Nike Kadın Mont Modelleri

Toplam Ürün:0

Nike Kadın Mont Modelleri ve Çeşitleri

Dünyanın önde gelen spor giyim markalarından Nike, çekici tasarımlarıyla sokak stillerine yön verir. Rahat giyim akımının popülerliğinin arttığı günlerde stilini Nike kadın mont modelleri ve çeşitleri ile tamamlayabilirsin. Bu kullanışlı giysiler yılın her mevsimi konfor sağlar.

Kış Günlerinde Nike Şıklığı

Nike, rahatlık sunan zarif modellerine şık tasarım ayrıntıları da ekler. Böylece montlar sportif tarzları tamamlarken çekici bir görünüm de sağlar.

Eğer spor giyinmekten hoşlanıyorsan dolabında mutlaka Nike spor montlardan biri yer almalıdır. Bu kullanışlı parçaları birçok farklı kombinde kullanabilirsin.

Spor montlar, soğuk kış günlerinde taytların, çizmelerin ve boğazlı kazaklarınla hazırladığın stilini tamamlar. Daha ılık günlerde bu kombini çizmeler yerine botlar ya da günlük spor ayakkabılarla hazırlayabilirsin. Boğazlı kazak yerine ince sweatshirtler ya da uzun kollu tişörtler tercih edebilirsin.

Kışın açık havada spor yapmaktan zevk alıyorsan uygun spor giysiler seçmelisin. Bunun yanında açık havada fazla terletmeyen bir ceket ya da mont giymen gerekir. Her zaman kullandığın kabanlar ve ceketler yeterince nefes almadıkları için spora uygun değildir. Bu nedenle Nike’ın özel kumaşlarından üretilen modellerden birini tercih etmen ihtiyacın olan konforu sağlar.

Bahar Mevsiminde Aradığın Konfor

Serin bahar günlerinde birkaç kat giysi ya da ince spor ceketler giymen gerekebilir. Nike’ın hafif ve nefes alan tasarımları hem ilkbaharda hem sonbaharda giyilebilir. Kombinlerini hazırlarken bu modellerle tamamlanacak parçalar kullanabilirsin.

Sıcak başlayıp serin devam eden günlerde içine ince bir tişört giymen iyi bir karardır. Terlediğin zaman montunu çıkarırsın ve tek başına tişört yeterli olur. Hava serinlemeye başladığında ise ince montunu giyerek kendini esintiden korursun.

Modellerin Özellikleri

Markanın koleksiyonunda yer alan modellerin büyük bir kısmında özel performans kumaşları kullanılır. Bu kumaşlar dayanıklı ve sağlamdır. Nefes alan yapıları sayesinde terletmezler.

Yağmurlu Havalarda

Satın almayı düşündüğün modeli yağmurlu günlerde giymeyi planlıyorsan kumaşın özelliklerini iyi incelemelisin. Su geçirmez özellikteki modellerden tercih ettiğinde dilediğin konfora sahip olursun. Her modelin su geçirmez yapıda olmadığını bilmelisin. Bu nedenle montunu satın alırken su geçirmez özelliği olan bir model olduğundan emin ol.

Rüzgar Geçirmeyen Modeller

Dış giysilerin farklı özellikleri mevcuttur. Su geçirmez özellikli modellerin haricinde rüzgara karşı dayanıklı alternatifler de tasarlanır. Almak istediğin montta aradığın özellik rüzgara karşı dayanıklılıksa modelin özelliklerini dikkatlice incelemen gerekir. Rüzgar geçirmeyen modeller serin sabahlar ve rüzgarlı akşamlar için idealdir.

Soğuğa Karşı Dayanıklı Seçenekler

Dağcılık ve yürüyüş gibi outdoor sporlardan hoşlanıyorsan satın almak istediğin ürünün özelliklerini bu yönde seçmelisin. Performans kumaşları farklı niteliklere sahiptir. Hafif ve nefes alan yapıdaki kumaşların soğuk havalar için tasarlanan modelleri de mevcuttur. Soğuk havalarda seni sıcak tutan ve ısıyı muhafaza eden bu modellerle karlı günlerinde bile rahat olursun.

Playsports ile İletişime Geç