ince kumaşlı olanları tercih edebilirsin. Bu modeller hafif ve nefes alan yapıdadır. Ne kadar yoğun bir antrenman yaparsan yap teri hemen teninden uzaklaştırır. Hızlıca kurur ve antrenman kalitenin bozulmasını önler.

Sabah Yürüyüşlerinde

Açık hava sporlarında farklı iklim koşullarına denk gelebilirsin. Yılın farklı zamanlarında değişik giysiler kullanman gerekir. Eşofman altları dört mevsim tercih edebileceğin parçalardır. Üstüne atletler, sweatshirtler, spor ceketler giyebilirsin. Her mevsim farklı seçeneklerin vardır. Yazın sabah yürüyüşlerinde spor tişörtler yeterlidir. Kışın kapüşponlu sweatshirtler ya da spor ceketler, baharda ise uzun kollu tişörtler kullanabilirsin.

Playsports ile İletişime Geç