Nike Kadın Kapüşonlu Modelleri

Toplam Ürün:1

Nike Kadın Kapüşonlu Modelleri ve Çeşitleri

Spor giyim dünyasının önde gelen markalarından Nike, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Konfor sunan giysilerin çekici tasarım detayları vardır. Sokak stilinin önde gelen parçalarından kapüşonlu modeller farklı stiller yaratmanı sağlar. Nike kadın kapüşonlu modelleri ve çeşitleri arasından seni en iyi yansıtanları seç ve stilini öne çıkar.

Havalı Modeller

Son yıllarda popülerliği iyice artan rahat giyim modası sokak stillerini öne çıkarmaya devam ediyor. Beğendiğin kapüşonlu modellerle farklı tarzlar oluşturabilirsin. Dolabındaki giysilere en çok uyan renkleri seç ve seni yansıtan kombinler hazırla.

Fermuarlı üstleri yılın her döneminde kullanabilirsin. Bu kullanışlı modeller yaz akşamlarında, serin bahar günlerinde ve soğuk kış mevsiminde ideal koruma sağlar. Yazın bir ceket gibi kullanabileceğin modelleri baharda yeleklerle giyebilirsin. Kışın ise kalın montların içinde kullanabilirsin. Rüzgarlı havalarda ve soğukta kapüşon koruması işine yarar.

Nike kadın kapüşonlu modelleri havalı görünümler yaratman için gereken özelliklere sahiptir. Yapman gereken tek şey seçtiğin üstü uygun parçalarla eşleştirmek. Sıcak yaz akşamlarında mini etek ve spor ayakkabılarla çekici stiller yakalayabilirsin. Değişik baskılı ve renkli kapüşonlu modelleriyle görünümünü tamamlayabilirsin.

Bahar mevsiminde taytlar ve eşofman altları ile birçok farklı kombin yapılabilir. Renkli spor ayakkabılarına uygun kapüşonlu üstlerden renkli kombinler yaratabilirsin. Sportif tarzını zenginleştirecek aksesuarlar kullanmayı unutma. Spor şapkalar hiç olmadıkları kadar popüler. Beğendiğin renklerle stilini tamamla.

Kışın kalın taytlar ya da spor pantolonlarla kullanacağın kapüşonlu üstleri spor montlarla giyebilirsin. Kış stilini en iyi tamamlayacak olan aksesuarları yanına almayı unutma. Bereler ve atkılar kış soğuğundan korunmanı sağlarken sportif stilini öne çıkarır.

Tasarım Ayrıntıları

Nike, spor giyim ürünlerinde dayanıklılığıyla öne çıkan kumaşlar kullanır. Performans ürünlerinin tamamında yer verdiği bu kumaşlar farklı özelliklere sahiptir. Kolay kolay kırışmayan yapıları ve uzun ömürlü olmaları başlıca özellikleridir.   

Kapüşonlu modellerde farklı tasarım ayrıntıları yer alır. Ayar kordonları bulunan modelleri istediğin şekilde kendine göre ayarlayabilirsin. Ayarlanabilir özellikteki seçeneklerle rüzgarlı havalarda rahat edersin. Bu giysiler spor yaparken ya da açık havada yürüyüş sırasında ideal konfor sunar. Kışın soğuktan korunmana yardımcı olur. Suya dayanıklı alternatiflerle yağmurda saçlarının ıslanmasını önlersin.

Fermuarlı tasarımlarda iki model görmen mümkündür. Bu modellerden biri tam boy fermuarlı yapıdadır. Tam boy fermuara sahip olan modelleri yılın farklı zamanlarında ceket olarak da kullanabilirsin. Fermuarlı kapüşonlu üstler oldukça kullanışlı seçeneklerdir. Yarım boy fermuarlı olan seçenekler ise daha çok özgün stiller yaratmak için kullanabileceğin parçalardır.

Nike’ın kapüşonlu üstlerinde pamuklu kumaşlar, polyester ya da polar karışımlı tasarımlar mevcuttur. Pamuklu olan alternatifler günlük kullanım için idealdir. Serin yaz akşamlarında da bu modelleri kullanabilirsin. Polar olanlar daha çok soğuk günlerde ideal koruma sunar. Spor yaparken performans kumaşlarından tasarlanan modelleri değerlendirebilirsin. 

Playsports ile İletişime Geç